Reliving درد. در بی نظیر از کتاب جدید او نوشت: با بری بلا, نیکی بلا باز می شود تا در مورد رابطه او و تقسیم از نامزد جان سینا.

ما هفتگی اخبار شکست در مارس 2018 که این زن و شوهر که شروع به دوستیابی در سال 2012 و مشغول شدم در تلویزیون ملی در سال 2017 نام نامزدی خود را. اما واقعیت star, 36, نمی خواهم به خاطر آنچه اتفاق افتاده است در این کتاب است.

“به منظور حفظ حریم خصوصی خود, من نمی خواهم به retread پیر حوادث در اینجا— به خصوص آنهایی که مقدار زیادی از زمان روی صفحه نمایش و rehashing در رسانه ها. وجود ندارد بسیار بیشتر از شیر است که به خوبی مستند زنجیره ای از حوادث” سابق WWE superstar می نویسد: در خاطرات. “اما من فکر می کنم ارزش وجود دارد در توضیح آنچه من یاد گرفتم در مورد خودم در طول زمان از بالا و پایین به این امید که آن کمک می کند تا برخی از شما.”

یک دلیل بزرگ است که جفت تقسیم شد که آنها “تلاش برای تراز” در آنچه آنها می خواستند او توضیح می دهد که در غیر قابل مقایسه.

“به جای به نوبه خود و در صورت که من تحت فشار قرار دادند آن را در زیر فرش و نمیفهمد من می تواند تظاهر مانند آن وجود ندارد. چرا که من در وحشت از دست دادن عشق من من پر آرزوی من برای ازدواج و بچه ها به عنوان عمیق به عنوان من می توانم” او می نویسد. “او روشن ساخته است که آنها را در منو برای او. که به سختی هر چند به دلیل اگر شما شیب دار است که بیشتر شما رشد به عشق کسی که بیشتر شما آن را می خواهم. من متوقف به صدا به آن نیاز دارد ، من نگران سابق من می خواهم آن را خاموش و به من اجازه رفتن. و در حالی که من می خواستم کسانی که همه چیز بسیار بد—من فقط می خواستم او بیشتر است.”

The Total Divas ستاره نیز جزئیات چگونه سینا, 43, ایستاده در کنار او از همه چیز حتی خواب در بیمارستان نیمکت هنگامی که او عمل جراحی در گردن او. “او مثل هالک باور نکردنی فر به موقعیت جنین. او نمی خواهد اجازه دهید هر کسی او را به خانه ارسال. او به من کمک کرد رفتن به حمام, حتی اگر آن را ساخته شده من می خواهم به مرگ با خجالت” نیکی می نویسد. “من نمی تواند ایستاده به احساس نیازمندان حتی اگر آن را به نظر می رسید به او را خیلی خوشحال به مراقبت از من. من آرزو می کنم من تا به حال دیده می شود که تجربه آنچه در آن بود: یک فرصت برای من شناسایی و سپس بحث در مورد چگونه سزاوار و نالایق من احساس چگونه وحشت زده از آن ساخته شده من احساس می شود وابسته است. چگونه ناراحت کننده آن باعث می شود من احساس می کنم زمانی که من کار نمی کند برای محبت اما در عوض فقط جوابی نیامد و در عشق است.”

ماه پس از خود تقسیم بر مجموع Bellas ستاره شروع آشنایی pro رقصنده آرتم Chigvintsevکه او در طول فصل 25 از رقص با ستاره ها. در ژانویه سال 2020 این جفت ارز را اعلام کرد نامزدی خود را — و چند هفته بعد نشان داد که جفت شد باردار با فرزند اول خود را.

حرکت را از طریق گالری های زیر برای بیشتر آیات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de