شیرین سنت! کیم کارداشیان به دنیا و Kanye West‘s در دسامبر 2015 و ارسال شده است شایان ستایش عکسهای او از زمان.

“او در اینجا،” Keeping Up With the Kardashians ستاره در توییتر نوشت در آن زمان همراه با یک عکس از او و رپر دست در دست.

“کیم کارداشیان وست Kanye West استقبال از ورود پسر خود را امروز صبح” یک بیانیه در حقیقت ستاره را در سایت جزئیات در آن زمان است. “مادر و پسر خوبی انجام می دهند.”

نام او نازل شد و دو روز بعد — اما KKW زیبایی خالق نمی خواهد رفتن به فاش کردن پسر او صورت برای دو ماه دیگر.

“امروز تولد پدرم,” the Selfish نویسنده نوشت: در Instagram در فوریه 2016 همراه با یک عکس از سنت ، “من می دانم که هیچ چیز وجود دارد بیشتر در جهان او را می خواستم از خود را برای دیدار با نوه. بنابراین من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این عکس از سنت با همه شما.” در شیرین شات نوزاد dozed سفید onesie با اسلحه خود را کشیده و بیش از سر خود را.

نوزاد پیوست خواهر بزرگتر شمالی که متولد سال 2013 است. او یک برادر بزرگ در سال 2018 وقتی کارداشیان و غرب استقبال خود فرزند سوم از طریق جانشین پدر شیکاگو است.

پس از ما هفتگی اخبار شکست در ژانویه که او و برنده جایزه گرمی در انتظار پسر دوم خود را از طریق بارداری حامل کارداشیان گفت وگ که سنت بیشتر بود هیجان زده برای کودک شماره 4. او در ادامه گفت “من فکر می کنم شمالی است که بیش از حد به دلیل سنت را کسی به بازی با به جای او.”

دلیلش این است که این واقعیت را بزرگتر شده است یک فن بزرگ از خواهری. “من فکر کردم آن یک فاز” کارداشیان گفت: در زندگی با کلی و رایان در ماه اوت سال 2017. “او دوست ندارد برادر. آن را بسیار سخت برای من است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن برخی از سنت شیرین ترین لحظات از هدف قرار دادن ساحل به حلق آویز با خواهر و برادر خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de