بسیاری از مهاجران در حال تلاش برای پرداخت کرایه

هند دولت را رد کرده آن را می خواستم مهاجران به دنبال بازگشت به صفحه اصلی متحده در طول coronavirus مستند به پرداخت خود بلیت قطار.

یک مقام وزارت گفت که به قصد پیروی از یک اعتراض.

میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران گرفتار شده بودند با استفاده از درآمد پس از هند رفت و به مستند در 24 مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

برخی از بلیط می توانید با هزینه ای در حدود 800 روپیه ($11;£9). روزانه-بگير به طور معمول باعث می شود بین 200 و 600 روپیه در روز است.

مقامات دولتی در ابتدا در دفاع از این حرکت گفت: لازم بود تا اطمینان حاصل شود که تنها کسانی که “واقعا رشته” خواهد با استفاده از خدمات قطار.

  • هند اجازه می دهد تا رشته مهاجران به بازگشت به خانه
  • اولین هندی قطار برگ با رشته مهاجران
  • می تواند گرسنگی کشتن مردم بیش از coronavirus?

راه آهن رئیس هیئت مدیره VK Yadav گفته یک روزنامه محلی است که ساخت این سرویس رایگان خواهد آن را دشوار است به صفحه نمایش مردم و این که این سرویس تنها در نظر گرفته شده برای کارگران مهاجر و رشته دانش آموزان است.

با توجه به دولت های دایره ای در روز جمعه مقامات محلی بودند به “جمع آوری کرایه بلیط و دست بیش از کل مبلغ به راه آهن” هند NDTV گزارش داد.

حزب مخالف سیاستمداران و اعضای جامعه مدنی تقبیح آن به عنوان “غیر انسانی” به انتظار روزانه-دستمزد کارگران که درآمد در ماه برای خرید بلیط خود را با مخالفان اصلی حزب کنگره ارائه به پرداخت کرایه.

بیانیه ای نسبت به حزب رئیس جمهور سونیا گاندی گفت: این کنگره خواهد ترتیبات برای پرداخت کرایه به عنوان یک ژست “همبستگی”.

اما روز دوشنبه وزارت بهداشت مشترک وزیر Lav Agarwal به خبرنگاران گفت: دولت “هرگز خواسته متحده به اتهام پول از رشته کارگران” به جای درخواست از آنها برای تقسیم هزینه بین خود و اپراتورهای قطار, NDTV گزارش داد.

شما همچنین ممکن است علاقه مند در…

هزاران نفر از مهاجران فرار کرد و به خانه خود روستا بر پا زمانی که مستند اعلام شد اما بسیاری دیگر هنوز هم رشته.

Aajeevika دفتر یک گروه غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با جوامع مهاجر گفت: بسیاری از آنها به سادگی قادر به پرداخت کرایه به خانه.

آن گفت که در برخی موارد هزینه یک بلیط بود بیش از 800 (£9; $11) روپیه با برخی از مسیرهای درخواست مهاجران را نیز پرداخت “اضافه کردن”.

در ضمن رشته کارگران اقدام شبکه (قو) که عامل شده است در طول این مستند وارد یک گزارش بر اساس تعامل آن با کارگران و گفته است که 50 درصد از آنها تا به حال تنها سهمیه باقی مانده برای کمتر از یک روز.

سایر یافته ها شامل این واقعیت است که تقریبا نیمی از کسانی که به نام آنها هیچ غذا یا پول و حدود 80 درصد از آنها را دریافت نکرده اند هر نوع درآمد از مستند آغاز شد.

این شامل کسانی که کار در کارخانه ها و دیگر صنایع کوچک با بسیاری از کارفرمایان یا گفت که آنها نمی باید بودجه برای پرداخت حقوق و دستمزد و یا به سادگی ناپدید در دسترس نباشد.

هند رسمی کارگران ستون فقرات از شهرستان های اقتصاد, ساختمان, خانه, پخت و پز, مواد غذایی, خدمت در از eateries ارائه takeaways برش مو در سالن, ساخت ماشین لوله کشی توالت و ارائه روزنامه ها, در میان چیزهای دیگر.

بیشتر از برآورد 100 میلیون نفر از آنها در زندگی کثیف شرایط.

مقامات می گویند این مستند شده است کلیدی برای صرفه جویی در زندگی می کند اما منتقدان باید گفت که عدم برنامه ریزی و آمار این کشور فقیرترین و آسیب پذیرترین شهروندان سخت است.

بنر تصویر بیشتر خواندن درباره کروناویروس’
  • یک راهنمای ساده: چگونه از خود حفاظت کنم?
  • اجتناب از تماس با ما:: قوانین در خود به انزوا و ورزش
  • امید و از دست دادن: شما coronavirus داستان
  • ویدئو: 20-شستن دست دوم
  • استرس: چگونه به مراقبت از سلامت روان خود را

بنر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de