واشنگتن — تارا Reade سابق کارمند متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از تجاوز جنسی مشخص شده شنبه که او “مطمئن نیستم” چه جمله بندی او ممکن است مورد استفاده در کاغذ شکایت او می گوید: او با ثبت یک سنا پرسنل دفتر در سال 1993.

“من شکایت re آزار و اذیت جنسی و تلافی اما من مطمئن هستم که چه کلمات صریح و روشن که در صورت مصرف تا زمانی که همه ما آن را دوباره ببینید,” Reade گفت: ان بی سی نیوز در متن پیام روز شنبه.

Reade گفت: شکایت, اگر آن را پیدا نمی عبارتند از: تجاوز جنسی به اتهام او جلو آمد و در ماه مارس است. او گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه جمعه: “مهمترین کلمه من استفاده می شود — و من می دانم که من با استفاده از ‘آزار’ — من استفاده می شود ‘ناراحت کننده است.’ و من به یاد داشته باشید ‘تلافی.'”

بایدن اصرار دارد که هیچ سابقه ای وجود دارد اما با این وجود او با ارسال نامه ای جمعه درخواست وزیر از مجلس سنا به “را مستقیم و یا هر نوع اقدام لازم” به تعیین که در آن هر گونه پرسنل ثبت خواهد وجود داشته باشد و برای انتشار به هر گونه اسناد و مدارک آن را می یابد مرتبط با هر اتهام Reade ممکن است را ساخته اند.

“این درست نیست. من میگم به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن نبود” بایدن در مصاحبه ای گفت: در MSNBC را “صبح جو.” “این هرگز اتفاق افتاده است.”

بایدن همچنین تصریح کرد خود را صریح انکار جمعه شب در یک مجازی جمع آوری کمک با دولت اوباما جانبازان.

“خود اعتماد و ایمان همواره به معنای زیادی به من,” او گفت:. “پس اول, اجازه دهید من به صراحت می گویند این ادعا است که به سادگی درست نیست. این اتفاق رخ نداد.”

بایدن ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در ادامه می گویند که او ادامه داد: به این باور است که “زنان باید قادر به شنیده می شود که تمام ادعاهای جدی گرفته شود.”

“این کافی نیست که فقط به سادگی کلمه من برای آن را و رد آن را از دست. رک و پوست کنده که نباید به اندازه کافی برای هر کسی که چون ما می دانیم که این نوع رویکرد است که دقیقا چگونه فرهنگ سوء استفاده شده است مجاز به چرک برای مدت طولانی,” او گفت:.

تعدادی از سابق دولت اوباما و کمپین مقامات نیز در دفاع بایدن با اشاره به این که هیچ شواهدی از چنین اتهامات کشف شد به عنوان بخشی از بررسی دقیق روند بایدن رفت و از طریق انتخاب شود برای بلیط در سال 2008.

ویلیام Jeffress یکی از نزدیک به ده وکلا که در خدمت اوباما در مبارزات انتخاباتی معاون ریاست جمهوری جستجو در تیم گفت: “ان بی سی نیوز که بررسی زمینه هیچ مدرکی از هر گونه شکایت از هر نوع آزار و اذیت جنسی, تبعیض و یا هر گونه سوء رفتار از هر نوع در برابر بایدن سپس یک عضو مجلس سنا.

“ما با انجام یک جستجو کامل از سوابق از دفتر” Jeffress اضافه شده است. “اگر چیزی آمده بود تا ما را نگاه در پرونده. من نمی یاد و نمی باور ما بررسی خود را در مجلس سنا پرونده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله