روند آیند و می روند اما یکی از اصلی فصل تابستان است که همیشه در سبک. ما در حال صحبت کردن در مورد کلاسیک, فلیپ فلاپ, البته. در حال حاضر ما تقریبا می توانید فرض کنیم که هر کس صاحب یک سنتی لاستیک جفت. آنها مناسب برای لغزش با سهولت و رفتن به ساحل و یا استخر. اما متاسفانه آنها نه تنها مناسب برای تمام مناسبت ها — تا آنجا که ما مایل بودند!

خوشبختانه که خوب لاستیک فلیپ فلاپ تکامل یافته و بدست یک سبک اصلی ارتقا دهید با تشکر به سبک قهرمانان اروپا در حزب محافظه کار Burch! محبوب با نام تجاری ایجاد کرده است یک جفت کفش چرم هستند که فقط به عنوان آسان به پرتاب به عنوان یک جفت از گاه به گاه کفش, فلیپ فلاپ, اما حمل مقدار زیادی وزن بیشتر در این بخش مد. به علاوه آنها در فروش برای کمتر از $100 در حال حاضر!

Manon Thong Sandal (Perfect Black)
حزب محافظه کار Burch Manon شلاق زدن صندل (کامل سیاه و سفید) حزب محافظه کار Burch

آن را ببینید!

دریافت Manon شلاق زدن صندل (در اصل $158) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $89 در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

طراحی استاندارد فلیپ فلاپ دست نخورده باقی می ماند وقتی که می آید به این صندل. به سادگی با تعویض لاستیک تسمه با کیفیت بالا و مواد این کفش است فورا شیک! این تسمه ساخته شده از واقعی کف که قطع گسترده به سمت ایجاد جسورانه شبح و نگه داشتن پاهای خود را امن. این است که هنوز هم یک مینیمالیستی کفش گزینه — صندل کارآمد و متناسب با تقریبا هر فصلی لباس شما می توانید آمد تا با.

شما می توانید انتخاب کنید تا این رویایی آپارتمان در دو سایه متفاوت: شیک سیاه و سفید و یا رنگ پریده, برهنه, رنگ. هر دو جفت را کوچک طلا حزب محافظه کار Burch علامت سمت راست در جلو که هر دو از سمت تسمه دیدار خواهد کرد. این کفش دارای یک گره پا پست به نگه داشتن پا تسمه امن. تنها ساخته شده است در شتر رنگ و به نظر می رسد فراتر از صاف!

Tory Burch Manon Thong Sandal (Natural Vachetta)
حزب محافظه کار Burch Manon شلاق زدن صندل (طبیعی Vachetta) حزب محافظه کار Burch

آن را ببینید!

دریافت Manon شلاق زدن صندل (در اصل $158) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $89 در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

این چرم, فلیپ فلاپ باید خریداران و دوبله آنها را “صندل رابطه” و بیان کرد که آنها با “عشق خود را تمیز سبک و راحت مناسب.” به ما مشکوک بنابراین بسیاری از مشتریان می پرستمش تطبیق پذیری در اینجا. آنها ادعا می کنند به آنها را می پوشند با کل کمد — از “لباس خوب” به “شلوار جین” یا “،” یکی از بررسی التماس به این سوال: “چه به عشق؟” اگر ما صادق بودن ما در حال فکر کردن همین! پیدا کردن ما یک مد لباس که نمی حفاری این صندل. آنها واقعا مناسب کامل!

آن را ببینید: دریافت Manon شلاق زدن صندل (در اصل $158) در فروش با حمل و نقل رایگان فقط برای $89 در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی بیشتر کفش سبک در فروش و چک کردن همه چیز است که حزب محافظه کار Burch را ارائه کرده است در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله