پیوند نشکن. کوبه برایانت ساخته شده پس از مرگ ظاهر در او بت و دوست مایکل جردن‘s ESPN docuseries, آخرین رقص, در روز یکشنبه, مه 3.

“من تا به تماشای مایکل در تلویزیون و در حال حاضر شما یک شانس برای رفتن چهره به چهره با او” برایانت که در ماه ژانویه به یاد می آورد تنها زمان او در بازی مقابل اردن 57 در دادگاه. “شما یک شانس واقعا دیدن و لمس و احساس قدرت و سرعت و شتاب. و آن را سرگرم کننده به خارج وجود دارد.”

Kobe Bryant Posthumous Appearance in Michael Jordan The Last Dance
کوبه برایانت در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص.’ ESPN

عاطفی قسمت پنجم — که باز با روی پیام “در loving memory of کوبه برایانت” — شامل فیلم بسکتبال افسانه رو در سال 1998 NBA All-Star Game. اردن outscored برایانت بود که تنها 19 در آن زمان و در زمان خانه خود را سومین جایزه MVP.

“این یک سال برای من آمدن به لیگ زیرا در زمان لیگ خیلی قدیمی تر است. آن را به عنوان جوان به عنوان آن امروز است بنابراین هیچ کس واقعا فکر خیلی از من” لس آنجلس لیکرز بازیکن بازگو کرد. “من شما می دانید یک بچه که به ضرب گلوله یک دسته از توپ (گلوله) هوا شما می دانید منظورم چیست ؟ و در آن نقطه Michael ارائه راهنمایی های بسیاری برای من. … او گفت: “اگر شما تا به حال نیاز به هر چیزی به من تماس بگیرید.'”

برایانت در ادامه به تماس اردن خود را “برادر بزرگ” و اضافه کرد “من نمی توانید پنج قهرمانی [با لیکرز] بدون او چرا که او مرا هدایت بسیار و به من داد خیلی عالی مشاوره.”

Kobe Bryant Posthumous Appearance in Michael Jordan The Last Dance
کوبه برایانت و مایکل جردن شاتر (2)

این Mamba ذهنیت نویسنده را ظاهر در روز یکشنبه قسمت سمت چپ بسیاری از بینندگان عاطفی در پی مرگ غم انگیز خود را. بسکتبال تحلیلگر روزالین طلا-Onwude پرسیدم لعنت که فقط به من رسید. شاهد رشد بازنشسته کوبه به تازگی مصاحبه برای این مستند. کوبه قرار بود تماشای این با همه ما است. به Tweeting با ما… RIP افسانه است.” بازیکن لیکرز کوین طبخدر ضمن نوشت: “این معرفی فقط پاره من جدا ، مرد کاش کوبه اینجا بود که برای دیدن این مرد است. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری است که زیبا و خاص فیلم مایک! ما از دست شما باقلا.”

Kobe Bryant Posthumous Appearance in Michael Jordan The Last Dance
مایکل جردن شیکاگو بولز دریبل در برابر کوبه برایانت از لس آنجلس لیکرز در طول سه ماهه چهارم در اینگلوود کالیفرنیا در سال 1998 است. Kevork Djansezian/AP/شاتر

برایانت درگذشت در سن 41 در تاریخ 26 ژانویه در کنار او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر از دوستان خود را در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس محله L. A. اردن بود و در میان عزاداران که در صحبت پدر و دختر دو مراسم یادبود عمومی زیر ماه.

اسکار برنده است جان سالم به در برد با همسرش ونسا برایانتو دختران خود ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 10 ماه.

آخرین رقص پخش در ESPN یکشنبه در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله