وجود دارد زمان رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نشان داد تا در یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در انفرادی دستکش لاستیکی اقدام به بارها و بارها لمس صورت خود را با دیگر ungloved دست. و وجود دارد در این زمان او رفت و از طریق مبارزات قهرمانانه در تلاش برای قرار دادن بر روی یک ماسک آن تسمه ارائه شاید بیشتر از یک چالش از آنها باید.

وجود دارد او گفت: “کشتی حرفه ای بود که یک کسب و کار ضروری, زمان او مقصر نیویورکی برای همه گیر شده و او سعی در متوقف کردن کشتی های کروز بیمار با COVID-19 بیماری های ریوی ناشی از coronavirus “رها” در سواحل فلوریدا.

بالاتر از همه وجود دارد پیام های گیج کننده در مورد آنچه که مردم باید و نمی باید در پاسخ به کوروناویروس.

برخی از مردم در زمان متضاد پیام به این معنی است که آنها باید در حفظ و انجام آنچه آنها انجام شده بود در تمام طول. بسیاری از رفت و به سواحل که در آن عکاسان در انتظار بودند. تصاویری از شلوغ شن و ماسه به سرعت ویروسی رفت و بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک توییتر هشتگ به شرم مردم از موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین: #FloridaMorons.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis. (جو Raedle/گتی ایماژ)

مدتها قبل از شیوع کروناویروس او را تبدیل به یکی از محبوب حداقل فرمانداران در کشور رژیم صهیونیستی است. DeSantis فلوریدا چیزی بود که از یک محافظه کار پسر طلایی.

او صرف کرده بود به سختی یک ماه در 700 آدمز شمالی خیابان در تالاهاسی زمانی که بحث شروع شد و حدود زمانی که او ممکن است اندیشیدن به دیگری حرکت می کند بیشتر آرزو آدرس: 1600 خیابان پنسیلوانیا.

داشتن اجرا به عنوان یک Trumper the 40-year-old فرماندار به سرعت به “خرد مفروضات” در مورد ایدئولوژیک fealty به Tampa Bay Times گفت و در انجام این کار تا به حال “غیر منتظره کشیده ستایش از جمهوری خواهان و دموکرات ها.”

دو سال و دو ماه بعد DeSantis است طراحی بسیار ستایش از هر کسی. از 15 فرمانداران که تصویب رتبه بندی شد و به تازگی به دنبال رای گیری سایت megyn kelly, DeSantis گذشته بود. او همچنین تنها فرماندار آن 15 به دیدن محبوبیت خود را کاهش دهد چرا که از coronavirus. DeSantis تصویب امتیاز کاهش یافته است و 7 درصد در حالی که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom رز با 41 امتیاز.

و بود که قبل از DeSantis نقل مکان کرد و با عجله به بازگشایی سواحل و سایر نقاط فلوریدا تلاش است که به نظر می رسد هدایت کمتر تفکر علمی از تمایل لطفا به کاخ سفید که در آن فرماندار سیاسی نیکوکار ساکن. و آن را قبل از او انتقاد برای تماس فلوریدا “خدا اتاق انتظار” یک مرجع به دولت سالمندان جمعیت که زده بسیاری به عنوان زدگی در میان یک بیماری همه گیر.

DeSantis با اورنج کانتی شهردار جری Demings. (Stephen M. Dowell/اورلاندو سنتینل/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

فلوریدا تا کنون اجتناب اپیدمیولوژیک حوادث برخی نگران آینده شد اما به نظر می رسد که اتفاق افتاده است با وجود DeSantis نه به خاطر او. در واقع 50-وزارت امور خارجه بررسی که توسط محققان در شمال شرقی دانشگاه هاروارد و شیکاگو دریافتند که تنها 60 درصد از فلوریدا مورد تایید خود را همه گیر پاسخ 12 امتیاز کمتر از میانگین ملی است.

حتی پس از DeSantis به سرعت نقل مکان کرد به گمان این ویروس را شکست داد. چهارشنبه گذشته اعلام کرد که دولت آغاز خواهد شد بخشی از بازگشایی با شروع هفته بعد. مرگ و میر همچنان به صعود در دولت اما مشخص نیست که به چه میزان. اواخر ماه گذشته DeSantis دولت گفت: خو یش به توقف انتشار کوروناویروس مرگ داده و آن را غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از زندگی از دست داده اند.

