این ترس Amigas رسما شکسته است. Tamra Judge تایید کرد که او و شانون Beador به پایان رسید دیرین خود دوستی است.

The Real Housewives of Orange County, زاج سفید, 52, دعوت هواداران برای پرسیدن سوالات خود را از طریق او Instagram داستان در روز شنبه, مه 2. یک کاربر پرسید: “آیا شما را به صحبت شانون در همه ؟” که قاضی پاسخ داد: “جواب منفی از تلاش و کوشش. بیمار بود از حال ارسال به [صوتی].”

RHOC's Tamra Judge Confirms She Is Not Friends With Shannon Beador
Tamra Judge and Shannon Beador. شاتر (2)

یکی دیگر از طرفداران پرسید که آیا او فکر Beador, 56 بود تنها دوست خود را نشان می دهد. “نیمه به دنبال راه که” قاضی پاسخ داد.

کالیفرنیا بومی نیز اشاره کرد که چرا او احساس خود را در رابطه رفت و جنوبی زمانی که کاربر دیگری پرسید: چه دوستی به معنای به او. “کسی که همیشه وجود دارد برای شما. نه فقط هنگامی که آن را مناسب برای آنها” قاضی نوشت.

اما براوو شخصیت است که هنوز هم با او دیگر دوست, Vicki Gunvalson. “ما بزرگ هستند. بحث هر روز و نمی توانید صبر کنید برای گرفتن با هم. در مذاکرات به ما نشان می دهد خود را,” قاضی به اشتراک گذاشته.

Gunvalson, 58, Beador و قاضی بودند نزدیک بگیرید و یاد دهید در زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی و لقب خود را از ترس Amigas. طرفداران این باورند اگر سه نفر بودند و هنوز هم پس از Beador نوشته شده در عکس با کلی داد در ماه مارس است. Dodd, 44, feuded با هر دو Gunvalson و قاضی در طول فصل 14 نفر از زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی.

“همسایه ها … #walkingdistance,” Beador زیر نویس یک عکس از خودش پسر جان Janssen, داد و نامزد ریک Leventhal, در مارس 14.

مدت کوتاهی پس از, قاضی مشترک مرموز توییت نوشتن “جعلی دوستان مثل سایه. آنها به دنبال شما در خورشید اما شما را در تاریکی است.” کارآفرین و Gunvalson بعد unfollowed Beador در Instagram.

در ماه ژانویه Gunvalson و قاضی هر دو اعلام کرد که آنها خروج زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی.

“این یک وحشی 12 سال است. اما از آن زمان به حرکت می کند. Im غمگین برای رفتن اما من بسیار هیجان زده در مورد آینده من. عشق شما بچه ها” قاضی نوشت طریق Instagram.

یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان که قاضی تصمیم به ترک پس از براوو تنزل مقام او را به یک “دوست” در سری واقعیت.

“آنها او پیشنهاد کار پاره وقت نقش و او کاهش یافته است,” خودی نشان داد. “او در حصار هر حال.”

Gunvalson, برای بخشی خود را نشان داد او خروج از طریق Instagram نوشتن: “من همیشه OG OC اما از آن زمان برای خداحافظی به زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی. آن بوده است سوار باور نکردنی برای 14 سال و من می خواهم با تشکر از همه شما برای حمایت خود را برای عشق خود را و برای سیاه آن را با من در طول راه.”

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de