وزرای کامل آگاه ” چین شد پوشش تا حدی از شیوع کروناویروس در اوایل هفته از بحران


شبه نظامی افسران پلیس ماسک می پوشند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus – AFP

وزرای ساخته شد “به طور کامل آگاه” توسط سازمان های اطلاعاتی کشورهایی که تحت پوشش این مقیاس واقعی از Covid-19 شیوع آن ادعا شد یکشنبه شب با طرح سوال در بیش از بریتانیا تصمیم به تاخیر مستند.

دولت در انتخابات شد و گفت: “به باور پکن ادعا می کند” از ابتدا و برای درمان این اطلاعات از چین در آینده با شک و تردید تلگراف می داند. یک مقام ارشد سابق MI6 گفت: سازمان های اطلاعاتی می دانستند چه بود “واقعا اتفاق می افتد” در چین و گذشت که اطلاعات به وزیران.

شک و تردید نیز با بیان اینکه بیش از چین اصرار که شیوع شروع به در یک به اصطلاح مرطوب بازار در ووهان که در آن زندگی می کنند حیوانات فروخته شد. کانون توجه این است که هم در نزدیکی ووهان موسسه ویروس شناسی در میان ادعا می کند که سهل انگاری امنیت زیستی ممکن است اجازه داده اند این بیماری در حال بررسی در آزمایشگاه به نوعی فرار کنند. چینی تلویزیون اخبار گزارش دوستیابی از دو سال پیش را نشان می دهد دانشمندان در داخل موسسه ‘در حال ظهور ویروس های گروه” پوشیدن تنها آزمایشگاه پالتو و دستکش اما هیچ شکل دیگری از محافظ شخصی تجهیزات.

آخرین مطالعات نشان می دهد که تعداد واقعی افراد آلوده در چین در موج اول که قدمت آن به اواسط ماه فوریه نزدیک به یک چهارم از یک میلیون چهار برابر بیشتر از رقم رسمی. چین نیز پس از آن تجدید نظر مرگ و میر تا 50 درصد است. خیابان داونینگ در ادامه به استفاده از چین و ارقام رسمی در مقايسه نمودار در مقیاس شیوع بیماری تا بیش از یک هفته پیش اما پس از آن کاهش یافته و این کشور از نمودار بیش از نگرانی از دقت و صحت داده ها.

بوریس جانسون متهم شده است عدم اقدام قاطعانه در مقابله با کروناویروس, گم, پنج کبرا اضطراری جلسات در آغاز شیوع و کشیدن پای خود را در معرفی این مستند.

سابق ارشد هوش افسر MI6 در روز یکشنبه گفت: “جامعه اطلاعاتی شناخته شده اند که آنچه واقعا اتفاق می افتد در چین است. این ایده که انگلستان گرفته اند چینی ارقام در ارزش اسمی است که رک و پوست کنده مسخره است. اگر چینی ها در حال دروغ گفتن نقش جامعه اطلاعاتی این است که بدانید آنچه که آمار و ارقام واقعی ممکن است اگر آنها در حال پنهان..”

یک منبع گفت: “ما باور نیست این آمار و ارقام که از چین است. دولت می توانست به طور کامل آگاه از مقیاس واقعی این ویروس در چین در آن زمان بود.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو بار دریافت اطلاعاتی جلسات در شیوع کروناویروس در چین در ماه ژانویه به گفته یک مقام کاخ سفید.

در گزارش در حال گردش در آمریکا رئیس جمهور گفته شد در ژانویه 28 جلسه که “چین خودداری داده”. او هشدار داده شده بود پنج روز پیش از آن که coronavirus تا به حال بالقوه به “گسترش جهان”.

انتظار می رود که آقای جانسون را دریافت کرده اند مشابه جلسات.

دومینیک غمگین سابق دادستان کل و رئیس هوش کمیته را انتخاب کنید (ISC) گفت: یک نیاز وجود دارد برای نمایندگان مجلس به بررسی آنچه که اطلاعات جمع آوری شده در Covid-19 در چین و چه بود گذشت به وزیر امور خارجه در هفته قبل از همه گیر گریبانگیر انگلستان است. “در ISC وجود دارد به سوال” گفت: Mr غمگین روز یکشنبه با اشاره به این کمیته شده بود منحل گردید در آخرین انتخابات و عضویت جدید تا به حال هنوز هم انتخاب شود. Mr غمگین که ایستاده بود به عنوان یک مستقل از دست داد صندلی خود را در انتخابات.

بریتانیا دستور داد آن shutdown در مارس 23, دو هفته پس از ایتالیا و یک هفته پس از فرانسه و اسپانیا. در آن زمان ایتالیا رفت و به مستند در مارس 9, انگلستان ثبت شده بود پنج مرگ و میر ناشی از Covid-19.

استرالیا روزنامه ادعا کرد در آخر هفته به دست آمده یک هوش پرونده – مشترک میان “پنج چشم’ اتحاد امنیتی از ایالات متحده, انگلستان, کانادا, استرالیا و نیوزیلند – متهم چین از پوشش جدیت از شیوع این بیماری از اوایل دسامبر. پرونده آمده است: “با وجود شواهدی از انتقال انسان به انسان از اوایل دسامبر PRC [چینی] مقامات آن را انکار تا 20 ژانویه.”

پرونده نیز سوال که چرا چین اعمال ممنوعیت بر مردم در حال حرکت در داخل کشور اما همچنان به بقیه جهان است که بین المللی ممنوعیت سفر های غیر ضروری بود.

پرونده نیز نشان می دهد چین ممکن است دروغ در مورد ریشه های Covid-19. آن را ادعا می کند که این ویروس می تواند تصویب شده است به انسان از طریق ووهان موسسه ویروس شناسی.

پرداختن به این احتمال که این ویروس تا به حال به بیرون درز از ووهان موسسه گزارش مطالعات متعددی به رهبری دانشمند Dr شیعه Zhengli به عنوان نگرانی. آن برجسته این واقعیت است که دکتر Zhengli و تیم تحقیقات انجام شده در آزمایشگاه به بت مشتق coronaviruses از جمله آنهایی که با یک بازی نزدیک به Covid-19 – با حداقل یکی از این ویروس در نمونه بودن 96 درصد مطابقت ژنتیکی برای Covid-19.

چینی ها اخبار گزارش نمایش دانشمندان مشغول به کار در آزمایشگاه بدون محافظ کامل تجهیزات اضافه خواهد شد به نگرانی های امنیت زیستی اگر چه روشن نیست که چه دانشمندان مشغول به کار بودند و این که آیا در نتیجه یک نیاز وجود دارد برای محافظ کامل کیت.

متی هندرسون مدیر مرکز مطالعات آسیا در این Henry Jackson Society, اتاق فکر که کشف تصویری از داخل ووهان آزمایشگاهی گفت: “این فیلم می افزاید: تمام شواهد بیشتری که ووهان موسسه ویروس شناسی — که دست زدن به کشنده جدید کروناویروس سويه بود و نه رعایت basic امنیت زیستی. با توجه به آنچه که ما در حال حاضر می دانم که در مورد سهل انگاری امنیت زیستی استانداردهای آن است که حداقل محتمل است که خطای انسانی در یک آزمایشگاه ویروس شناسی کمک به گسترش این بیماری همه گیر.”

وی افزود: “پس از پکن حاضر مستقل دسترسی به این سایت سوابق خود و تحقیقات خود را, چرا ما باید فکر می کنم در غیر این صورت؟”

در بیانیه سفارت چین در لندن گفت: “سر از ووهان موسسه ویروس شناسی تاکید کرد که این موسسه در حال اجرا بر روی یک مجموعه از مدیریت دقیق قوانین است. سطح بالا bioresearch ایمنی آزمایشگاه پیچیده اند حفاظتی امکانات و اقدامات سختگیرانه برای اطمینان از ایمنی کارکنان آزمایشگاه و حفاظت از محیط زیست از آلودگی.”

سفارت وجود دارد گفت: “صفر عفونت” در این موسسه اضافه کرد: “هیچ مدرکی وجود دارد نشان میدهد این ویروس از یک آزمایشگاه… شایعه اذهان عمومی و همچنین تهمت و لام تنها آسیب همبستگی بین المللی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله