جو بایدن برنده کانزاس اولیه و CBS News برآورد او را برداشت تا یکی دیگر از نمایندگان 29. که به او می دهد در مجموع 1,424 از 1,991 نمایندگان نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات.

برنی ساندرز اهدا شد 10 نماینده. ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در ماه آوریل است اما باقی مانده در انتخابات در تلاش برای افزایش نفوذ در حزب کنوانسیون در ماه اوت است.

به عنوان coronavirus شروع به گسترش در سراسر کشور در ماه مارس کانزاس دوباره سازمان دهی اولیه آن انجام می شود و به طور کامل توسط ایمیل. برگه های رای تا به حال به دریافت پنج شنبه, آوریل 2 محسوب می شود.

کانزاس حزب دموکرات روز جمعه گفت که آن را در حال حاضر رکورد مشارکت در انتخابات و از جمعه تا به حال سه گانه مشارکت مردم از سال 2016 قفقاز. ساندرز برنده 2016 قفقاز با بیش از 67 درصد از آرا.

“این بسیار هیجان انگیز است برای دیدن چنین افزایش قابل توجهی در میزان مشارکت برای سال 2020 ریاست جمهوری اولیه و عهد به دموکراتیک شور و شوق در میان کانزاس رای دهندگان برای سه سال گذشته” کانزاس حزب دموکرات صندلی ویکی Hiatt گفت: CBS اخبار در روز جمعه.

با تعدادی از کشورهای تعویق انداختن خود مقدماتی تا ژوئن 2, روز است که در حال حاضر شکل دادن به آینده فوق العاده روز سه شنبه. شش آمریکا — کانتیکت, Delaware, پنسیلوانیا, مریلند, پنسیلوانیا و رود آیلند — تاخیر خود را از مقدماتی تا ژوئن 2, پیوستن به چهار ایالت و منطقه کلمبیا که برنامه ریزی شده بود به در حال حاضر برنامه ریزی برای برگزاری مقدماتی آن روز.

Musadiq بیدر کمک گزارش.

سناتور. Grassley: من سعی کردم تا حد مزرعه دریافت کنندگان یارانه

آمریکا و کانادا مرز بسته شدن برگ خانواده های جدا شده در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

چگونه به مقابله با سلول در طول COVID-19

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net