این که! Tia Mowry تصمیم گرفته است او همه را با او و Cory Hardrict‘s دو فرزند پس از quarantining با آنها در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من دیگر نیاز به درمان [برای تصمیم گیری در مورد کودک No. 3]” این بازیگر 41 گفت: ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه 29 آوریل در حالی که ترویج خط, ویتامین ها, Anser. “هیچ به هیچ به هیچ به هیچ به هیچ. من خیلی اشتباه [قبل]. من نمی دانم آنچه که من می خواستم. یک دقیقه من بود, بله, لحظه به لحظه در کنار من بود ، اما بودن در قرنطینه واقعا به من فهماند من خوب است.”

Tia Mowry Says Quarantine Made Her Realize She Doesn’t Want a 3rd Child: ‘I’m Good’
Tia Mowry-Hardrict حضور ‘it’s a Wonderful عمر’ فصل جشن اکتبر 22 2019. MediaPunch/شاتر

این خواهر آلوم که سهام کری 8 و قاهره 23 ماه با Hardrict, 40, قبلا گفته ما به طور انحصاری که او در حصار در مورد اضافه کردن یکی دیگر از کودک برای نوزادان خود را.

“من واقعا باید به این شکل از” این کاملا جدید شما نویسنده گفت: در ماه سپتامبر سال 2019. “من نمی دانم چه عمل کشیدن.”

وقتی که می آید به اجتماعی فاصله با خانواده چهار سابق واقیعت ستاره یک برنامه دقیق از “عمد” بیدار شدن از خواب در اوایل برای دریافت کار انجام می شود به بچه صبحانه.

“آن را مانند موش خرمای کوهی امریکا روز,” Tia & Tamera آلوم شوخی با ما در روز چهارشنبه. “کری به مدرسه می رود و پس از آن من اجازه دهید بچه ها در iPads خود را. من نه نوع مادر که مانند ” هیچ iPads ها در طول این قرنطینه.’ منظورم این است که واقعا چه [دیگری] آیا شما می خواهم به انجام?

Mowry رفت تا بگویید ما “بعد از ناهار من قرار داده قاهره را برای چرت زدن … خوب شاید دو ساعت. گاهی اوقات من چرت زدن با او. پس از آن من شروع می شود شب معمول است. فقط به صرف شام آماده, تغذیه کودکان و نوجوانان به آنها خود را در حمام و پس از آن من به رختخواب بروید و آن شروع می شود همه را دوباره و دوباره.”

با خیلی در جریان این مراسم خانواده ستاره است که در تلاش برای تمرکز بر مراقبت از خود است. “این واقعا مهم است, به خصوص زمانی که شما یک مادر و شما از کار کردن با مادر و تو, همسر, و یا اگر شما مردم در قرنطینه با شما آن را واقعا مهم است که شما اجازه می دهد خود را در فضای … بنابراین شما می توانید اقامت عاقل” Mowry توضیح داد. “من می خواهم به مطمئن شوید که من از خودم مراقبت از داخل به خارج است.”

این اوه عزیزم! نویسنده ندارد که با مصرف مکمل های خود را از او خط که برگ او احساس “شارژ.” Mowry cofounded Anser پس از درمان و مسائل باروری و ایجاد یک خط اتصال با افرادی که احساس می کنم نشان داده شده است و یا شامل به آنها را تشویق به اتهام سلامت خود را.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de