فایل عکس: کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گوش به یک کنفرانس خبری در خارج از بال غربی کاخ سفید

توسط Andrea Shalal و سوزان Heavey

واشنگتن (العالم) – رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های اجرایی به منظور به زودی برای رسیدگی به عدم پزشکی تولید محصول در ایالات متحده در طول رمان coronavirus شیوع کاخ سفید روز دوشنبه گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: فاکس نیوز در مصاحبه ای که یک سفارش را به زودی نیاز به آژانس های فدرال برای خرید در ایالات متحده ساخته شده محصولات پزشکی گفت: رمان شیوع کروناویروس تا به حال در معرض این کشور را از اتکا به چین است.

ناوارو به هیچ جزئیات دیگری در مورد این پیشنهاد ترتیب که گسترش “خرید آمریکا” مورد نیاز برای محصولات پزشکی و داروسازی. او گفت: گام های بیشتری نیز مورد نیاز از جمله آزادسازی آن را آسان تر برای شرکت های دارویی به کار در ایالات متحده است.

ناوارو پیشنهادی جهت ملاقات مقاومت قوی از رهبران کسب و کار و زمان و مقامات سابق که استدلال که اقدام به محدود کردن واردات می تواند سریع چین برای جلوگیری ضروری و مورد نیاز محموله های N95 ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی. اولیه پیشنهاد تجدید نظر شده بود اما هنوز رفتن را از طریق یک سازمانی بررسی روند با توجه به مقامات.

موضوع تقسیم کرده است کاخ سفید و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن کلیدی مشاوران با وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow هل دادن به عقب در برابر پیشنهاد سفارش با توجه به زمان و مقامات سابق.

در ماه مارس بیش از 80 گروه های کسب و کار هشدار داد چنین سفارش می تواند بدتر از کمبود تجهیزات پزشکی و مواد مخدر و تاخیر کشف یک واکسن جدید کروناویروس.

ایالات متحده-چین در تنش اند مشخصی در ماه های اخیر بیش از coronavirus همه گیر سوخت دیرینه فشار تهمت و چین hawks مانند ناوارو را به تولید بازگشت از خارج از کشور.

دولت با وزن جدید تعرفه ها و تلاش های در حال انجام در سراسر دولت برای کاهش متحده تکیه بر قطعات صنعتی تولید شده در چین.

خطرات امنیتی برای این کشور زیرساخت های برق بیش از قطعات نیز یک مسئله ناوارو گفت: در تمجید یک فرمان اجرایی را امضا کردند روز جمعه با مغلوب ساختن پیشی جستن است که او گفت: آیا گسترش “خرید آمریکا” رویکرد به شبکه برق.

منظور به دنبال حفاظت از ایالات متحده در سیستم برق از سایبری و حملات دیگر در یک حرکت است که می تواند منجر به موانع در برخی از واردات از چین و روسیه است.

“بخش عمده ای سیستم قدرت فراهم می کند که اساسا حیاتی از اقتصاد ما … در حال حاضر در معرض خطر به دلیل برخی از اجزای آن از خارج از کشور و دشمنان خارجی است که می تواند صدمه دیده است ما با هر دو مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مشکلات” ناوارو گفت.

(گزارش شده توسط Andrea Shalal و سوزان Heavey; ویرایش توسط Chizu Nomiyama جاناتان Oatis و دیوید گریگوری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله