نیویورک: نیویورک اورژانس دکتر که درمان coronavirus بیماران را کشته است خودش را با خانواده و پلیس و پزشکان ارتباط مرگ او به تروما مواجه مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه با شیوع.

لورنا Breen, 49, درگذشت, روز یکشنبه از خود تحمیل صدمات در Charlottesville, Virginia, که در آن او شده بود اقامت با خانواده اش, پلیس در بیانیه ای گفت.

Breen زد اورژانس نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان در منهتن یک مرکز است که دیده می شود یک هجوم COVID-19 بيمار.

در حالی که روشن نیست که چرا او در زمان زندگی خود خانواده پلیس و پزشکان پیشنهاد استرس ناشی از شیوع این بیماری تا به حال منجر به مرگ او.

“او سعی به انجام کار خود را و آن را به کشته شدن او را” پدر فیلیپ Breen نیویورک تایمز گفت.

او گفت که او تا به حال هیچ سابقه ای از بیماری روانی بود و قرارداد coronavirus خودش قبل از بازگشت به کار و پس از آن که به خانه فرستاد.

“خط مقدم بهداشت و درمان حرفه ای و اولین پاسخ ایمنی نیست به روانی و یا اثرات فیزیکی از زمان همه گیر” گفت: Charlottesville رئیس پلیس RaShall Brackney.

رئیس جمهور از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس که Breen عضو شد گفت: مرگ او یادآوری غم انگیز از درد و رنج است که بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال رفتن را از طریق.

“عدم امکان این وضعیت در بسیاری از بیمارستان های ما ما را عمیقا زخمی شدند.

“من فقط می توانید تصور کنید برای دکتر Breen آن را بیش از او می تواند تحمل-و نه از سر ضعف بوده اما از قدرت او شفقت” ویلیام Jaquis گفت: در بیانیه ای در وب سایت.

این بیمارستان که در آن او کار می کرد توصیف او به عنوان “یک قهرمان آورده است که بالاترین آرمان های پزشکی به چالش کشیدن جلو خط اورژانس است.”

بیش از 17,300 اند از COVID-19 سراسر ایالت نیویورک, کانون آمریکا شیوع.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de