احساساتی در مورد grandkids! Mathew Knowles باز کرد تا در مورد بیانسه و جی-Z‘s سه تا از بچه ها’ شخصیت متمایز.

“آبی پیچک خیلی باور نکردنی و مرا به یاد Beyoncé بسیار” رکورد اجرایی 68 گفت: ما هفته به طور انحصاری از 8 سال در چهار شنبه 29 آوریل در حالی که ترویج خود COVID-19 PSA تصویری تولید شده خود را از طریق برچسب موسیقی جهان سرگرمی. “آقا او فقط می خواهد جهان را به خود. [خواهر دوقلوی او] مولوی مرا به یاد [دخترم] Solange [Knowles].”

این destiny’s Child: داستان ناگفته نویسنده در ادامه می گویند که گرمی, برندگان بزرگتر است “در حال حاضر ثابت شده” است که او را به دنبال پدر و مادر خود را’ موسیقی قدم به قدم.

Mathew Knowles Describes Beyonce Kids Personalities
Mathew Knowles و بیانسه آلن دیویدسون/شاتر

“من فکر می کنم همه ما می بینیم که در او” Knowles گفت ما. “فقط می خواهم من تو را دیدم آن را در Solange و Beyoncé زمانی که آنها در حال رشد است. آنها فقط در مورد شور و شوق زیرا زمانی که ما زندگی می کنند در ما احساسات ما نیست که کار یک روز در زندگی ما است. … من فقط می خواهم آنها را برای پیدا کردن احساسات خود و قرار دادن در کار اخلاق و آنها موفق خواهد بود.”

سابق استعداد مدیر همیشه یک “بزرگ” زمان دیدن نوه او اما شوخی که بخش مورد علاقه خود را دانستن است که او “می توانید آنها را به عقب هر زمان.”

این که آیا Knowles می خواهد بیشتر نوزادان در دختران ” broods این افتخار پدر است “خوب در هر صورت.” او گفت: ما “که قطعا تصمیم خود را.”

این “Single Ladies” خواننده به هنگام تولد به رنگ آبی در سال 2012 و یک کمی بزرگ شد وقتی که خواهر آقا و مولوی در حال حاضر 2 وارد پنج سال بعد.

تینا Knowles لاوسون گفت: ما به طور انحصاری در مورد کودکان نوپا در فوریه 2019 گفت: “این دختر واقعا فقط رفتن برای حکومت بر جهان است و پسر است که به نوعی به عقب گذاشته و لرز مانند پدر است. [Blue] ملکه B. دوم ملکه B.”

بیانسه و رپر, 50, “همه چیز” با فرزندان خود یک منبع گفت: ما چهار ماه بعد. “آبی همیشه سفر با Beyoncé می آید و با او هنگامی که او کار می کند. دوقلوها در حال گرفتن بزرگتر و Beyoncé شده است مصرف آنها را کمی بیش از حد است. … آنها بسیار محکم گره خانواده است.”

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net