“ما مرگ و میر انباشته در جنوب فلوریدا مانند دیوانه می گوید:” ریک ویلسون جمهوری و مشاور است. این ویروس کشته شدن 750 نفر در این سه شهرستان در دولت در نوک جنوبی (Broward, Miami-Dade و پالم بیچ), است که سه برابر بیشتر از مرگ از COVID-19 در تمام کره جنوبی. جنوب فلوریدا است که معاف از مرحله اولیه DeSantis بازگشایی طرح آغاز می شود که در روز دوشنبه.

به طور کلی دولت تنها آزمایش 1.8 درصد آن 22 میلیون نفر با توجه به میامی هرالد تجزیه و تحلیل. این بدان معناست که دولت اعلام پیروزی تقریبا با هیچ حس از نیروهای دشمن.

افسران گشت ساحل, ساحلی, Fort Lauderdale, Fla., 4 مارس. (Mike استاکر/Sun Sentinel/TNS از طریق گتی ایماژ)

“مثل ما در حال تماشای یک mockumentary یک بیماری همه گیر فیلم در فلوریدا می گوید:” کوین کیت, یک استراتژیست دموکرات در دولت کار می کرد که به صورت دموکراتیک حریف از DeSantis. در یک پست در, متوسط, Cate برشمرده DeSantis بسیاری از اشتباهات از اجازه دادن به رخصتی بهار گرفتم همچنان به جمع در سواحل فلوریدا به شعار مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که برخی (رئیس جمهور قبل از هر چیز در میان آنها) برگزار می شود به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان است.

کیت شارژ DeSantis با یک “بی توجهی به سلامت فلوریدا” یک به خصوص مملو اتهام در یک دولت است که در حال حاضر چهارم-بالاترین نرخ بیمه افراد در این کشور است. همچنین دولت با دوم-قدیمی ترین جمعیت پس از مین است. در حال حاضر شکننده فلوریدا تا به حال آسیب پذیری آن به وضوح مشخص شده توسط DeSantis اشتباه.

DeSantis در حال حاضر 33,000 coronavirus موارد در دست خود و بیش از 1200 مرگ و میر. چه او دیگر است و اعتماد به نفس خود را همکار فلوریدا بودند که هنگامی که آماده به آغوش او. به طور گسترده ای مورد بحث میامی هرالد سرمقاله شدت انتقاد فرماندار در زمانی که بسیاری دیگر از فرمانداران سراسر کشور بودند که زمان برای انجام آنچه دولت فدرال نمی تواند و یا نمی خواهد. “ما به دنبال مانند ‘Flori-duh” دوباره رژیم صهیونیستی است. DeSantis,” سرمقاله گفت. “هر گونه ایده چگونه است که اتفاق افتاده است؟”

به خصوص تعجب آور است که با آن سرعت DeSantis کاهش یافته از فضل. او به نظر می رسد به حیف و میل کرده اند بعید است آمریکا حسن نیت مشخص شده است که دوره اول خود را در دفتر.

تقریبا ناشناخته کنگره به نمایندگی از جکسون حومه در سراسر دوم اوباما اصطلاح DeSantis حال تبدیل شدن به یک روباه اخبار اصلی توسط 2017, opining در کلینتون مربوط به تئوری های توطئه مورد علاقه مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن متوجه شده و هنگامی که DeSantis زد در برابر کمیسیون کشاورزی آدم پوتنام در حزب جمهوری خواه فرمانداری اولیه سال بعد رئیس جمهور تایید تا حد زیادی تست نشده وقف.

در انتخابات عمومی DeSantis زد در برابر تالاهاسی شهردار اندرو Gillum که نگاه در آن زمان مانند افزایش دموکراتیک ، DeSantis زد Trumpian کمپین مملو نژادی کنایه (Gillum است که آفریقایی-آمریکایی; کیت دموکراتیک استراتژیست نزدیک بود Gillum مشاور) و شامل التهابی تبلیغات تلویزیونی است که تا به حال کودک نو پا خود را, دختر, ساختمان مرز دیوار از بلوک های اسباب. نگهبان او را متهم کرد از “lapdog رفتار است.”

هر آنچه که شما می خواهید به آن تماس بگیرید, شگرد کار با DeSantis دقت شکست Gillum.

تالاهاسی شهردار و دموکراتیک نامزد برای فرماندار اندرو Gillum سمت چپ راهپیمایی با Al Sharpton, نوامبر. 4, 2018. (کارل Juste/میامی هرالد/TNS از طریق گتی ایماژ)

پیروزی به نظر می رسید برای تبدیل DeSantis. او با ریختن مظاهر Trumpism با آنچه بسیاری را دیدم که طراوت قدرت مشتاق به نشان می دهد که او نیست “lapdog” منتقدان در سمت چپ او را متهم کرد بودن. استاندار جدید به سرعت شروع به کار برای بازگرداندن تهدید تالاب های باتلاقی, مسئله دور و نزدیک به دموکرات قلب نسبت به حزب جمهوری خواه هستند. او به نام دولت اول ارشد علوم افسر. او بیرون آمد و در حمایت از شاهدانه قانونی.

مردم حیرت زده شد به ویژه حزب دموکرات که تا به حال دیده می شود امید خود را از انتخاب دولت اولین آفریقایی-آمریکایی و فرماندار نقش برآب.

“من می گویم این به عنوان یک دموکرات و به عنوان یک شهردار: من واقعا خوشحال و غافلگیر دوره و تصمیم گیری های او ساخته شده است” تمپا شهردار باب Buckhorn گفت: زادگاه خود در روزنامه 2019. آوریل 2019 نظرسنجی به او داد تصویب رتبه 62 درصد در فلوریدا.

چه اتفاقی می افتد در فلوریدا به ندرت باقی می ماند در فلوریدا. به عنوان به زودی به عنوان DeSantis نشان داد نشانه هایی از استقلال سیاسی او نماد یک پست-Trumpian نام تجاری قرار دارد. “ران DeSantis نشان دادن ایران در یک مسیر متفاوت رو به جلو” رفت تیتر یک آتلانتیک مقاله از ژانویه که توسط ريحان سلام محترم “غیر Trumper” محافظه کار است. DeSantis حتی به دست آورده مطلوب نوشتن در مادر جونز صبورانه مترقی سان فرانسیسکو-بر اساس مجله شناخته شده نیست به صورت مطلوب نوشتن یو پی اس از جمهوری خواهان مگر اینکه آنها را به نام آبراهام لینکلن.

برای بسیاری از 2019, DeSantis موفق به اقامت در خارج از جنجال به طور کلی قابل توجه feat برای هر Floridian. به طوری که یک سال بعد سیاسی وارد لیست خود را از 2024 — بله 2024 — ممکن است ریاست جمهوری رقیب DeSantis شد در این فهرست است. “به یاد داشته باشید زمانی که جمهوری خواهان بودند تا افتخار خود فرمانداران?” فکر ورود خود را در مورد آینده نگر اجرای چهار سال از این رو. قبل از تهمت, آخرین رئیس جمهوری جمهوریخواه نیز فرماندار با دانشگاه ییل و دانشگاه هاروارد درجه: جورج دبلیو بوش است.

رئیس جمهور تهمت با DeSantis در اکتبر 2019. (جو Raedle/گتی ایماژ)

سیاسی مقاله منتشر شده در Jan. 3. که همان روز federal Department of Health and Human Services, منشی, Alex آذر به نام رئیس جمهور تهمت به او هشدار می دهند از یک ویروس پس از آن ویرانگر استان هوبی در مرکز چین است. همه حساب تهمت منفجر کردن هشدار و ادامه خواهد داد به انجام این کار در روزها و هفته آمده است.

که مهم نیست چقدر به پاتوژن. در طول ماه های ژانویه و فوریه این ویروس گسترش در امتداد سواحل غرب ارائه ایالت های شرقی ترسناک یک پیش نمایش از همه چیز آمده است.

دو مورد اول در فلوریدا کشف شد در فوریه. 29 فقط به عنوان هزاران نفر از کالج ها در مورد به فرود در دولت سواحل بيشماري bacchanal شناخته شده به عنوان رخصتی بهار. تحقیر فیلم پورنو به عنوان مناسک ممکن است آن را به کمک یک مقدار قابل توجهی به فلوریدا $14.4 میلیارد دلار سالانه مسافت از گردشگری مربوط به مالیات به تنهایی. به طور کلی دولت با آن 663 ساحلی مایل است سوم بعد از کالیفرنیا و تگزاس در گردشگری مربوط به درآمد.

بهار شکن که می خواهم رزرو خود را پرواز و هتل ماه قبل تا به حال هیچ وجه قصد ماندن از فلوریدا میله ها و سواحل است. نگرش خود بهترین بود خلاصه با بردی Sluder یک Ohioan که بی خیال به ادعای رادیو فردا — “اگر من تاج من تاج. در پایان روز, من نه میخوام اجازه دهید آن را متوقف کند من از مهمانی.”— رفت و ویروسی در مارس 18.

DeSantis بود در حال حاضر در میان اولین بحران و او به وضوح نمی دانم چه باید بکنید. فرمانداران جمهوریخواه مانند مایک DeWine از اوهایو و لری هوگان از مریلند تا به حال دیده می شود تهدید آمدن و آنها تا به حال عمل کرده و بدون انتظار برای کسب اجازه از واشنگتن است. چرا که آنها به آن نیاز نیست: DeWine و هوگان با تجربه هستند سیاستمدارانی که مدیون هیچ چیز به مغلوب ساختن پیشی جستن. DeSantis در مقابل مدیون مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز. توییتهایی از رئیس جمهور ساخته شده بود و آنها فقط می تواند به راحتی خراب کردن او را.

DeSantis و دیگر فرمانداران که می خواهم تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن — برایان کمپ های گرجستان, کریستی Noem از داکوتای جنوبی — در حال حاضر بسیار دشوار سیاسی چالش قبل از آنها تا به حال به خود را نشان می دهد شهروندان آنها در حال حرکت به آدرس pandemic, اما آنها تا به حال به مطمئن شوید که اقدامات آنها متعهد نیست خشم رییس جمهور, که تا به حال فقط شروع به گرفتن ویروس به طور جدی با بی میلی.

نه دو هفته قبل از رئیس جمهور تا به حال به حداقل تهدید به tweeting در مارس 9: “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!”

روز بعد از Sluder نظرات رفت و ویروسی DeSantis در دفاع از خود تصمیم به سفارش یک ایالت بسته شدن از سواحل است. “آنها می خواهند به شما فاصله اجتماعی, البته,” او گفت: در 19 مارس در توصیف یک گفتگو با ایالات متحده جراح عمومی. “اما در واقع آنها مردم را تشویق به دریافت هوای تازه است.” (DeSantis بسته شده بود رستوران ها و کافه ها دو روز قبل از آموزش و پرورش خود را کمیسر بسته شده بود مدارس هفته گذشته است.)

بردی Sluder یک دانشجوی کالج اوهایو شکایت در مورد کوروناویروس مربوط به بسته شدن.

“ران DeSantis است که تنها در اینجا به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن” استدلال می کند آنا Eskamani یک مترقی دولت قانونگذار از منطقه اورلاندو شده است که به شدت انتقادی از DeSantis. “او نمی خواهد حرکت بر روی چیزهای مگر اینکه تهمت به او اجازه.”

به عنوان بحران راکد DeSantis باقی مانده به طور منظم در گفتگو با کاخ سفید صحبت غالبا با رئیس جمهور یا مقامات در coronavirus نیروی کار. کاخ سفید نمی خواهد استادانه درست شده در ارتباطات بین دو نفر. “رئیس جمهور تهمت صحبت می کند و اغلب با بسیاری از فرمانداران از جمله فرماندار فلوریدا گفت:” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere یک ایمیل به یاهو اخبار.

در ادامه به دنبال هدایت یک اشتباه بود, می گوید: ویلسون در فلوریدا مستقر جمهوریخواه مشاور که به عنوان یکی از برجسته ترین ضد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای محافظه کار جنبش است. “او را درک نمی کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کشیدن توانایی های خود را به یک رهبر” ویلسون گفت: اخبار یاهو.

مغلوب ساختن پیشی جستن و DeSantis در جلسه ای در کاخ سفید, مارس 28 سال 2020 است. (داگ میلز/نیویورک تایمز از طریق گتی ایماژ)

حتی به عنوان او ادامه داد: به دنبال مشاوره از کاخ سفید DeSantis ساخته شده از هیچ تلاشی برای برقراری ارتباط مستقیم با شهرداران از فلوریدا بزرگترین شهرستانها. اگر کسانی که شهرداران اتفاق افتاده بود که دموکرات ها در آنها به صراحت نادیده گرفته توسط استاندار با توجه به آنچه در آن شهرداران و یا خود را به مطبوعات گفته دبیر یاهو اخبار در مورد تعامل خود را با DeSantis بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل است.

“فرماندار و شهردار صحبت نکرده به طور مستقیم گفت:” کاساندرا آن Lafser سخنگوی دوستان دایر شهردار اورلاندو شهر 286,000 ساکنان. DeSantis نیز نادیده گرفته شده برای رسیدن به ریک Kriseman سنت پترزبورگ (پاپ.: 265,000). DeSantis و جین کرچک شهردار تمپا (پاپ.: 393,000) نیز نه گفتاری در سراسر coronavirus بحران است.

کرچک گفت: اخبار یاهو که او صحبت “به طور منظم” با جارد Moskowitz های خوبی در نظر گرفته سر از دولت در بخش مدیریت اضطراری. کرچک گفت که او همچنین در ارتباط منظم با او همکار فلوریدا شهرداران و همچنین شهرداران از سراسر کشور است. در یک مکالمه تلفنی با اخبار یاهو سابق رئیس پلیس مراقب بود که به انتقاد از DeSantis اما فرماندار به نظر نمی رسد که عامل به او coronavirus پاسخ.

جمهوری خواه شهرداران باید به حال شانس گرفتن فرماندار توجه است. یک سخنگوی فرانسیس سوارز, شهردار میامی — دولت دومین شهر بزرگ با جمعیت 471,000 — سخن گفته بود به DeSantis “حدود سه یا چهار بار در” بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل است. لنی کاری شهردار جکسون (پاپ.: 904,000), شانس حتی بهتر است که آن را به فرمانداری ارتباطات است. “شهردار کاری صحبت می کند و اغلب با فرماندار DeSantis گفت:” نیکی Kimbleton یک جکسون سخنگو.

مردم خط برای بیکاری برنامه های کاربردی در Hialeah, Fla., 8 آوریل سال 2020 است. (عکس: جو Raedle/گتی ایماژ)

فرماندار مطبوعات استراتژی نیز به نظر می رسد به وام گرفته شده اند عمده فروشی از رئیس جمهور که نیست به خصوص تعجب آور از مدیر ارتباطات هلن آگور Ferré است alumna از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. آماده شدن برای ورود به یک فرمانداری جلسه در اواخر ماه مارس روزنامه نگار مری الن Klas — یک دفتر رئیس برای هر دو Tampa Bay Times و میامی هرالد یافت دسترسی مسدود شده است. او بعدها گفت: با توجه به میامی هرالد که “دولت امتناع از دسترسی او به کاپیتول چرا که او درخواست کرده بود ‘اجتماعی فاصله’ در فرمانداری جلسات.”

مفهوم اجتماعی فاصله به نظر می رسید به توهین DeSantis. در مارس 13, دولت, جراح عمومی اسکات Rivkees گفت: در جلسه هیئت دولت که اجتماعی فاصله را به ادامه توسعه coronavirus واکسن. در حالی که این ادعا به نظر می رسد کاملا بی ضرر از دیدگاه علمی به نظر می رسد به توهین به DeSantis. Ferré ساخته شده Rivkees ترک جلسه.

DeSantis به وضوح نگران نمی contravening مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم به تنها چیزی که بعد از رئیس جمهور تا به حال آن را انجام داده ، حتی به عنوان بسیاری از کشور رفت و به مستند DeSantis خودداری از انجام این کار. او مقصر نیویورکی برای آوردن این بیماری به فلوریدا, سفارش است که مردم در حال پرواز از شهر نیویورک شهری منطقه قرنطینه می شود و به مدت دو هفته پس از ورود به فلوریدا.

DeSantis گفت که کاخ سفید نگران بود در مورد مردم “در حال فرار از منطقه گرم و آوردن این ویروس به فلوریدا.” این مشکوک تفکر در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن که در نظر گرفته شد — اما در نهایت تصمیم گرفت در برابر— اجباری قرنطینه برای شهرستان. یک تجزیه و تحلیل از پرواز و coronavirus اطلاعات با اخبار محلی وابسته WFLA بعد متوجه شد که تنها 6 درصد از دولت موارد سرچشمه بود در نیویورک است.

پرسید: چند روز بعد که چرا او حاضر به صدور ایالت مستند نظم DeSantis گفت که او انتظار کلمه از کاخ سفید است. “من در تماس با آنها و اساسا من گفت:” شما بچه ها توصیه این است؟’ این نیروی کار است که توصیه می شود به من. اگر آنها بدیهی است که می تواند چیزی را که حمل مقدار زیادی از وزن ،

در مارس 28, the White House extended خود را اقامت در خانه, راهنمایی برای یک ماه دیگر. این را حمل وزن با DeSantis که بی درنگ صادر 30 روز اقامت-در-خانه سفارش خود را. DeSantis را کمی توضیح دهید که چگونه به دستور دولت کار می کنند در چارچوب محلی و یا شهرستان سفارشات که در برخی موارد تا به حال شده است در محل برای چند هفته. “وجود دارد یک معامله بزرگ از سردرگمی” در مورد وضعیت سفارش کرچک به تمپا شهردار گفت: اخبار یاهو.

که منظور نیز شد موضوع ملی مسخره که حدود دو هفته پس از صدور آن DeSantis اصلاح سفارش به طوری که کشتی حرفه ای بود و در حال حاضر تلقی یک “کسب و کار ضروری.”

مشکلات جدید loomed. تصاویری از بسته بندی سواحل شد و در حال حاضر دیگر جایگزین: که از مردم انتظار در ظاهر بی پایان خط برای درخواست مزایای بیکاری از طریق دولت همه گیر بیکاری کمک برنامه بود که به اداره شده توسط دولت اشتغال بخش.

معترضان در طول یک ظاهر فلوریدا توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اورلاندو فلوریدا., آوریل 2 سال 2020 است. (Stephen M. Dowell/اورلاندو سنتینل/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

بیکاری سایت ایجاد شده بود توسط DeSantis سلف ریک اسکات در حال حاضر عضو مجلس سنای ایالات متحده. اما آن کمبود نمی شد دقیقا یک راز است. ممیزی انجام شده در سال 2015 تا به حال در بر داشت بسیاری از مشکلات با سایت, آیا به عنوان یک پیگیری ممیزی انجام شده در سال 2016. DeSantis در زمان هیچ مشهود مراحل را برای اصلاح مشکلات پس از به دست گرفتن.

فلوریدا از جان گذشته برای تسکین نمی مراقبت زیادی در مورد که در اصل در گسل. آنا والاس زندگی می کند و در دریاچه با ارزش نه چندان دور از رئیس جمهور Mar-a-لاگو متوسل شد و از او به عنوان یک نماینده خدمات مشتری در مارس 23. او شده است در حال مبارزه با دولت بیکاری سیستم بوده است. آن را در زمان یک ماه است که سیستم به اعلام او را فاقد شرایط لازم برای دلایل است که فراتر از او.

“من نمی تواند از طریق به کسی گفت:” یاهو ، او فرستاده DeSantis و توییتی در او به هیچ مشهود اثر است. و هر چند او مشتاق به بازگشت به کار او نگران است که DeSantis در حال حرکت است به سرعت بیش از حد.

“من موافق نیستم با آن تا حد معینی,” او گفت: اخبار یاهو استاندار با عجله به بازگشایی شده است. “که نمی خوام پول ؟ اما در چه هزینه؟”

والاس اضافه شده است که در نظر او DeSantis یک “پیرو.”

بسیار شبیه به برگ برنده او شده است بی تاب به همه گیر با بیش از. او صرف مقدار زیادی از مارس ترویج مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان بالقوه, اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف تقویت منافع آن بود و DeSantis. هیدروکسی کلروکین شده است نشان داده می شود به طور بالقوه مضر به کروناویروس مبتلا ،

سپس به او گفت که با وجود عدم درمان و واکسن آن زمان برای بازگشایی دولت به هر حال. کمتر از دو هفته به او مستند DeSantis پیشنهاد کرد از آن زمان به از سرگیری عمومی آموزش و پرورش است. “من فکر نمی کنم در سراسر کشور شده است وجود دارد یک مرگ و میر زیر 25” فرماندار گفت: یک ادعای نادرست. پیشنهاد خود را برای بازگشایی مدارس به دست آورده ملامت از Dr. Anthony Fauci, موسسه ملی بهداشت اپیدمیولوژی و برجسته عضو از رئیس جمهور coronavirus نیروی کار.

فلوریدا مدارس باقی مانده بسته اما نمی سواحل آن. DeSantis اعلام کرد در مارس 17 که سواحل می تواند شروع به بازگشایی شده است. در میان اولین به تماس بود کاری جمهوریخواه شهردار جکسون که کار کرده از نزدیک با DeSantis در طول بیماری همه گیر.

فلوریدا است بزرگ و پیچیده دولت ساخته شده است که حاکم در میان همه گیر فوق العاده دشوار است. که مشکل تشدید شده است DeSantis آگاهی حاد است که او نمی تواند نقض مغلوب ساختن پیشی جستن. “این یک tightrope به راه رفتن” اذعان تراشه LaMarca یک دولت جمهوری نماینده از فورت Lauderdale منطقه است.

نمایی از اقیانوس رانندگی در ساحل میامی عاری از گردشگران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (iStock/گتی ایماژ)

“من می خواهم به فرماندار یک,” LaMarca گفت, یاهو, اخبار, دعوا پیشنهادات که فرماندار پاسخ بوده است متزلزل و اتفاقی. “ما در حال تلاش برای انجام این کار در یک روش اندازه گیری شده” او استدلال کرد.

و حتی کیت دموکراتیک استراتژیست اعتبارات DeSantis با برخی تصمیمات از جمله آوریل 2 اعلامیه که اخراج و سلب حق مالکیت خواهد بود به حالت تعلیق در 45 روز.

فلوریدا, با این حال, در حال رشد به طور فزاینده ای ناراضی است. یک نظرسنجی جدید انجام شده در طول ماه آوریل نشان می دهد که در حالی که 69 درصد از آمریکایی ها از تایید کار خود فرمانداران انجام می دهند در مبارزه با کروناویروس تنها 51 درصد از DeSantis ترکیبات تایید خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر. قرار می دهد که او ناخواسته در شرکت با کمپ گرجستان فرماندار که شتابزده بازگشایی طرح به دست آورده و تیز انتقاد از خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

با 29 رای کالج انتخاباتی فلوریدا خواهد بود بسیار مهم در پاییز آینده انتخابات ریاست جمهوری. تهمت می داند که البته. او ساکن فلوریدا, خود, داشتن, روشن خود را به محل اقامت اولیه خود را از خیابان پنجم برج در منهتن به او Mar-a-لاگو گلف رفت و آمد مکرر در ساحل نخل. او همچنین می داند که اگر فلوریدا عصبانی هستند در DeSantis آنها به احتمال زیاد به نگاهی که خشم حزب جمهوری خواه سر بالقوه توزیع بسیار مهم دولت به فرض دموکراتیک نامزد جو بایدن.

“ما تا به حال بسیاری از جمهوری خواهان به ما بگویید که آنها هرگز رای جمهوریخواه دوباره می گوید:” Eskamani دموکراتیک دولت قانونگذار.

که توضیح می دهد که چرا تهمت دعوت DeSantis به کاخ سفید هفته گذشته است. DeSantis مماشات نمودار نشان می دهد که در واقع فلوریدا بود و شکست دادن این بیماری است. بعد از آن شب DeSantis بود در Sean Hannity را در وبگاه رادیو فردا برنامه, در عین حال نشانه دیگری است که او در نیاز ناامید از مثبت را فشار دهید.

Hannity که عمل مانند یک سایه مطبوعاتی وزیر و رئیس ستاد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش DeSantis که لنگر گفت: در زمان “بسیار تهاجمی گام از حق دور” برای حفظ فلوریدا امن است. “شما ذخیره مقدار زیادی از زندگی” Hannity گفت بحرانزده فرماندار.

مفهوم purveyed مشتاقانه توسط Hannity که DeSantis با موفقیت شکست coronavirus نادرست است. در حالی که گسترش این بیماری کاهش پیدا کرده است و کمی DeSantis انجام داده است می تواند به عنوان دیده می شود که منجر به نتیجه.

همانطور که برای حسن نیت DeSantis تولید در سال اول از بین رفته است. Buckhorn های سابق تمپا شهردار که در ستایش DeSantis در سال 2019 است و قطعا او را ستایش کنم. “من نا امید شده اند” Buckhorn گفت: اخبار یاهو. DeSantis او نگرانی است “بازگشت به آنچه که بدترین ترس ما بودند.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de