وقتی که می آید برای پر کردن پستو با مد به جلو می یابد Nordstrom هرگز ناامید. با به طور کامل لود صف طراح محبوب و در خانه برندها برای grabs ما همیشه نمره بزرگ است و اکنون که بهار است که در اینجا از آن زمان به ما جعبه های TLC آنها نیاز دارید. آیا ما نیاز به یک loungewear re-up و یا یک گالری عکسهای فتوشاپی, ارتقا, ما در حال ساخت آن را یک نقطه برای بارگذاری بر روی همه موضوعات طی Nordstrom گسترده فروش!

ما مطلق مورد علاقه: Franco Sarto یکی از مورد علاقه ما کفش مارک و این Bisma پرسه می آید در بسیاری از رنگ های زیبا برای زمستان. در اصل 99 دلار در حال حاضر فقط 69 دلار!

franco-sarto-bisma-loafer
Nordstrom

حتما به فروشگاه تمام بهترین معاملات در Nordstrom شگفت انگیز فروش. موارد ملزم به فروش سریع و بنابراین ما در حال اهدای تا همه از بهترین می یابد در حال حاضر! ما به خصوص در این معاملات دست برداشت توسط ما تیم های ذکر شده در زیر:

12 سریعترین فروش در فروش, دسته بندی در Nordstrom با

1. تا 70% خاموش زنان Activewear

ما مطلق مورد علاقه: ما خواهید بود scooping تا بسیاری از عملی activewear ضرورت شروع با ما برو به: Nordstrom منحصر به فرد Zella خط.

مشاهده تمام up to 70% off زنان Activewear Nordstrom معاملات!

2. تا 75% خاموش پالتو و کت

ما مطلق مورد علاقه: با نزدیک به 1000 درخشان, بررسی ما در حال وسوسه به این BLANKNYC زندگی Changer ژاکت موتور جدید ما روزانه گیره. آن استفاده می شود $98 است اما در حال حاضر فقط 30 دلار! نیاز به چیزی برای دفتر ؟ اتمام این مشخص شده-پایین گیبسون شکاف یقه پنبه مخلوط جارچی — نیز که قبلا به $98 در حال حاضر 59 دلار!

مشاهده تمام تا 75% خاموش Nordstrom کتهای زنان می پردازد!

3. تا 75% خاموش لباس

ما مطلق مورد علاقه: محافظه کار در روز و در عین حال به راحتی لباس شب, این Eliza J نیوجرسی تغییر لباس است که مصرف ما مجموعه لباس به سطح بعدی. اصل 118 دلار در حال حاضر $53!

مشاهده تمام تا 75% خاموش لباس در Nordstrom!

4. تا 70 ٪ تخفیف جین زنانه

ما مطلق مورد علاقه: ما نمی توانیم تصور کنید که کامل تر جفت پایین تر از این AG دوست پسر سابق مچ پا لاغر شلوار جین برای پوشیدن روزمره است. آنها در اصل $235 اما در حال حاضر تنها $126!

مشاهده تمام up to 70% off جین زنانه معاملات در Nordstrom!

5. تا 70 ٪ تخفیف Loungewear

ما مطلق مورد علاقه: اگر چه ما درک نگاه مرسوم آن را ابریشمی و در عین حال با شکوه و نرم به لمس احساس از این پابرهنه رویاهای Cozychic Lite دایره جزیره ژاکت کش باف پشمی است که به طور کامل به فروش می رسد با ما! حتی بهتر است ؟ آن $110 و در حال حاضر از آن شروع می شود در $56!

مشاهده تمام up to 70% off loungewear معاملات در Nordstrom!

6. تا 70 ٪ تخفیف ساق پوش

ما مطلق مورد علاقه: ما به سختی می تواند شامل ما هیجان زمانی که ما شاهد این همیشه چاپلوس کمو Sanctuary, گریس, ساق پوش, در فروش برای $33 (در اصل $89) — برای مدت زمان محدود!

مشاهده تمام up to 70% off ساق پوش معاملات در Nordstrom!

7. تا 70% Off لباس خواب زنان

ما مطلق مورد علاقه: فلور Nikrooz ویکتوریا کوتاه ساتن, لباس خواب مناسب برای بهار و تابستان. فقط نگاهی به وضعیت کسانی که کوتاه! در اصل $76 در حال حاضر تنها $43!

مشاهده تمام up to 70% off لباس خواب زنان معاملات در Nordstrom!

8. تا 80 ٪ خاموش ژاکت های بافتنی زنانه

ما مطلق مورد علاقه: چه کسی دوست ندارد یک کمی ترمه? این Nordstrom امضا باز جلو ژاکت کش باف پشمی ترمه است که در نهایت در پایین مشخص شده اند (از $249 دلار 93) و ما آن را می پوشند در تمام طول روز حتی در گرما!

مشاهده تمام up 80 ٪ off ژاکت های بافتنی زنانه در Nordstrom!

9. تا 80% کردن کفش زنان

ما مطلق مورد علاقه: علاوه بر همه UGG boots on sale, ما در حال برداشت در تمام ندرت-تخفیف حزب محافظه کار Burch امضا کفش بیش از حد!

مشاهده تمام up 80 ٪ off زنان کفش معاملات در Nordstrom!

10. تا 80 ٪ خاموش چکمه های زنان

ما مطلق علاقه مندی ها: فروش, ساعت, شکارچی, چکمه در فروش, در حالی که منابع آخرین!

مشاهده تمام up 80 ٪ off زنان بوت معاملات در Nordstrom!

11. تا 70% خاموش زنان کفش

ما مطلق مورد علاقه: این بیان مورد علاقه Superga ‘Acot Linea’ کفش جدید ما سلاح مخفی برای ساخت همه ما لباس های گاه به گاه است که بسیار chicer. در اصل 80 دلار در حال حاضر بازیگران در فقط 48 دلار!

مشاهده تمام up to 70% off زنان کفش معاملات در Nordstrom!

12. تا 70% خاموش زنان قاچ

ما مطلق مورد علاقه: ما با وسواس پلنگ چاپ از این دکتر شول را ماکسول واقعی گوساله مو قاطر قاچ (در اصل به 120 دلار در حال حاضر با شروع در فقط 49 دلار) و آنها واقعا راحت!

مشاهده تمام تا 70% کردن زنان گوه کفش معاملات در Nordstrom!

ما مارک های طراح مورد علاقه در Nordstrom فروش

13. تا 70 ٪ تخفیف کول هان

ما مطلق مورد علاقه: ما احساس گرم و نرم فقط به دنبال در این کول هان Faux چرم تر و تمیز کت سنگر مشخص شده را از $200 به $60!

مشاهده تمام up to 70% off کول هان معاملات در Nordstrom!

14. تا 60% Off Topshop

ما ورزشی این مشخص شده-پایین Topshop می یابد و در تمام طول سال های طولانی — حتی اگر آن را فقط در اطراف خانه!

مشاهده تمام تا 60% off Topshop معاملات در Nordstrom!

15. تا 70 ٪ تخفیف قاب

ما مطلق مورد علاقه: این قاب لو Garcon, محصول, دوست پسر, شلوار جین یکی از قطعه های مورد علاقه ما در گنجه — حرکت شبیه چمچه زنی آنها را برای $132 (در اصل $220)!

مشاهده تمام up to 70% off قاب معاملات در Nordstrom!

16. تا 80 ٪ خاموش گیبسون

ما مطلق مورد علاقه: این لباس یار (در اصل 99 دلار در حال حاضر با شروع در $45) ما برنامه ریزی بعدی ما پیک نیک — و Instagram photo جلسه!

مشاهده تمام up 80 ٪ off گیبسون معاملات در Nordstrom!

17. تا 70 ٪ تخفیف Kate Spade

ما مطلق مورد علاقه: از همه Kate Spade طراح می یابد در فروش ما نمی تواند نگه داشتن چشم ما این پولی کیف چرم — اصل $298 در حال حاضر $134!

مشاهده تمام up to 70% off Kate Spade معاملات در Nordstrom!

18. تا 70 ٪ تخفیف رالف لورن

ما مطلق مورد علاقه: این گل ها پا گسترده ای ساتن شلوار با پارچه مزین کردن زیبایی بسیار راحت و ژله چاپ گل. در اصل $298 جدید $89 برچسب قیمت غیر ممکن است به مقاومت در برابر!

مشاهده تمام up to 70% off رالف لورن معاملات در Nordstrom!

19. تا 70 ٪ تخفیف Michael Kors

ما مطلق مورد علاقه: این آوا صندل حال بودن در فروش احساس می کند مانند بهشت! آنها شروع به در فقط 59 دلار در حال حاضر (در اصل 99 دلار) است که درست سرقت برای یک طراح اصلی!

مشاهده تمام up to 70% off Michael Kors معاملات در Nordstrom!

20. تا 70 ٪ تخفیف Vince Camuto

ما مطلق مورد علاقه: مد روز, شکل چاپلوس Vince Camuto پلنگ V-گردن بالا فقط ممکن است chicest فصل! در اصل $74 در حال حاضر تنها $37!

