کره بادام زمینی ژله و … Cheetos? باور کنید یا نه, این سه مواد تشکیل دهنده که شامل Channing Tatum‘s “ساندویچ کامل” و این تنها نکته عجیب و غریب مواد غذایی دسته کوچک موسیقی جاز یخ.

در حالی که 21 Jump Street ستاره دوست دارد خود را با ساندویچ قشنگ بحران Adrienne Bailon ترجیح او با یک عطر و طعم میوه ای. بیشتر به طور خاص, یوزپلنگ دختران ستاره باعث می شود او را تن ماهی سالاد با میوه پانچ قبل از او آن را بین دو برش نان است. همانطور که اگر بود که عجیب و غریب به اندازه کافی است که بنابراین کلاغ سیاه آلوم سپس نرخهای ساندویچ در حتی بیشتر میوه پانچ برای اضافه دوز شیرینی.

با توجه به ژانویه 2019 یوتیوب ویدیو در مورد عادات غذا خوردن که فقط یکی از Bailon جالب در آشپزی خصلت. “گام تا” خواننده نیز دوست دارد برنج سفید خفه شده در کره بادام زمینی و موز برش در quesadillas پنیر. “شما باید به قلب باز و ذهن باز برای این یکی,” او گفت: “بمب” طعم احساس.

سلنا گومز یکی دیگر از ستاره که دارای یک علاقه مشکوک جفت غذایی. به عنوان “از دست دادن شما به من عشق” خواننده توضیح داد: در طول یک ماه جولای 2010 ظاهر در اواخر شب با جیمی فالوناو را دوست دارد او را پاپ کورن با سس فلفلی تاباسکو و یک خط تیره از نمک و او سپس نرخهای فیلم اسنک در برخی از “اختیاری” ترشی آب.

هر چند فالون در ابتدا با احتیاط از تلاش مرزه میان وعده پس از دادن آن را به یک طعم و مزه او آن تلقی “واقعا فوق العاده” و آن را به نام خود را به “مورد علاقه جدید پاپ کورن.”

وقتی مونت کارلو ستاره متهم شنبه شب زنده آلوم از “دروغ” به دلجویی از او دو برابر کردن تصویب غیر معمول ایجاد شده است. “من قسم می خورم!” او گفت:. “من واقعا آن را دوست دارم. این فوق العاده است.”

The Spring Breakers ستاره عشق از ترشی وجود دارد متوقف نمی شود. او همچنین دوست دارد برش brined مواد غذایی در بالای ریس کره بادام زمینی فنجان. “ظاهرا چیزهایی که من در میان وعده ها بسیار غیر طبیعی” گومز نوشت: در یک ماه جولای 2009 جیر پس از یک رفیق به نام خود عادات غذا خوردن. “من فکر می کنم نیست. ریس را [فنجان کره بادام زمینی] و ترشی مورد علاقه من هم. آنها فقط کار برای بسیاری از دلایل [sic] از یک است.”

در پایین حرکت به عنوان خوانده شده در مورد و حتی بیشتر غیر معمول ترکیب مواد غذایی از ستاره ها!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله