رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مهر شهر-سالن رویداد در روز یکشنبه.

عکس/فردا نیوز

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مهر شهر در سالن جمعه شب که “همه” از جمله پیشرو عفونی-بیماری متخصص دکتر Anthony Fauci قبلا عنوان به شدت از رمان coronavirus.
  • در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا او عمل نمی کند هر چه زودتر به آماده شدن برای یک COVID-19 شیوع در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Fauci “بود گفت: آن را به تصویب نمی شود یک معامله بزرگ است.”
  • در حالی که Fauci شده است هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد عفونی-بیماری شیوع پس از سال 2017 گفت: در ماه ژانویه که coronavirus چیزی نبود که آمریکایی ها باید نگران “در حال حاضر است.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک سوال در مورد سرعت واکنش برای مقابله با کروناویروس بحران با گفتن این که “همه” از جمله پیشرو عفونی-بیماری متخصص دکتر Anthony Fauci قبلا عنوان به شدت از ویروس.

“آنچه من راه اوایل که من بسته کشور ما به چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در یک فاکس نیوز تاون هال یکشنبه شب در مورد اینکه چرا او عمل نمی کند هر چه زودتر به آماده شدن برای یک COVID-19 شیوع در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال محدودیت های مسافرتی در چین در اوایل فوریه در مدت کوتاهی پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus یک اورژانس بهداشت جهانی که او بارها و بارها تبلیغ به عنوان شواهدی از خود واکنش سریع به سرعت ویروس گسترش یافته است.

“نانسی پلوسی شد و یک ماه بعد از آن گفت: قرار بود به پاس همه حتی تونی Fauci شد و گفت آن را به تصویب نمی شود یک معامله بزرگ” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت بررسی برای دولت او را آهسته پاسخ به کروناویروس بحران با گزارش های اطلاعاتی آمریکا نشان می دهد هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه و فوریه در مورد احتمال یک بیماری همه گیر.

حتی Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که شده است یک مقام ارشد در کاخ سفید coronavirus نیروی کار شده است هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد احتمال شیوع بیماری های پس از 2017.

“تردیدی نیست که وجود دارد خواهد بود یک چالش برای آینده دولت در عرصه بیماری های عفونی” Fauci گفت: در طول یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون در سال 2017 اضافه میکند: “چیزی که ما فوق العاده مورد اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به دیدن این در چند سال آینده.”

او همچنین تاکید کرد در این زمان نیاز به یک “بهداشت عمومی صندوق اضطراری” برای درمان بیماری شیوع هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به جای کاهش هزینه برای سازمان های فدرال مسئول تشخیص و آماده سازی برای شیوع است.

Fauci عنوان ویروس در اوایل این سال

هنوز هم با توجه به PolitiFact, Fauci عنوان ضرورت این ویروس در موارد متعدد در اوایل این سال است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 22.

درو Angerer/گتی ایماژ

با توجه به PolitiFact, Fauci گفت: محافظه کار خروجی نیوز مکس در ماه ژانویه که این ویروس چیزی بود که آمریکایی ها لازم نیست به نگرانی در مورد “در حال حاضر” — اما تاکید کرد که آن را هنوز هم نیاز به جدی گرفته شود و این وضعیت ممکن است تغییر کند.

“بدیهی است که شما نیاز به آن را به طور جدی و انجام این نوع از چیزهایی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت امنیت داخلی در حال انجام است,” او گفت: خروجی. “اما این یک تهدید عمده برای مردم ایالات متحده و این چیزی است که شهروندان ایالات متحده در حال حاضر باید نگران گفت:” نیوز مکس.

او همچنین عنوان به شدت از ویروس’ گسترش در طول تاریخ 26 ژانویه مصاحبه رادیویی گفت: این ویروس بود “بسیار کم خطر برای ایالات متحده” در آن زمان هر چند او تاکید کرد که عمومی-مقامات بهداشتی مورد نیاز به ادامه آن را “بسیار جدی است.”

و در فوریه 29, Fauci به یک مصاحبه با ان بی سی “امروز” نشان می دهد که در آن او گفت: خطر ابتلا به بیماری در آن زمان بود “هنوز هم کم است” اما تاکید کرد که این وضعیت “می تواند تغییر” هنگامی که موارد جامعه گسترش گزارش شده در ایالات متحده است.

مفسران محافظه کار ضبط در Fauci گذشته نظرات به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این ویروس و جای سرزنش کارشناسان مشاوره او.

Fauci در اوایل مارس با سی ان ان گفت آمریکا “می تواند زندگی را نجات داد” اگر رهبری در زمان زودتر اقدام در coronavirus هر چند او گفت: تصمیم گیری شده بود ، و او نیز به شدت هشدار در مورد شدت این ویروس در هفته های اخیر گفت: شیوع بیماری می تواند تبدیل به فصلی و دیدن یک تجدید حیات در آینده است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de