بایدن تبدیل شده است را در درخواست برای سنا سوابق جستجو در بیش از کارمند شکایت

دبیر سنا Julie Adams تبدیل شده پایین presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن درخواست برای جستجوی پرونده از هر گونه شکایت خود را کارمند سابق تارا Reade با استناد به توصیه های حقوقی که او “هیچ اختیار” به انتشار مواد مانند زیرا آنها محرمانه تحت قانون فعلی است.

پس از دریافت بایدن رسمی درخواست که او مانند آغاز یک جستجو Adams — یک کارمند سابق به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل — مشورت با سنا مشاور حقوقی با توجه به یک ایمیل صبح روز دوشنبه از سیدنی ساقی وزیر معاون رئیس ستاد. که نقد و بررسی به این نتیجه رسیدند که بر اساس “محرمانه بودن سخت مورد نیاز” از سه قوانین فدرال از جمله حقوق مدنی قانون از سال 1991 و دیرینه سنا سیاست هیچ پرونده از مجلس سنا اداره کار که در آن Reade شکایت خواهد احتمالا واصل شده اند را می توان بصورت بایدن کمپین و ساخته شده است.

“بر اساس این قانون محرمانه بودن سخت مورد نیاز (بخش 313) و مجلس سنا را به خود جهت که افشای سنا ثبت مجاز است و اگر ممنوع شده توسط قانون (سنا قطعنامه 474, 96 کنگره بخش 3(a)), سنا مشاور حقوقی توصیه می کند که این کار بدون اختیار به افشای هر گونه اطلاعات به عنوان درخواست معاون رئیس جمهور بایدن نامه از مارس 1,” ساقی نوشت: در یک ایمیل به یاهو اخبار.

دبیر سنا Julie Adams. (تام ویلیامز/CQ رول تماس از طریق گتی ایماژ)

این بیانیه نشان دهنده یک پیچ های جدید به جنجال بر Reade ادعا می کنند که او sexually assaulted by بایدن در یک راهرو در حالی که او کار می کرد برای او در سال 1993 که او ساخته شده در برای اولین بار در این سال است. او گفت: “ثبت یک شکایت کتبی در مورد ساخته شده است که احساس “ناراحت کننده” و درد و رنج “مقابله به مثل” در حالی که مشغول به کار در بایدن را اضافه کرد و در اخیر ان بی سی نیوز مصاحبه ای که او می کند به یاد داشته باشید دقیق زبان او استفاده می شود. او گفت که او نمی نگه داشتن یک کپی از شکایت اما که آن را اشاره نمی کند حمله نماید.

هنوز هم پس از سه نفر از دوستان و اعضای خانواده گفت: آنها گفتند که Reade در مورد این حادثه در 1990s بایدن خطاب به اتهام در “صبح جو” برای اولین بار روز جمعه یقین انکار آن و درخواست که وزیر از مجلس سنا درخواست ملی Archives جستجو برای شکایت در پرونده از مجلس سنا دفتر نمایشگاه اشتغال و شیوه های. بایدن گفت که او نمی خواهد درخواست جستجو از مقالات خود را که ذخیره شده در دانشگاه دلاور و در دسترس برای بررسی. او گفت: هیچ پرسنل ثبت شده اند نگه داشته شود وجود دارد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در کمپین بلیزرز در آیووا. (اسکات مورگان/فردا نیوز)

آرشیو ملی در یک بیانیه رسمی در روز جمعه گفت: آن را ندارد حضانت هر پرونده باعث بایدن به ارسال نامه ای به آدامز را بیان کرد: “من درخواست کنید که شما را مستقیم و یا هر چه مراحل لازم برای ایجاد موقعیت سوابق این اداره و پس از آنها قرار داشته و به طور مستقیم جستجو برای اتهام شکایت و نتایج حاصل از این جستجو.”

آدامز پاسخ امروز برگ معلوم نیست چه مراحل اگر هر می تواند انجام شود به منظور بررسی Reade این ادعا که او شکایت در مورد شرایط محیط کار در بایدن ، در بیانیه روز دوشنبه بایدن کمپین گفت: آن مشاور حقوقی کهنه دموکراتیک وکیل باب بائر “تشکر وزیر از مجلس سنا را برای پاسخ سریع” و پرسید: “سه سوال اساسی: آیا فقط وجود هر گونه سوابق موضوع به همان ممنوعیت افشای? وجود دارد هر کسی از جمله به عنوان یک شاکی به آنها چنین سوابق و اگر آنها وجود داشته باشد می تواند قانونی فاش? می تواند سنا انتشار روش ها و مواد مرتبط از جمله هر گونه فرم های استاندارد یا دستورالعمل که از سنا نمایشگاه اشتغال و شیوه ها به دنبال آن در سال 1993 برای مصرف و پردازش هر گونه شکایت از این نوع؟”

Reade کاهش یافته است به نظر.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله