1 / 2

نفع شک ؟ جو بایدن – و متحدان – صورت کلید سوالات بیش از ادعای تجاوز جنسی

نزدیک به سه دهه پس از جو بایدن مواجه شدید واکنش بیش از درمان خود را از آنیتا هیل هنگامی که او آمد قبل از خود آمریکا را متهم کلارنس توماس از آزار و اذیت جنسی او خواست قانونگذاران نه برای تکرار اشتباهات مشابه که با توجه به تجاوز جنسی ادعا در برابر یکی دیگر از دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh توسط دکتر کریستین Blasey فورد.

“در آن طول می کشد زیادی شجاعت به جلو آمده و در زیر چراغ های روشن از میلیون ها نفر از مردم به تماشای, و بطور منظم احساس چیزی است که اتفاق افتاده است به او” بایدن گفت: در سال 2018 به عنوان او تخمگذار زمینه را برای ریاست جمهوری اجرا شود.

مرتبط با: جو بایدن با رد اتهام تجاوز جنسی از سابق کارمند تارا Reade

فورد گفت: “باید به نفع شک”.

بیانیه ای که خوانده شد به بایدن در مصاحبه روز جمعه که در آن presumptive دموکراتیک نامزد شکست خود را در ماه-سکوت طولانی به صراحت انکار اتهام تجاوز جنسی به یک سابق سنا مشاور تارا Reade. میکا برژینسکی یک میزبان از MSNBC صبح جو فشرده او را به تراز گذشته خود نظرات به how چنین اتهاماتی باید بازدید با ادعای اینکه Reade حساب نادرست بود.

“زنان هستند به اعتقاد … مگر اینکه آن مربوط به شما؟”

“زنان باید معتقد بودند با توجه به نفع شک می شود.”

اما او اضافه کرد که “حقایق در این مورد وجود ندارد. آنها هرگز اتفاق افتاده است و بسیاری از تناقضات در چه بوده است گفت: در این مورد. بله نگاهی به حقایق و من به شما اطمینان دهم این اتفاق رخ نداد. دوره. دوره.”

برای هفته بایدن کمپین اتحاد دست و پنجه نرم با او چگونه باید دفاع از او را در حالی که حفظ “بر این باورند زنان” اخلاق از #MeToo جنبش که دموکرات ها را در آغوش گرفت. در سال های پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد دموکرات ها مواجه اند سوء رفتار جنسی تهاجمی پلیس صفوف خود را به منظور جلب یک تیز تمایز با جمهوری خواهان در مورد مسائل جنسیتی, برابری و پاسخگویی.

تهمت متهم شده است توسط بیش از یک دوجین زنان از آزار و اذیت جنسی, حمله یا تجاوز به عنف. در طول سال 2016 انتخابات یک ضبط پدید آمده از او لاف زدن در مورد اتوبوس زنان است. مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت رد اتهامات اغلب حمله خود شاکیان به عنوان اپورتونيست و دروغگو.

در واقع در روز جمعه رئیس جمهور توصیه بایدن به “بیرون رفتن و مبارزه با آن”.

صحبت محافظه کار مجری رادیویی محافظه کار دن richard shaw تهمت پیشنهاد اتهام می تواند نادرست و حتی صدا توجه داشته باشید از همدلی برای بایدن را در مخمصه.

“همه ناگهانی شما را تبدیل به یک ثروتمند پسر شما یک پسر مشهور و سپس شما را تبدیل به رئیس جمهور و مردم … که شما هرگز دیده می شود که شما هرگز از شنیده می شود را به اتهام” تهمت گفت. “بنابراین من حدس می زنم در راه شما می توانید می گویند من … چسبیده برای او.”

جمهوری خواهان باید تا حد زیادی سکوت در مورد تهمت رکورد در زنان است. در مقابل دموکرات ها خواستار بایدن علنی رسیدگی به موضوع و برخی از آنها حتی نام او را به عنوان presumptive نامزد.

“خواستار بیشتر از جو بایدن رهبری است و نه در تضاد با تعهد ما به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Ana Maria Archila co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی است. “این است که در واقع مرکزی برای این تلاش است.”

در عین حال جمهوری خواهان به ایران این موضوع را در تلاش برای تجدید سمی سیاسی مبارزه است که فوران بیش از Kavanaugh.

“دموکرات دو استاندارد” blared یک یادداشت از کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که به تصویر کشیده دموکرات به عنوان منافقان برگزار شد که اتهام علیه خود را نامزد به یک استاندارد بالاتر از اثبات بیش از یکی از آنها استفاده می شود در برابر Kavanaugh.

“استاندارد دوگانه به نمایش گذاشته شده توسط بایدن برجسته لیبرال گروه زنان و دموکرات مقامات منتخب – که برخی از آنها خواهید بود بایدن را در حال اجرا mate – خودنمایی می کند و نمی تواند اجازه ایستادن” گفت: ارین پررین سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات.

اما کارن Finney که کار را برای هیلاری کلینتون در کمپین 2016 گفت: جمهوری خواهان بودند “بازی با آتش” با تلاش برای ایجاد یک “غلط معادل” بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در این مسئله است.

کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت مشاور ارشد پیت Buttigieg دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری گفت: “اگر اوباما و بایدن مخالفان فشار بیش از حد سخت بر این, آن خواهد شد و نتیجه معکوس در آنها و فقط بالا بردن این سوال که چرا رئیس جمهور تهمت هرگز خطاب نمرات از سوء رفتار جنسی اتهامات علیه او.”

زنان هسته دموکراتیک حوزه. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات آنها را سازمان داده اند رای دادند و اجرا برای دفتر در تعداد رکورد. در انتخابات ریاست جمهوری اصلی, هیجان, در چشم انداز نامزدی یک زن بود تحت الشعاع قرار, ترس از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن. دموکرات ها انتخاب بایدن زیرا آنها معتقد بودند او electable نامزد شده است. او وعده داده است برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا.

لارا براون مدیر دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت سیاسی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: “در این وضعیت, محاسبه است که من فکر می کنم اکثر دموکرات ها را هر چه بایدن مشکلات تهمت بدتر است در هر سطح.”

براون گفت: اتهام نفاق می توانید “آمار بیش از رسوایی خود را” به خصوص زمانی که یک نامزد در تلاش است تا به تعریف یک حریف. اما در این مورد او گفت: تلاش برای نام تجاری دموکرات به عنوان منافقان خواهد بود فروختن با مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط و جمهوری سکوت.

لری جاکوبز مدیر مرکز مطالعات سیاست و حکومت در دانشگاه مینه سوتا گفت: جمهوری خواهان در تلاش بودند به “خنثی” بایدن درخواست تجدید نظر به حومه زنانی که شورش از حزب در سال 2018 است.

اما او گفت که این اختلاف احتمالا تحت الشعاع اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس شد و بعید است به یک “جبهه-از-ذهن مسئله برای رای دهندگان” آمده نوامبر.

بایدن عمومی سکوت بیش از ماه گذشته قرار داده و زن بالا متحدان در مقام دفاع از او را در حالی که اعتبار تجارب زنانی که جلو آمده. حتی پس از رهبری حزب و بسیاری از زنان بایدن است که با توجه به معاون رئیس جمهور از جمله سناتور ctq و کامالا هریس و سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز را ابراز حمایت خود را در روزهای اخیر.

“من باید یک سطح راحتی با این وضعیت که من آن را ببینید” مجلس با نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت: روز پنجشنبه “با تمام احترامی در جهان برای هر زنی که می آید به جلو با کمترین توجه به جو بایدن.”

پلوسی گفت که او تا به حال “احترام کامل” برای #MeToo جنبش اما افزود: “همچنین با توجه روند, و این واقعیت است که جو بایدن است جو بایدن.”

Juanita Broaddrick که متهم بیل کلینتون از تجاوز به او در سال 1978 متهم پلوسی بودن “ریاکارانه” و “نادرست”.

“‘این واقعیت است که جو بایدن است جو بایدن’,” او در توییتر نوشت. “چه جهنم ؟ بیل کلینتون, بیل کلینتون, اما او هنوز هم یک متجاوز.” کلینتون این اتهام را رد کرده است.

‘#MeToo اتفاق افتاده است’

در بیانیه ای در روز جمعه بایدن با اشاره به کار خود را در مجلس سنا به تصویب خشونت علیه زنان عمل می کنند و به عنوان معاون رئیس جمهور برای مبارزه با پردیس تجاوز جنسی.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نمی تواند بگوید دروغ’ – اما می Kayleigh McEnany خود را جدید دبیر مطبوعاتی?

در عین حال به عنوان او در حال آماده شدن برای راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در سال گذشته هشت زن از جمله Reade جلو آمد با داستان در مورد ناخواسته دست زدن و یا تماس بگیرید. هیچ یک اتهام تجاوز جنسی. او عذرخواهی کرد اما طرفداران نگران بودند که نور از آن روز بعد.

برای بسیاری از تجاوز جنسی بازماندگان و طرفداران بحث کنونی در معرض چقدر هنوز هم نیاز به تغییر است.

“#MeToo اتفاق افتاده و بازماندگان در حال صحبت کردن اما ما هنوز هم بسیاری از مردم که بزرگ شده و انباشته قدرت در قبل از#MeToo جهان” گفت: Wagatwe Wanjuki یک نویسنده و ضد تجاوز جنسی فعال است که کار با بایدن تیم به شکل پردیس تجاوز جنسی سیاست های زمانی که او معاون رئيس جمهور شد.

“در حال حاضر ما در این transitionary دوره که در آن بازماندگان احساس راحتی بیشتری در آینده رو به جلو اما ما هنوز هم لازم نیست که این سیستم در محل برای آنها به جلو آمده و در راه است که عادلانه است و اجازه می دهد تا هر دو طرف شنیده شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de