نمایشگاه اکسپو 2020 در دبی به تعویق افتاد, یک سال


پاریس: نمایشگاه اکسپو 2020 جهانی تجارت عادلانه به میزبانی دبی شده است به تعویق افتاد, یک سال با توجه به شیوع کروناویروس و برگزار خواهد شد از 1 اکتبر 2021 به مارس 31, 2022, پاریس مبتنی بر سازمانده روز دوشنبه گفت:.

شش ماه چند میلیارد دلاری جهانی نوآوری نمایشگاه مجموعه به عنوان بزرگترین رویداد تا کنون در جهان عرب بود و انتظار می رود برای جذب برخی از 24 میلیون بازدید کننده در شروع 20 اکتبر این سال است.

اما دو سوم اکثریت کشورهای عضو Bureau International des Expositions (BIE) رای به نفع یک تاخیر درخواست شده توسط امارات متحده عربی که بدن گفت: “اجازه می دهد تا همه شرکت کنندگان با خیال راحت حرکت تاثیر COVID-19.” “نمایشگاه اکسپو 2020 دبی در حال آماده سازی خود برای کمک به شکل دادن به یک پست-همه گیر جهانی و ایجاد آینده ای بهتر برای همه” این اداره در بیانیه ای گفت.

تاخیر “نیز اجازه می دهد تا نمایشگاه جهانی به تمرکز بر روی یک جمعی تمایل برای تفکر جدید برای شناسایی راه حل برای برخی از بزرگترین چالش های زمان ما.

“دبی glitzy شهرستان دولت است که بخشی از امارات متحده عربی است و شناخته شده برای میزبانی صدها کنفرانس سالانه در حال حاضر اوراق یک رشته فرهنگی و حوادث سرگرمی در میان همه گیر است که ادعا کرده بیش از 246,000 زندگی در سراسر جهان تا به امروز است.

قادر به پاسخگویی در یک مجمع عمومی با توجه به اپیدمی محدودیت BIE عضو رای دادند از راه دور در به تاخیر بیاندازد.

رای به لحاظ فنی باز می ماند تا 29 مه اما نیاز به دو سوم آستانه برای به تعویق افتادن تصویب رسیده بود در عرض یک هفته از رای گیری باز در آوریل 24, بیانیه ای گفت:.

آنها همچنین رای به حفظ نام Expo 2020, Dubai.

از آن خواهد شد اولین نمایشگاه جهانی برگزار شد در BIE”s خاورمیانه و آفریقا و آسیای جنوبی (MEASA) منطقه استقبال از 192 کشور به علاوه کسب و کار و همه جانبه سازمان ها و موسسات آموزشی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله