کارول Baskin می گوید ما هفتگی او هیچ احساسات سخت پس از فریب به انجام اولین مصاحبه تلویزیونی پس از ببر پادشاه عرضه با دو YouTubers تظاهر به Tonight Show‘s Jimmy Fallon.

جاش پیترس و مورچه منش تماس Big Cat Rescue, مدیر عامل شرکت چند هفته پیش و گفت: آنها از یک شرکت تولید است که کتاب مشهور برای نشان دادن بحث ظاهر. این فعال حیوانی که تا به حال ناودان Netflix آمار و رد درخواست مصاحبه پس از نشان دادن شروع جریان در ابتدا حاضر این جفت ارز را درخواست اما پس از آن توافق کردند تا زمانی که گفتگو تنها می تواند در مورد گربه ها.

از jokesters پس از دریافت یک سری از کلیپ ها از شنبه شب زنده آلوم مصاحبه با ستاره ها و صحبت کردن در مورد گربه و گفت: Baskin, 58, که در حالی که او می خواهم که قادر به شنیدن فالون او قادر نخواهد بود برای دیدن او, “از آنجا که آنها در حال فیلمبرداری [نشان می دهد] بر روی دوربین های خود را در خانه.”

Tiger King's Carole Baskin
ببر شاه کارول Baskin Netflix

در مصاحبه ارسال شده در یوتیوب توسط پیترس و منش در یکشنبه, مه 3 Baskin صحبت در مورد چگونه او انجام شده است در میان coronavirus بیماری همه گیر. او نشان داد که به دلیل محراب او بسته شده میان قرنطینه و او “تا به حال به اجازه رفتن حدود نیمی از کارکنان ما” و او و باقی مانده داوطلبان نیاز به “کار دو زمان” برای مراقبت از 55 عجیب و غریب گربه ها در پناهگاه. او اعتراف کرد که “پس از COVID-19 من فقط نمی دانم اگر ما در حال رفتن به قادر به انجام تورهای دوباره.”

که در تاریکی او را متقاعد کرد برای همین او گل تاج که او اصرار شد هاوایی لی به معرفی یک کلیپ کوتاه شامل عکس از خودش و سوم, شوهر, Howard Baskinدر محراب. او همچنین از این فرصت برای ترویج پیشنهادی قانون, Big Cat ایمنی عمل او در مبارزه برای پایان دادن به سوء استفاده از ببرها و شیرها و سایر گربه های بزرگ نگهداری در کنار باغ وحش.

بسکین نیست در مورد عصبانی پیترس و رفتار فریب او گفتن ما “من مشکوک بود به عنوان ما آن را انجام می دهند چون این سوال به نظر می رسد ضبط. اما تا به حال هیچ ایده آن را تبدیل به یک شوخی سرگرم کننده. این به ما بسیار خوش خنده خوب است. من قدردانی خود را از هوش و ذکاوت و که آنها به ایجاد ویدئو های خود را در راه است که من احساس نمی شد به هیچ وجه به معنی روحیه.”

Tiger King star جو عجیب و غریب است که در حال حاضر در حال خدمت به 22 سال زندان برای قتل-برای-طرح استخدام برای کشتن Baskin کینه همراه با 17 فقره سوء استفاده از حیوانات. سابق باغ وحش صاحب ادعاهای بی اساس که Baskin کشته شوهر دوم دان لوئیس و تغذیه او را ببر او را ساخته اند هدف از بررسی دقیق. در حالی که Baskin را رد کرده است داشتن هر گونه دخالت در شوهرش 1997 ناپدید شدن این Hillsborough County sheriff بازگشایی لوئیس’ از دست رفته افراد مورد سرد.

او گفت: Tampa Bay بار در چاپ مصاحبه پس از نشان می دهد در ماه مارس عرضه 20 که او اخذ شده است تهدید به مرگ. بسکین گفت که او در حال حاضر ترس از ترک خانه اش شده است و کمین توسط مردم در انتظار برای او در کنار جاده و فریاد در او.

او همچنین ناودان مستند سازان که او فکر ساخت یک فیلم که در معرض سوء استفاده از حیوانات در اسارت ببر تجارت, گفتن, روزنامه, “من فقط احساس می کنم خیلی عصبانی است که مردم کاملا از دست رفته است.”

ببر پادشاه است جریان در Netflix بکشد.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله