1 / 4

ونزوئلا نظامی است انجام عظیم هوا و دریا و زمین جستجو برای باقی مانده از حمله به دولت به عنوان “مزدوران”

ونزوئلا نظامی است انجام عظیم هوا و دریا و زمین جستجو برای باقی مانده از حمله به دولت به عنوان “مزدوران” (AFP Photo/یوری کورتز)

کاراکاس (AFP) – ونزوئلا چپ دولت گفت: برای خنثی یک حمله از دریا, کشته شدن هشت عضو یک گروه از اتهام مزدوران خم در “اقدامات تروریستی” با هدف سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro.

وزیر کشور نستور Reverol گفت که او گفت: سرچشمه در کلمبیا سعی کردم به روی زمین سریع قایق قبل از طلوع آفتاب در شمال کشور ساحلی لا Guaira اما ره توسط ارتش و واحدهای ویژه پلیس.

“به لطف مناسب و موثر عمل ما بولیواری مسلح و نیروهای ویژه پلیس اقدام نیروهای ملی بولیواری پلیس برخی از آنها به ضرب گلوله و برخی بازداشت شدند” گفت: Reverol صحبت در تلویزیون دولتی.

کلمبیا هرگونه دخالت.

Reverol گفت: این گروه اقدام به زمین در یک ساحل در Macuto حدود یک ساعت در شمال پایتخت کاراکاس.

عظیم هوا و دریا و زمین جستجو در جریان بود برای باقی مانده از حمله به او گفت.

Diosdado Cabello معاون رهبر حزب سوسیالیست حاکم گفت: بعد از آن که درگیری بود که تا کنون منجر به “هشت نفر کشته و دو نفر بازداشت شده اند.”

Cabello گفت: عملیات “هماهنگ” توسط ایالات متحده و آژانس مبارزه با مواد مخدر (DEA) با پشتیبانی از آن سرسخت آمریکای جنوبی متحد, کلمبیا.

او گفت: یکی از کسانی که کشته شد روبرتو Colina سابق ونزوئلا افسر ارتش وابسته به ژنرال بازنشسته Cliver الکلا.

الکلا یک مادورو منتقد ضربه سرفصل در ماه مارس زمانی که او تسلیم DEA عوامل در کلمبیا بود و پرواز به نیویورک و پس از او تحت تعقیب به همراه ده نفر دیگر از جمله رئیس جمهور در مبارزه با مواد مخدر-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.

یکی از این دو نفر بازداشت یک عامل DEA, او گفت:.

– استفاده از زور’ –

“ما در حال رفتن به مقابله با این کار با تمام ابزار اساسی تضمین ما….با استفاده از زور در صورت لزوم برای حفظ نظم داخلی,” گفت: Cabello است که سخنران این کشور قدرتمند مؤسسان.

صحبت کردن در کنار او بر روی پله های کاخ مجلس در کاراکاس Reverol گفت: یک کرجی استفاده می شود در این حمله همچنین 10 تفنگ و دو ماشین اسلحه شده بود به سرقت رفته از ارتش ونزوئلا انبار در مارس 2019.

ونزوئلا اغلب متهم کلمبیا از دامن زدن به توطئه برای سرنگونی دولت مادورو و اجازه می دهد “مزدوران” به قطار در قلمرو آن است.

بوگوتا وزارت امور خارجه را رد کرد و این اتهام به عنوان یک “بی اساس تلاش برای شامل دولت کلمبیا در یک نظری طرح.”

دولت کلمبیا از رئیس جمهور ایوان دوقو را محکوم کرده مادورو به عنوان یک “دیکتاتور.” دو قطع روابط دیپلماتیک بین کشورها در سال گذشته.

تحت مادورو یک بار نفت خیز کشور آمریکای جنوبی است spiraled به عمیق ترین بحران اقتصادی در تاریخ خود یکی از برجسته آمریکا و شرکت coronavirus بیماری همه گیر.

میلیون ها نفر از شهروندان خود مهاجرت کرده اند در خارج از کشور — بسیاری از آنها به کشورهای همسایه کلمبیا — به فرار تعمیق فقر و سرکوب است.

اما تا کنون ونزوئلا دارای اب و هوای چالش برای حکومت خود به ویژه از رهبر مخالفان ژوئن Guaido که اعلام شده خود اقدام رئیس جمهور در ژانویه 2019 با حمایت ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر.

Guaido ادعا کرد این امر بود که “صحنه” توسط دولت مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بهانه ای برای “ادامه آزار و اذیت” مخالفان.

با توجه به Reverol گروه برنامه ریزی شده به انجام “حملات تروریستی” از جمله ترور رهبران رژیم.

این طرح با هدف “افزایش مارپیچی از خشونت و ایجاد هرج و مرج و سردرگمی و … که منجر به یک تلاش جدید در یک “کودتا” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de