AFP/فایل

دهلی نو: پلیس با استفاده از باتوم در روز دوشنبه به ضرب و شتم به عقب تشنه سرخپوستان jostling به خرید الکل برای اولین بار در 40 روز به عنوان دولت کاسته بیشتر جهان بزرگترین coronavirus مستند.

دولت اعتبارات آن سخت خاموش کردن تقریبا تمام فعالیت از آنجا که در اواخر ماه مارس با نگه داشتن چوب خط حساب کردن از موارد نسبتا متوسط 42,500 با حدود 1,400 مرگ و میر.

اما آن را نیز باعث بدبختی برای میلیون ها نفر از کارگران در هند گسترده بخش غیررسمی چپ به طور ناگهانی بیکاری و برخورد یک ضربه عمده به سوم آسیا-بزرگترین اقتصاد است.

اضافه کردن به برخی تسهیلات برای صنعت و کشاورزی در ماه گذشته در روز دوشنبه دفاتر می تواند با یک سوم ظرفیت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از خودروها و موتورسیکلت ها و برخی مغازه ها.

مقامات تا به حال زحمت کشیده گچ محافل برای خریداران از مشروبات الکلی برای ایستادن در اما اجتماعی فاصله تلاش های خنثی شد که مردم جمع شده بودند از صبح زود.

“ما شده اند در تنهایی برای بیش از یک ماه” Asit بانرجی 55 گفت: AFP به عنوان او صف در کلکته که در آن — به عنوان در دهلی نو و در جای دیگر — پلیس “lathi” باطوم به کنترل جمعیت.

“الکل را ببخشید و ما را به حفظ اجتماعی فاصله در طول همه گیر” او گفت:.

در جاهای دیگر از جمله در Ghaziabad در ایالت اوتار پرادش پلیس تعطیل مغازه ها به زودی پس از آنها باز کرد که صف های طولانی از مردان در صورت ماسک snaked در اطراف بلوک.

“یکی از مغازه ها باز کرده بود صبح اما درگیری آغاز شد و به عنوان یک تعداد زیادی از جمعیت جمع شده بودند” یک افسر پلیس در Ghaziabad گفت: AFP.

اما صدها نفر همچنان به تنبلی حرکت کردن در همسایه خیابان ها و bylanes در این امید که آنها خواهد بود بازگشایی شد.

“آن را دوست ندارم من باید چیزی برای انجام در خانه” دیپاک کومار, 30 گفت: AFP به عنوان او با صبر و حوصله منتظر سراسر خیابان را از یک خروجی در سرمایه های ملی دهلی نو است.

یک مشتری که موفق به خرید برخی از شراب 25 ساله ساغر گفت: او به یک فروشگاه در دهلی نو در ساعت 7: 30 صبح بود و خوشحال به کشف آن باز کرده بود اوایل.

“وجود دارد حدود 20 تا 25 نفر در صبح و مغازه باز بود برای حدود دو ساعت” گفت: AFP.

“مردم در ردیف پنج داده می شد ، در حال حاضر آنها بسته ام به آن است.”

در برخی از کشورهای دیگر از جمله ماهاراشترا برخی فروشگاه ها مشروب بسته باقی ماند در میان سردرگمی بیش از آن به رسانه ها اجازه داده شد برای باز کردن. در برخی دیگر مانند در آسام آنها باز چند روز زودتر.

اگر چه غیر قانونی در برخی از کشورها مانند منع استعمال مشروبات الکلی نخست وزیر نارندرا گجرات مصرف الکل به شدت افزایش یافته است در سال های اخیر به عنوان طبقه متوسط کشور رشد کرده است.

این درست است به خصوص از ارواح با این کشور 1.3 میلیارد نفر گزارش guzzling تقریبا نیمی از جهان را whisky, اگر چه مقدار از آن را در واقعیت این است که رم با توجه به purists.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله