فروش هشدار! Anthropologie است که همیشه در خدمت ما مد خوبی توسط به طور مداوم به روز رسانی خود را تازه قطع بخش با جادویی markdowns. فروش فقط رو حتی بهتر است چرا که شما هم اکنون می توانید دریافت اضافی 25% در هر مورد برای یک مدت زمان محدود!

بررسی پنج مورد علاقه زیر می یابد. ما به طور جدی در خرد کردن در هر یک از این قطعات و احساس شما احساس همان راه است!

این نازک شادی بخش Cami

Stacy Snake-Printed Cami
استیسی مار-چاپ Cami Anthropologie

آن را رسما بالای مخزن فصل! با آب و هوا گرمتر شدن ما در حال فرار از همه ما آستین بلند تاپ ناز تسمه اسپاگتی. این cami است دقیقا همان قطعه ای که شما می خواهید به در گنجه خود را هنگامی که درجه حرارت در حال افزایش است. یک منتقد گفت که این یک “زیبا مخزن برای تابستان” و مناسب برای پوشیدن در زیر یک ژاکت” اگر این کولر ، ما نیز عشق به طبیعت ظریف از snakeskin چاپ. این بهترین راه برای سنگ این روند!

آن را ببینید!

دریافت Stacy Snake-چاپ Cami (در اصل $89) فروش فقط برای $37 در Anthropologie — محدود صرفه جویی در زمان!

این براق Jumpsuit

Mischa Contrast-Stitched Jumpsuit (Taupe)
میشا کنتراست بخیه Jumpsuit (خاکستری مایل به قهوه ای) Anthropologie

ما نمی باید به شما بگویم که چگونه فوق العاده jumpsuits. آنها را برای یک گروه آسان است که نیاز نیست یک تن از یک ظاهر طراحی شده به افسانه نگاه. این یکی فقط ممکن است یکی از بهترین در اطراف. می آید در دو گزینه (خاکستری مایل به قهوه ای و سیاه و سفید) که هر دو سفید کنتراست دوخت درزهای. آن را خوش طعم این جزئیات است که باعث می شود این قطعه واقعا ایستادگی کردن!

آن را ببینید!

دریافت میشا کنتراست بخیه Jumpsuit (در اصل $158) فروش فقط برای $75 در Anthropologie — محدود صرفه جویی در زمان!

این نقاشی با مداد رنگی-رنگی راه راه دامن پیراهن زنانه دامن بلند

Virginia Striped Maxi Skirt
ویرجینیا راه راه پیراهن زنانه دامن بلند, دامن, Anthropologie

راه راه همیشه در فصل بهار و در نهایت می رسد. فقط نگاه راه راه در این حجیم دامن پیراهن زنانه دامن بلند! سایه های مختلف از رنگ سبز و هلویی و صورتی رنگ با هم مخلوط یکپارچه برای ایجاد نهایی گرم-آب و هوا مد اصلی.

آن را ببینید!

دریافت ویرجینیا راه راه دامن پیراهن زنانه دامن بلند (در اصل $258) فروش فقط برای $112 در Anthropologie — محدود صرفه جویی در زمان!

این لباس الهه

Alisha Tiered Maxi Dress (Bright Red)
Alisha لایه لباس پیراهن زنانه دامن بلند (قرمز روشن) Anthropologie

این لباس ساخته شده بود برای یک الهه یونانی — و چه کسی می گوید که نمی تواند شما ؟ ما عاشق دو لایه دامن پیراهن زنانه دامن بلند و بزرگ و حجیم آستین که کاری که با سهولت در مچ دست. پررنگ قرمز رنگ کامل است اگر حس خود را از سبک ماجراجویانه است. اگر شما به عنوان شجاعانه این لباس نیز می آید در سیاه و سفید بیش از حد. مهم نیست که شما انتخاب می کنید — هر دو از این لباس ها به همان اندازه به عنوان فاب!

آن را ببینید!

دریافت Alisha لایه لباس پیراهن زنانه دامن بلند (در اصل $168) فروش فقط برای $75 در Anthropologie — محدود صرفه جویی در زمان!

این ساده مربع-گردن بالا

White + Warren Daria Poplin Top (White)
سفید + وارن Daria پیراهنی بالا (سفید) Anthropologie

این پیراهن است که سادگی در آن بهترین. آن را ساخته شده از 100 ٪ پنبه است که همان احساس به عنوان مورد علاقه خود را به توپ را روی گوه. طراحی پیراهن هر چیزی است اما اساسی! این یقه مربع است که به طور جدی چاپلوس و 3/4 آستین کمی پف کردن برای لمس کمی از درام!

آن را ببینید!

دریافت سفید + وارن Daria پیراهنی بالا (در اصل $145) فروش فقط برای $67 در Anthropologie — محدود صرفه جویی در زمان!

سبک شما نیست ؟ اتمام آخرین زنان markdowns از Anthropologie را تازه قطع فروش در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net