اخبار/از طریق نویسندگان

لندن: “فرشتگان” — شعر اختصاص داده شده به خط مقدم پزشکی کارگران که درگذشت مبارزه رمان coronavirus — ساخته شده است که امواج در سراسر جهان و حتی اقتباس به یک موسیقی نسخه.

به قلم Mashael کامران پاکستانی دانشجو در دانشگاه آکسفورد ثبت نام در یک برنامه دکترا در آینده ای پایدار انرژی و حمل و نقل نیازهای قلبی شعر افتخارات مقدم پزشکی کارگران است. آنها قهرمانان واقعی که تا به حال آمده از این بحران کامران اضافه شده است.

صحبت کردن به اخبار و Geo.tvکامران گفت: “نوشتن این شعر من راه مقابله با این شرایط و ریختن کمی نور در چه خبر است در اطراف در طول هولناک این بار.

“ما پزشکان و پرستاران در سراسر جهان به طور مداوم در خطر زندگی خود را هر روز برای نجات صدها نفر از مردم قرار دادن بیماران همیشه. برخی از آنها را به سخت ترین تصمیمات زندگی خود و برخی دچار یک مرگ دردناک اما آنها هنوز هم انجام وظیفه خود را با همان عزم و شجاعت”

شاعر که مادر سناتور Seher کامران یکی از چهره های پیشرو از PPP ذکر شده چگونه آن را دلخراش به شهادت بسیاری از مرگ و میر ناشی از مراقبت های بهداشتی کارگران که اختصاص داده شده بود زندگی خود را به خدمت بشریت است.

جالب, شعر بود و توسط رافائل Serrallet معروف اسپانیایی گیتاریست و رکورد جهانی گینس دارنده که تبدیل شعر به یک آهنگ با دختر, Aitana. Serrallet دارای رکورد جهانی برای سریع ترین زمان به یک کنسرت در هر قاره.

صحبت کردن به اخبار و Geo.tvاسپانیایی گیتاریست گفت: “من عمیقا لمس احساسات و شعر برای پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان که در حال مبارزه با COVID19 و در این [هدف صرفه جویی در] زندگی دیگران آنها به خطر انداختن جان خود ،

“Mashael ابراز احساسات خود را در شعر و من به اشتراک گذاشته اند معدن در ترکیب موسیقی و با اضافه کردن صدای من با صدای دختر من, Aitana” Serrallet اضافه شده است.

گیتاریست که یک خانواده از Kamrans و نیز به پاکستان سفر کرده در ادامه توضیح داد که چگونه جهانی همه گیر تا به حال منجر به لغو تمام کنسرت های خود را اما که او با استفاده از قدرت رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مخاطبان است. او گفت: او بسیار لمس توسط جوان شاعر احساسات نسبت به سلامت کارگران و آرزو به آواز خواندن او ادای احترام با دختر خود.

“من انجام شده در بسیاری از کشورها از جمله پاکستان و هنگامی که جهان طبیعی است من نگاه به جلو به انجام در پاکستان دوباره” Serrallet گفت.

تعدادی از پزشکان در سراسر جهان — از جمله بریتانیا و پاکستان آنهایی که مانند دکتر حبیب زیدی Dr فرقان علی صدیقی, Dr Maimoona رعنا و دکتر ناصر خان — گذشت مبارزه با بیماری های ویروسی.

انگلستان است که به عنوان گزارش زمان ثبت بیش از 186,000 موارد از رمان coronavirus و نزدیک به 28,500 مرگ و میر آن را سوم بیشتر متاثر کشور در جهان است.

در اینجا Mashael کامران شعر به نام “فرشتگان”:

آن بزرگوار دست کار متوقف شد

یک قلب یک نجات دهنده است در حال حاضر در حال استراحت

مرگ غالب خدا در زمان دور دیگر فرشته

روز را هرگز همان خواهد بود

خود را فداکارانه بدن هرگز دوباره راه رفتن

و اشک از غم و اندوه را در حالی که به خشک

آه عزیزم فرشته, اما اجازه دهید فراموش نکنید شما واقعا زنده

به عنوان یک نگهبان از انسانیت شما نور بی پایان

روح خود را می خواند در روح بسیاری از

بنابراین کشش خود را بال و پرواز!”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de