یک درگیری بیش از coronavirus آزمون شکست بین مهاجرت فدرال زندانیان و ماموران در یک بازداشتگاه در ماساچوست با پایان دادن به سه تن از بازداشت شدگان ارسال به یک بیمارستان و $25,000 در آسیب به مرکز, مقامات گفت.

این حادثه روز شنبه در C. کارلوس Carreiro مرکز بازداشت مهاجرت در بریستول شهرستان همچنین موجب خواستار تحقیق و تفحص از آنچه رخ داده است.

Bristol County Sheriff توماس هاجسون روز جمعه گفت که 10 یخ بازداشت شدگان حاضر به رفتن به مرکز پزشکی واحد برای آزمایش coronavirus پس از “هر گزارش با داشتن حداقل دو نشانه از COVID-19.”

تصویر: C. کارلوس Carreiro مهاجرت بازداشتگاه (WBTS)

“مراقبت های بهداشتی حرفه ای به من گفت که آنها تا به حال به آزمایش در واحد پزشکی به دلیل علائم گزارش شده. بازداشت شدگان حاضر به رفتن به واحد پزشکی برای تست” گفت: هاجسون, در بیانیه ای. “بازداشت شدگان حاضر به پیروی مبارز شد و در نهایت قرار دادن جان خود و بسیاری از Bristol County افسران در معرض خطر خود را با اقدامات بی پروا.”

هاجسون گفت که بازداشت شدگان و خسارت زیادی به این مرکز پس از شکستن پنجره ها و پاره ماشین لباسشویی و لوله کردن دیوار. زندانیان منتقل شده به سلول های انفرادی در انتظار اقدامات انضباطی COVID-19 تست و اتهامات جنایی, او گفت:, و اضافه کرد که خسارت برآورد شده در $25,000.

سه تن از بازداشت شدگان گرفته شد به یک بیمارستان پس از درگیری. یکی در بیمارستان بستری شد با “علائم حمله وحشت” یکی دیگر در بیمارستان بستری شد به دلیل از قبل موجود شرایط و سوم “برای پزشکی حادثه پس از حذف از یخ بال.” هر سه در حال انتظار برای بازیابی, مقامات گفت. هیچ یک از کارکنان صدمات گزارش شده است.

بوستون مهاجرت عدالت همراهی شبکه مهاجر, حمایت, گروه, گفت: آن را دریافت یک تماس شب جمعه از بازداشت شدگان که گفت: “کلانتر به من نزدیک شد با خشونت برداشت بازوی من و خراشیده من پلیس با اسپری فلفل, اسپری در هر صورت و پاشش در دهان من و من از آسم رنج می برند.”

“آنها می خواهند ما را به واحد دیگر به آزمایش می شود. ما نمی خواهید برای رفتن بر روی واحد دیگر برای آلودگی متقاطع. ما می خواهیم به آزمایش می شود اما نه نقل مکان کرد” بازداشت شدگان گفت: با توجه به این گروه است.

کانکتیکات وثیقه صندوق دیگر سازمان حمایت مشترک از یک بیانیه نوشته شده است از یک زن که برادر بود که در این بازداشتگاه در زمان درگیری.

در این بیانیه که به زبان اسپانیایی نوشته شده او گفت که او یک تماس تلفنی از برادرش که در بریستول بازداشت شده توسط یخ در 6:16 بعد از ظهر جمعه.

“ما دچار مشکل هستند در اینجا. من نیاز به شما برای کمک به من!” مرد گفت: با توجه به اعلامیه نوشته شده. “آنها به پرتاب اسپری فلفل به دلیل ما نمی خواهید به ثبت نام در یک مقاله است که می گوید که همه چیز خوب است با این شرایط در اینجا حتی اگر که درست نیست.”

“اجرای قانون مقامات شروع به شکستن شیشه به طوری که آنها می تواند ما را سرزنش برای ایجاد اغتشاش. وجود دارد بیشتر مردم در خارج با سگ” اعلام می خواند.

کلانتر را در روز جمعه تایید کرد آن را با استفاده از امنیت ویژه تیم های واکنش و K9 واحد به “مهار بازداشت شدگان” — و افزود که بازداشت شدگان “با عجله به شدت در کلانتر Thomas M. هاجسون و اصلاحات افسران.”

کارول گل رز, مدیر اجرایی ACLU ماساچوست خواستار تحقیقات مستقل پس از دریافت “عمیقا نگران کننده” گزارش حادثه.

“مسائل مانند این نیاز به شفافیت به منظور اطمینان از اعتماد به دولت در طول یک بیماری همه گیر” او گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این درست است به خصوص که در آن رهبر که موسسه متهم شده است که شخصی سوء رفتار در طول حادثه است.”

Rep. جو کندی D-Mass., توییتی که او “نزدیک نظارت بر درمان از بازداشت شدگان در Bristol County مجلس اصلاحات” و همچنین خواهان تحقیقات مستقل به آنچه اتفاق افتاده است.

“همه مردم برگزار شد در این مرکز شایسته به درمان با انسانیت و کرامت است. ما نیاز به تحقیقات مستقل و انتشار فیلم های نظارت برای تعیین دقیقا چه اتفاقی افتاده است و اطمینان از پاسخگویی” کندی گفت.

یخ نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز شنبه. اما هاجسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که یخ در حال بررسی این حادثه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله