واشنگتن — به سنا می گرداند دوشنبه پس از مجبور شده اند از کنگره توسط coronavirus شیوع دور بعدی امداد اورژانس قانون می تواند هفته دور به عنوان دموکرات ها و جمهوریخواهان و کاخ سفید در حال هل دادن اولویت های متناقض برای آینده لایحه.

جمهوری خواهان می خواهند مسئولیت برای حمایت از کسب و کار. دموکرات ها می خواهند بیشتر دولت های ایالتی و محلی کمک کند. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به “مکث” بیشتر قانون در حال حاضر, اما در نظر نمی چیزی نیست که شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

“ما هیچ کاری مگر ما دریافت مالیات بر حقوق برش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه شب در طول یک فاکس نیوز تاون هال.

مغلوب ساختن پیشی جستن است mused در مورد مالیات بر حقوق برش در سراسر coronavirus پاسخ تلاش اما پیشنهاد شده بدست ولرم پذیرش از جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن به بخش خصوصی مورد بحث و بررسی حقوق و دستمزد مالیات برش با جمهوری خواهان مجلس سنا پیش از عبور از مراقبت عمل می کنند اما این حزب هرگز متحد پشت این ایده.

حتی اگر جمهوری خواهان کنگره که به شما در هیئت مدیره با مغلوب ساختن پیشی جستن در این زمان در اطراف رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که — با وجود دموکراتها تماس به سرعت حرکت می کند در مرحله بعدی از coronavirus امداد — او در هیچ عجله.

“من فکر می کنم ما می خواهیم کمی مکث” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه در کاخ سفید است.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت: کاخ سفید در یک “مکث دوره” در بیشتر coronavirus قانون.

“ممکن است به خوبی وجود اضافی قوانین” Kudlow گفت: در مصاحبه با سی ان ان. “وجود دارد یک نوع از مکث دوره در حال حاضر. شما می دانید ما قرار داده اند تا از 3 تریلیون مستقیم بودجه فدرال کمک در یک راه یا دیگری. فدرال رزرو در واقع قرار داده و در حد 4 دلار به $6 تریلیون. پس از آن یک فرو بسته است.”

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., ندارد هیچ برنامه فوری برای برداشتن اضافی امداد قوانین یا نه. به جای مک کانل تمرکز خواهد قضایی نامزد که مدت طولانی است که اولویت خود را.

اما مک کانل روشن ساخته است که هر زمان که مذاکرات را آغاز و در مرحله بعدی از coronavirus قانون او نمی خواهد در نظر گرفتن چیزی نیست که شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار.

“اجازه بدهید من آن را کاملا روشن است: ایران علاقه مند است در عبور از یک لایحه است که مسئولیت حفاظت از” مک کانل گفت: فاکس نیوز در هفته گذشته اضافه کرد که مسئولیت حمایت از یک “خط قرمز رفتن به جلو در این لایحه است.”

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا قانع کننده گوشت فرآوری گیاهان به ماندن پس از باز کاخ سفید نگران است که برخی از شرکت ها خواهد دید چرا که از کارگران سقوط بیمار.

“ما تا به حال برخی از مشکل که در آن آنها با داشتن یک مسئولیت آن را واقعا ناعادلانه به آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من به طور کامل درک کنند که این تقصیر آنها نیست.”

مک کانل هشدار داده است که بدون مسئولیت حمایت از کسب و کار خواهد بود بیش از حد ترس از دادخواهی به بازگشایی شده است. دموکرات ها باید خودداری کردند در این ایده هشدار داد که آنها نمی پشتیبانی از هر چیزی است که تضعیف حمایت از کارگران است.

“آیا این را حس؟” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. خواسته در یک تماس تلفنی با خبرنگاران در هفته گذشته متهم مک کانل از “مبارزه برای محافظت از مدیران شرکت های بزرگ.”

سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: آمریکا نمی خواهد حمایت از “مصونیت از مسئولیت” در آینده لایحه.

“در آن زمان از این coronavirus چالش به خصوص در حال حاضر ما باید هر دلیلی برای محافظت از ما کارگران و بیماران ما در همه این” او گفت:.

به جای دموکرات ها می گویند که تمرکز باید بر سرعت ارائه به دولت های ایالتی و محلی با کمک های اضافی.

به 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل شامل حدود 150 میلیارد دلار در دولت های ایالتی و محلی بودجه. اما فرمانداران می گویند وزارت خزانه داری سیاست نگه داشته است و آنها را از قادر بودن به استفاده از پول برای جبران کمبود درآمد.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل و هشدار در مورد شیوع کروناویروس

ملی فرمانداران انجمن یک گروه دو حزبی به نام در کنگره اجازه می دهد تا فرمانداران به “هر دولتی با استفاده از صندوق تثبیت برای جایگزینی درآمد از دست داد و این بودجه باید به تنها COVID-19 هزینه های مربوط به.”

“این چیزی است که از بالاترین اولویت” پلوسی گفت: از کمک های دولت شنبه و اضافه کرد که بعد از لایحه نیاز به اتفاق می افتد “در حال حاضر است.”

Pelosi شناور است اضافی $1 تریلیون دلار از کمک های دولت است اما رهبری جمهوری خواه نشان داده است ، مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف کرده است بیشتر بودجه دولت به عنوان یک “نجات” برای “دموکرات-اجرای” متحده است. مک کانل پیشنهاد اجازه متحده ورشکسته اما او نرم شده و موقعیت خود را پس از او به شدت انتقاد توسط فرمانداران از هر دو طرف.

“وجود دارد هیچ سوال تمام فرمانداران بدون در نظر گرفتن حزب می خواهم به پول بیشتر. من باز به بحث در مورد که” مک کانل گفت: روز شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز رادیو.

وجود دارد برخی از حمایت هر دو حزب برای بیشتر بودجه دولت به عنوان هر دو قرمز و آبی متحده صورت قابل توجهی کمبود بودجه به دلیل coronavirus. بهداشت ، بیل کسیدی, R-La., اعلام کرد که معرفی یک لایحه دو حزبی به ارائه بیشتر بودجه دولت با سن. باب منندز D-N. J. زمانی که سنا بازده دوشنبه.

اما در همان رادیو, مصاحبه, مجلس نمایندگان آمریکا تصریح کرد که او می خواست برای جلوگیری از “دوم همه گیر” که از او به عنوان “دعاوی بر علیه پزشکان و پرستاران بیمارستان و شجاع تجار باز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله