ملکه الیزابت ممکن است به دست تاج و تخت به وارث بعدی در خط پسرش پرنس چارلز

ملکه الیزابت دوم است و نگه داشتن او سلطنت جریان ثابت با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما تمدید مستند می تواند همه چیز را تغییر دهید برای پادشاه.

شده است این باورند که اگر مستند محدودیت نیست سهولت به زودی اعلیحضرت او را به دست تاج و تخت به وارث بعدی در خط پسرش پرنس چارلز.

جدید گزارش ظهور به دنبال هشدارهای کارشناسان از این بیماری همه گیر کشش راه خود را به خوبی به 2021.

یک منبع ذکر شده توسط اکسپرس ادعا کرد که پادشاه می تواند کاملا احتمالا گام به عقب از وظایف خود به عنوان تاج سر ساخت شاهزاده ولز مسئول وظایف در سال آینده.

در حالی که اخبار به طور عمده محدود خود را به حدس همانطور که در حال حاضر پیش از آن در سال 2017, رویال متخصص رابرت Jobson ادعا کرده در ستون خود نوشته برای شب های استاندارد که ملکه می خواهم بعد از او نوبت 95 سال آینده در ماه آوریل است.

“ملکه خواهد شد آرامش خود را حفظ و حمل در, اما وجود دارد هیچ چیز به او پس شوهر او را به یک فرم از بازنشستگی. من درک می کنم او اشاره کرده است که او را در نظر بگیرید یک شاهزاده چارلز ریجنسی در 95,” Jobson نوشت.

“وجود دارد هیچ چیز به او انجام این کار,” او اضافه شده است.

او همچنین ذکر شده امکان چارلز بودن السلطنه تاج, اما نه شاه کاملا به طور رسمی به عنوان او متعهد در سن 21 که او را به کشور خدمت همه زندگی خود را.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de