دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت ایستاده در صف برای گرفتن درجه حرارت خود را چک در ماری کوری مدرسه در هانوی.

در اینجا آخرین تحولات از آسیا مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس:

– ژاپن برای گسترش ویروس های اضطراری –

دولت ژاپن آماده گسترش آن در سراسر کشور وضعیت اضطراری به پایان ممکن است آن را به عنوان آماده برای یک نبرد طولانی علیه بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر شینزو آبه اعلام اولیه ماه وضعیت اضطراری برای توکیو و شش دیگر مناطق در مارس 7, بعد گسترش آن برای پوشش کل کشور است.

آن است که به پایان می رسد در روز چهارشنبه اما آبه رود به اعلام یک فرمت به مارس 31 بعد از یک پنل ارائه مشاوره به دولت این طرح را تایید.

– مالزی برطرف محدودیت –

مالزی آغاز کند بازگشت به دفاتر خود اتومبیل در جاده ها در تعداد بیشتر و جاگر لذت بردم اجرا می شود خارج برای اولین بار در هفته به عنوان یک سخت مستند به مبارزه با ویروس کاسته شد.

اکثر کسب و کار شده اند مجاز به بازگشایی تا زمانی که کارکنان تمرین های اجتماعی-فاصله اگر چه کسانی که در آن مردم می آیند به تماس نزدیک — مانند سینما — باید اقامت بسته در حال حاضر.

مالزی تا به حال نسبتا کوچک شیوع تا کنون گزارش در مورد 6,300 عفونت و حدود 100 مرگ و میر.

استرالیا – نیوزیلند-وزن ترانس تاسمان ‘حباب’ –

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio پیوستن استرالیا رهبران جلسه به بحث در مورد ایجاد یک “ترانس تاسمان حباب” است که اجازه می دهد تا همسایگان به بالابر دو جانبه coronavirus ممنوعیت سفر.

با هر دو کشور شاهد قابل توجهی قطره در عفونت های جدید protocol wine studio پذیرفته استرالیا اسکات موریسون را دعوت برای پیوستن به یک جلسه مجازی ملی کابینه که به ارمغان می آورد با هم استرالیا در منطقه ای فدرال و رهبران.

Protocol wine studio گفت: دو هفته قرنطینه دوره هر دو در استرالیا و نیوزیلند در حال حاضر تحمیل ورود بین المللی خواهد بود متقابلا لغو پیشنهاد.

او تمایلی به حدس و گمان در زمانی که آن را می تواند اثر اما هشدار داد: “انتظار نداریم که این اتفاق در چند هفته زمان است.”

– ویتنام بچه ها در مدرسه –

میلیون ها نفر از دانش آموزان در ویتنام بازگشت به کلاس پس از این کشور گزارش داد که 17 مستقیم بعد از داخل کشور منتقل coronavirus عفونت.

تصمیم به بازگشایی مدارس پس از کشور جنوب شرق آسیا کاسته اجتماعی فاصله اقدامات در پایان مارس-با کارشناسان با اشاره به پاسخ مربوط به توده قرنطينه و گسترده تماس با ردیابی برای آشکار آن از موفقیت در مهار این بیماری است.

– سهام جست و خیز کردن –

بازارهای آسیایی دچار تند زیان پیگیری فروش در نیویورک پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موجب ترس از تجدید جنگ تجاری با چین بیش از نقش آن در بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادعاهای رییس جمهور آمریکا و وزیر خارجه مایک Pompeo که این بیماری آغاز شده و در یک آزمایشگاه در ووهان است و کسانی که مسئول برگزار خواهد شد به حساب تحت الشعاع بیشتر کاهش عفونت و مرگ و میر ناشی از COVID-19.

– رزمندگان مربی بازیکنان خواستار ‘به صورت هوشمند’ در ویروس قوانین –

نیوزیلند رزمندگان مربی استفان کارنی هشدار داد بازیکنان به هدر دادن فرصت برای استرالیا لیگ ملی راگبی برای تبدیل شدن به یکی از اولین های ورزشی در جهان به راه اندازی مجدد از coronavirus shutdown.

کارنی را Auckland مبتنی بر رزمندگان وارد استرالیا روز یکشنبه پس از اعطا ویژه معافیت برای ورود به کشور و کلا پیش از برنامه ریزی برای از سرگیری این ورزش است.

                

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله