ایمن ماندن. Amanda Bynes است پس لازم است اقدامات احتیاطی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“او است نه زندگی در هوشیار امکانات زندگی. او را پناه در یک محیط امن” سابق بازیگر’ وکیل دیوید Esquibias تایید به ما هفتگی به طور انحصاری است.

Bynes, 34, بررسی به یک روان سالم تسهیلات در ماه مارس است. Esquibias گفت: ما در آن زمان “هر گزارش که آماندا رنج می برند که از الکل یا مواد مخدر اعتیاد مسائل کاملا نادرست است. ما برای حفظ حریم خصوصی در طول این زمان و برای هر حدس و گمان در مورد زندگی شخصی او از مردم و رسانه ها را متوقف so Amanda می توانید تمرکز بر گرفتن بهتر است.”

این خبر یک روز پس از سابق Nickelodeon ستارگان مشترک یک عکس سونوگرافی از طریق Instagram و گفت: طرفداران که او تا به حال یک “نوزاد در هیئت مدیره” با نامزد پل مایکلکه او مشغول شدم در ماه فوریه است. اما Esquibias گفت: ما به طور انحصاری در دوشنبه, مه 4 که او باردار نیست.

Amanda Bynes Is ‘Not Living in a Sober Living Facility’
Amanda Bynes در فوریه سال 2020 است. حسن نیت ارائه میدهد از Amanda Bynes/Instagram

Bynes شده است تحت یک conservatorship پس 2014 پس از یک رشته حقوقی گلایه و همچنین سلامت روانی و سوء مصرف مواد-مسائل مربوط. او اعلام کرد در ماه نوامبر سال 2018 است که او چهار سال هوشیار اما او بازگشت به ناتوانی زیر مارس پس از درد و رنج چه منبع توضیح داده شده به ما در آن زمان به عنوان “یک شکست [که] در نتیجه احساس تحت فشار بودن در کانون توجه است.”

این همه که زاج — که فارغ التحصیل از مد موسسه طراحی و تجارت در لس آنجلس در ماه ژوئن 2019 — آخرین به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش بزرگ در سال 2010 کمدی آسان. او بازنشسته از بازیگری به زودی پس از او به عنوان تغییر حرفه خود تمرکز به مد.

“من به معنای واقعی کلمه نمی تواند ایستاده ظاهر من در این فیلم و من نمی خواهم عملکرد من” او اعتراف کرد به مقاله مجله در نوامبر سال 2018 است. “من کاملا متقاعد شده من نیاز به توقف اقدام پس از دیدن آن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de