نخست وزیر خواهد شد شرکت میزبان مجازی Coronavirus جهانی, واکنش های بین المللی متعهد کنفرانس با هدف افزایش 7 میلیارد پوند برای توسعه واکسن و درمان و آزمایشات – AFP

بوریس جانسون را در روز دوشنبه توصیف این مسابقه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن به عنوان “فوری ترین مشترک تلاش ما در طول عمر” را به عنوان او مصرانه از کشورها به آن را به عنوان یک رقابت است.

نخست وزیر خواهد شد شرکت میزبان مجازی Coronavirus جهانی, واکنش های بین المللی متعهد کنفرانس با هدف افزایش 7 میلیارد پوند برای توسعه واکسن و درمان و آزمایشات برای کمک به پایان دادن Covid-19 بیماری همه گیر.

آقای جانسون است که انتظار می رود به می گویند: “برای پیروزی در این نبرد ما باید با هم کار کنند برای ساخت یک سپر غیر قابل تسخیر در اطراف همه ما مردم است که تنها می توان با توسعه و تولید انبوه واکسن.

“بیشتر ما با هم بکشید و به اشتراک گذاری تخصص ما سریع تر دانشمندان ما موفق خواهد شد. در این مسابقه به کشف واکسن برای شکست این ویروس است که یک رقابت بین کشورها اما فوری ترین مشترک تلاش ما طول عمر. این بشریت در برابر ویروس – ما در این با هم و با هم ما پیروز خواهد شد.”

آمریکا نمی خواهد در این اجلاس است. رئیس جمهور تهمت است گفت: به جای تمرکز خود را است “عملیات با سرعت پیچ و تاب” که هدف آن باید به مقادیر کافی به پوشش اکثر آمریکایی ها تا پایان سال جاری موجب نگرانی است که او اتخاذ یک “امریکا برای اولین بار” رویکرد.

در ماه مارس به روزنامه آلمانی دی ولت گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال ارائه شده یک شرکت پزشکی “مبالغ زیادی از پول” برای دسترسی منحصر به فرد به یک واکسن.

نظرات پس از مایکل گوو کابینه دفتر وزیر پیشنهاد کرد که زندگی در انگلستان نمی خواهد بازگشت به چگونه آن را قبل از همه گیر تا زمانی که یک واکسن توسعه داده شد.

پرسید که روزانه در کنفرانس مطبوعاتی توسط تلگراف زمانی که زندگی را به حالت عادی بازگشت آقای گوو گفت: “مگر و تا زمانی که ما یک واکسن من گمان می کنم که ما در حال رفتن به مجبور به زندگی با درجاتی از محدودیت.”

ارشد حزب محافظه نمایندگان مجلس نیز هشدار داده که بریتانیا می تواند “در صف” اگر چین برای اولین بار به منظور توسعه یک واکسن.

یکی سابق حزب محافظه وزیر به تلگراف گفت: “آمریکا و چین هر دو در خارج از این ائتلاف است. اگر ما می شود آن را برای اولین بار من مطمئن هستم ما خواهد بود تا در آنجا در صف. اگر چین می شود آن را برای اولین بار وجود دارد به سادگی هیچ شانس آن را برای رفتن به این راه غرب است. آن را به همه کشورهای دیگر شده اند که کمتر انتقادی در مورد چین است.”

یک منبع دولتی افزود: “اگر چین شروع به ساخت آن [یک واکسن] در مقیاس نیست که ما مصرف آن را برای مسلم است که چین شروع به اشتراک گذاری آن با دیگر کشورها.”

خیابان داونینگ گفت: آقای Jonhson کلمات نمی شد و با هدف در هر کشور است. اکثر کارشناسان فکر می کنم یک واکسن است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به در دسترس اواسط سال آینده حدود 12 تا 18 ماه پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

توبیاس الوود محافظه کار MP, who chairs عوام دفاعی انتخاب کمیته گفت: “اعتبار و قدرت اقتصادی است که همراه با تهیه یک واکسن می تواند در مقایسه با فرود انسان بر روی ماه و برنده مسابقه فضایی.

“با قدرت بیش از تولید و توزیع آن را اجازه می دهد تا برنده نه تنها به واقعا خروج از Covid-19 و بدون قید و شرط راه اندازی مجدد اقتصاد بلکه عملکرد بسیار زیاد اقتدار در تعیین واکسن نقش سراسر جهان است.”

او گفت که دولت باید “آماده شدن برای حالات که در آن انگلیس و ائتلاف ما بخشی از, ممکن است در مقابل صف” اضافه کرد: “امریکا و چین و عدم نشان دادن اولا چگونه ضعیف جمعی غربی حل و فصل شده است در پاسخ به تهدیدات بین المللی و ثانیا چگونه افزایش چین بازی نمی کند با قوانین جهانی.”

انگلستان را فراهم کرده است £744 میلیون دلار برای واکنش جهانی به این ویروس است و یکی از بزرگترین حامیان تلاش برای پیدا کردن یک واکسن. آن را نیز متعهد £250 میلیون دلار به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری. این اجلاس خواهد بود و حضور کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن, نروژ, عربستان سعودی, و EC.

جدید “COV-دسترسی به توافق” به این معنی است که هر جا که یک واکسن است توسعه یافته در بریتانیا خواهد بود اجازه دسترسی برابر به استفاده از آن و اداره آن را به انگلیسی ها.

آقای جانسون نظرات به نظر می رسد در تناقض با اظهارات قبلی توسط مت, Hancock, سلامت, منشی, که گفت که انگلیسی ها باید اول در صف برای هر UK-طراحی و توسعه واکسن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de