مشاهده تمام up to 70% off Vince Camuto معاملات در Nordstrom!

21. تا 70 ٪ تخفیف حزب محافظه کار Burch

ما مطلق مورد علاقه: ما می پوشند Burch حزب محافظه کار در تمام طول روز هر روز — اما در حال حاضر همه ما در مورد این 58mm عینک آفتابی هوانورد ما می توانید با همه چیز. آنها در اصل $171 اما در حال حاضر آنها تنها 120 دلار!

مشاهده تمام up to 70% off حزب محافظه کار Burch معاملات در Nordstrom!

مطمئن باشید که همچنین چک کردن غیر واقعی تخفیف در برخی از ما دیگر مورد علاقه طراحان و برندها از جمله:

فروشگاه مورد علاقه ما!

از لباس زرق و برق دار و غنیمت مچ پا به bodysuits, این فروشگاه با ما تیم گرد برخی از قطعه های مورد علاقه خود را دریافت کنید گنجه به مناسب سازند. در پایین حرکت به فروشگاه های مورد علاقه ما میدارد!

این گل لباس

topshop-floral-dress
Nordstrom

یک لباس گل برای هر فصل کلیدی است و این یکی کار می کند برای تمام فصول. درست مظهر ظرافت این شیک رهبانیت را می توان از میز به نوشیدنی های خود را با سهولت. هنگامی که ما خال خال Topshop بت تاب گل بلند آستین لباس Midi ما فقط به حال برای اضافه کردن آن به سبد خرید!

این قطعه نوعی پارچه ابریشمی را ما حاکم به خیابان ها در سبک. گل embellishments بسیار درجه یک و خالص بخش واقعا این لباس به ارتفاعات جدید!

آن را ببینید: گرفتن Topshop بت تاب گل بلند آستین لباس Midi (که قبلا $125) در حال حاضر فقط $47! همچنین مطمئن شوید برای بررسی از دیگر افسانه لباس تا 75% خاموش در Nordstrom!

این چرم, سیاه

sam-edelman-packer-bootie
Nordstrom

برای کسانی که عشق جوراب زنانه ساقه بلند, چکمه, پیدا کردن جفت است که کنترل تمام جعبه می تواند کاملا به چالش. ما عاشق طرح که احساس شگفت انگیز بر روی پاهای ما ارائه کشش های بزرگ و همه کاره استعداد. ما خیلی خوشحال است که ما در بر داشت سام Edelman پاکر نیم پوتین به خصوص از آن را در دسترس در رنگ های متعدد!

گنجه ما جدی است ، باید از این تجمل جفت گردد با چرم براق. بوت یک نرم تنبل مناسب ما می دانیم و عشق است. اضافه کردن در دلپذیری, و ما می تواند لذت بردن از یک لباس راحت در تمام طول روز طولانی است. Tassel آویز کردن زیپ همچنین می افزاید: لهجه خیره کننده برای بوت نرم برساند.

Nordstrom خریداران می تواند به توقف آواز این بوت شويد. برخی از عشق نگاه کلاسیک در حالی که دیگران حفاری که جفت آن را به خوبی با تقریبا همه چیز در پستو نشینی خود را!

آن را ببینید: گرفتن سام Edelman پاکر نیم پوتین (قبلا 130 دلار) در حال حاضر با شروع در فقط $37! همچنین مطمئن شوید برای بررسی از دیگر چکمه up 80 ٪ off در Nordstrom!

این شرجی Bodysuit

free-people-bodysuit
Nordstrom

هیچ بهار در کمد لباس کامل بدون اعتماد bodysuit. به طور طبیعی رایگان مردم انتخاب چیزی است که گرفتار چشم ما برای 2020 — تنگاتنگی FP لاریسا Bodysuit! این یک راه عالی برای ایجاد بسیار ساده و در عین حال بسیار لباس های افسانه ای. این قطعه ساخته شده است برای گرم آب و هوا شبیه هیچ دیگر!

این طرح قطعا به فاصله در کمد لباس ما. ما عاشق نگاه از ضربه محکم و ناگهانی دکمه زیر یقه غوطه وری. این مواد همچنین نرم و چسبناک پس از آن فوق العاده راحت بیش از حد. این فوق العاده زنانه قطعه است که اساسا تعریف “زحمت شیک”!

آن را ببینید: گرفتن رایگان مردم تنگاتنگی FP لاریسا Bodysuit (قبلا $58) در حال حاضر فقط 35 دلار! همچنین مطمئن شوید برای بررسی از دیگر bodysuits تا 70 ٪ تخفیف در Nordstrom!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله