This Is Marilyn Monroe's Actual Skincare Prescription From 1959
مرلین مونرو در 1950s. I B L/شاتر

مرلین مونرو یکی از نمادین ترین زیبایی همه زمان و در حال حاضر شما می توانید ببینید که چگونه او در زمان مراقبت از پوست خود را در طول اوج.

به عنوان بخشی از یک نمایشگاه در آرایش موزه در شهر نیویورک وجود دارد یک نسخه فیزیکی شکل است که جزئیات بمب ورزش ها را قرار دادی محصولات مراقبت از پوست روال حسن نیت ارائه میدهد از مجارستان دکتر متخصص پوست Erno لاسلو. این نمایشگاه مجموعه ای برای باز کردن این ممکن است اما به تعویق افتاده است به طور نامحدود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این موزه بنیانگذار دورین بلاخ داد Refinery29 یک نگاه منحصر به فرد در برخی از آثار تاریخی از جمله این کاغذ.

مورخ 17 مارس سال 1959 برای “خانم مرلین مونرو میلر” — پس از او ازدواج آرتور میلر در زمان رژیم تجزیه گام به گام, روز به روز, جهت, در حالی که همچنین با اشاره به برخی محدودیت های غذایی از قبیل آجیل و شکلات, زیتون, صدف و صدف.

با استفاده از تمام Erno Lazlo محصولات (البته) این آقایان ترجیح می دهند خانم ستاره به صبح رژيم با شستن صورت خود را با آب گرم و فعال Phelityl صابون قبل از استفاده از تنظیمکننده لرزش آن را با یک پد پنبه که او پس از آن به بلات کردن بلافاصله.

بعد او تجویز شد به درخواست دو شرکت-قطع محصولات: pHelitone کرم دور چشم و دو فاز صورت پودر. برای مناسبت های رسمی او دستور اعمال این کرم دور چشم خود تمام صورت از جمله گردن و قفسه سینه. سپس او به بلات کرم خشک با بافت و پایان کردن با این دو فاز پودر.

برای کسانی که رویداد-رایگان شب هنگامی که او به سادگی “بازنشستگی” به دکتر لاسلو گفت: برای شروع با نفت پاک با استفاده از این نام تجاری را فعال Phelityl نفت است. بعد او برای قرار دادن در یک غنی لایه فعال Phelityl کرم بود که پس از آن شستشو داده و با یک پد پنبه “چکیدن” با کنترل لوسیون تونر. هنگامی که او بصورت تماسهای مکرر او صورت خشک او به درخواست مجدد کنترل کننده تنها به بینی و چانه.

هر چند در بسیاری از دستورالعمل روشن و دقیق نیست یک مقدار مجنون از محصولات که ما صادقانه پیدا طراوت و یابم.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de