Kim Kardashian Met Gala May 6, 2019
کیم کارداشیان در سال 2019 Met Gala. دیوید فیشر/شاتر

تاریخی و iconically شیک Met Gala به طور سنتی صورت می گیرد سالانه در اولین دوشنبه ماه مه در موزه متروپولیتن در نیویورک است. این رویداد را سال به تعویق افتاده است به طور نامحدود با توجه به COVID-19 شیوع اما خبر خوب این است که رواج میزبانی مجازی جشن است که در آن هر کس می تواند درگیر.

در بیانیه ای در رواج این سایت خروجی نشان داد که این میزبانی منحصر به فرد livestream در یوتیوب آغاز و در 6 p. m. EDT. به نام “یک لحظه با ملاقات” شب شامل یک آدرس وگ سردبیر Anna Wintour و همچنین اجراهای زنده از فلورانس و ماشین و DJ مجموعه ای از ویرژیل Abloh.

“این امر می تواند غیر ممکن است برای از نو خلق کردن جشن و سرور در روز دوشنبه, هر چند من عاشق شنیدن چگونه بسیاری از در حال مارک مناسبت در راه خود را گفت:” Wintour, در بیانیه ای. “بنابراین به جای من پرسید: چند نفر از دوستان به من ملحق ساده برای یک لحظه—که من امیدوارم که ما را از همه کمی از شادی.”

موضوع امسال و نمایشگاه (که شده است به تعویق افتاد تا اکتبر) بود “زمان: مد و مدت.” در بیانیه ای اعلام این موضوع ممکن است آخرین متصدی اندرو بولتون در توصیف این موضوع به عنوان “reimagining از مد سابقه تکه تکه ناپیوسته و ناهمگن.”

در مارس 10, مد, عاشقان هیجان زده بودند به یاد بگیرند که Met Gala راه اندازی شد برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. نانسی چیلتون رئیس روابط خارجی افسر صحنه و لباس موسسه گفت: برش در بیانیه ای اعلام کرد: “ما در حال اقدام به برنامه ریزی و نگاه به جلو به یک شب فوق العاده است.”

اما فقط سه روز بعد از آن اعلام شد که این رویداد بزرگ بود “تحت نظر” با توجه به جاذبه COVID-19 شیوع. فلش رو به جلو به یک هفته بعد و موزه متروپولیتن به طور رسمی اعلام کرد که “تمام برنامه ها و حوادث از طریق مارس 15 خواهد بود لغو و یا به تعویق افتاد.”

در یک بیانیه مشترک در رواج در مارس 16, Anna Wintour, گفت: “با توجه به اجتناب ناپذیر و مسئول تصمیم گیری توسط موزه متروپولیتن به بستن درهای خود را در مورد زمان و باز شب جشن و سرور برگزار خواهد شد در تاریخ برنامه ریزی شده است.”

Infinite کاربران شده اند جشن Met Gala در این ویدئو به اشتراک گذاری پلت فرم توسط بازآفرینی مورد علاقه خود را مد نظر می رسد به عنوان بخشی از Met Gala چالش است. طرفداران خود را تبدیل به تف تصاویر لیدی گاگا, Blake Lively, جیمز چارلز و لیست در می رود.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله