رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که ایالات متحده تلفات از شیوع کروناویروس می تواند به 100,000 — تجدید نظر به سمت بالا برآورد او در تعداد زیادی از مردم شیوع بیماری می تواند کشتن ده ها هزار نفر.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر. این یک چیز وحشتناک. ما نباید از دست یک نفر خارج از این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صحبت در فاکس نیوز مجازی سالن شهر.

شده اند وجود دارد 1.1 میلیون مورد تأیید و بیش از 67,000 مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به ان بی سی نیوز’ شمارش.

روز جمعه گفت او امیدوار بود کمتر از 100,000 آمریکایی ها می میرند در شیوع و اوایل هفته گذشته صحبت از 60,000 70,000 مرگ و میر.

در آوریل 20, تهمت و گفت: این رقم می تواند 50,000 تا 60,000 — این نقطه وجود داشته است 40,000 آمریکا مرگ و میر مربوط به COVID-19.

داخلی مدیریت اسناد دیده می شود با ان بی سی نیوز نشان می دهد که دولت فدرال دستور داد بیش از 100 ، 000 کیسه های بدن در آوریل 21.

پیشتر در روز یکشنبه دکتر دبورا Birx که هماهنگی کاخ سفید, پاسخ به همه گیر گفت او پیش بینی کرده بود به طور مداوم بوده است که تا به 240,000 آمریکایی ها می میرند, در این بیماری همه گیر.

“پیش بینی ما همواره بين 100000 240,000 آمریکا زندگی می کند از دست داده و با کاهش و ما یادگیری از یکدیگر چگونه به فاصله اجتماعی” او گفت: فاکس نیوز.

دانلود NBC News, برنامه, برای آخرین به روز رسانی در coronavirus شیوع.

در ادامه یک موضوع کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus اظهارات تهمت حمله و چین پیشنهاد کرد که این ویروس رو به جامعه به طور تصادفی.

“این باید متوقف شده است در چین. اگر ما آن را انجام نمی حداقل ما را از دست داده اند یک میلیون و دو میلیون تا چهار میلیون پنج. که حداقل او گفت:” در دو ساعته پخش.

“و نظر من این است که آنها ساخته شده است یک اشتباه آنها سعی در پوشش آن آنها سعی در بیرون از آن قرار دهید. آن را مانند یک آتش. شما می دانید, آن را واقعا مانند تلاش برای خاموش کردن آتش است. آنها نمی تواند خاموش کردن آتش.”

روز دوشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد که وزارت امنیت اسناد و مدارک نشان می دهد مقامات ایالات متحده بر این باورند چین پوشش داده شده تا میزان شیوع کروناویروس و چگونه مسری از آن می تواند به منظور انبار کردن لوازم پزشکی.

NBC News نه به طور مستقل تایید این ادعا است.

هفته گذشته کاخ سفید خواسته سازمان های اطلاعاتی به بررسی اینکه آیا چین hid اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب تعداد گسترده ای از نگرانی ها از جمله بازگشایی مدارس در حالی که اصرار متحده برای سرعت بخشیدن به باز شدن اقتصاد است.

پرسید که آیا این تصمیم درست برای اعمال گسترده در سراسر کشور خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما کار درست را انجام داد. من نگاه کردن به آن است. از آنجا که نگرش من بود و ما در حال رفتن به آن را تعطیل کند.

رئیس جمهور همچنین وعده داده است که واکسن در دسترس خواهد بود در این سال بر خلاف پیش بینی های ارشد علمی مشاوران از جمله دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“ما فکر می کنم ما باید یک واکسن تا پایان سال جاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تا پایان سال, من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده او مراقبت می کند اگر آن را توسعه یافته در ایالات متحده و یا در جای دیگر او می خواهد آن را به سرعت.

در پاسخ به یک سوال از یک صاحب کسب و کار در واشنگتن دی سی تهمت تاکید کرد که همه کشورها می خواهد باز با همان نرخ. “برخی از کشورهای در حال رفتن به مجبور به گرفتن یک کمی زمان بیشتری باز شده و آنها در حال انجام است که” او گفت:. “برخی از ایالت ها من فکر می کنم رک و پوست کنده نمی خواهید به اندازه کافی سریع.”

در درگیری بین کسانی که مشتاق به بازگشت به کار و کسانی که ترس از موج دوم عفونت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم شما می توانید هر دو راضی… شما واقعا می توانید آن را هر دو راه.”

تهمت نیز به دنبال کاستن ترس بیش از بازگشایی مدارس باعث عفونت های آینده, اما هشدار داد که سالمندان آسیب پذیر معلمان ممکن است قادر به بازگشت به کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de