بدن یک آیووا 18 ساله که از بین رفت در ماه ژانویه پس از خروج از یک هدف فروشگاه پیدا شد در Des Moines, رودخانه, پلیس گفت:.

عبداللهي “عبدی” شریف آخرین دیده می شود در امنیت تصویری در Jan. 17 ترک هدف در مرل یونجه بازار در Des Moines, جایی که او و خواهر او Ifrah کار می کرد حدود دو سال است.

با توجه به Ifrah صنعتی شریف خاموش بود مدرسه به دلیل آب و هوای بد در آن روز و به گفته خانواده اش او به نام در به صورت یک شیفت در هدف خود را مادر او را سوار به بازار حدود ظهر. آنها بعد از کشف کرد که عبدی نمی شد در این برنامه که روز است.

“این غیر معمول نیست برای او وجود داشته باشد” Ifrah گفت هفته بعد از برادرش ناپدید شده است. “او عاشق کار وجود دارد و گاهی اوقات فقط اویختن. و بازار شد و در همان منطقه به طوری که او می خواهم به صرف ساعت وجود دارد.”

عبدی تا به حال پیامک مادر خود را و خواسته خود را به او را انتخاب کنید تا از هدف در 9:30 p. m., اما زمانی که او نشان داد تا او وجود ندارد و تماس به تلفن او رفت و مستقیما به پست صوتی. خانواده او گزارش شده از دست رفته روز بعد.

تصویر: عبدالهی شریف

Des Moines, اداره پلیس گفت: در بیانیه ای که روز شنبه یک kayaker به نام پنج شنبه بعد از ظهر به گزارش لکه های بدن در رودخانه در چشم انداز پارک حدود 4 مایل از هدف است.

Des Moines, آتش نشانی آب-نجات واحد بهبود بدن بود که بعد از شناسایی به عنوان شریف.

“وجود دارد هیچ تروماتیک مشاهده شده در طی کالبد شکافی” پلیس گفت:. علت مرگ هنوز تحت بررسی است.

Ifrah گفته بود که برادر او با اشاره به “بد خبر بد” در یک Snapchat پست او ساخته شده از هدف او در روز رفت و گم شده است.

“به عنوان محققان به دنبال آغاز به صورت یکی از چیزهایی که بود از حق دور شد عدم وجود شواهد تصویری. ما تا به حال واقعا دو عکس از او را در راه رفتن از هدف” گفت: Des Moines پلیس Sgt. پل Parizek در یک ویدیو ارسال شده در وزارت Facebook صفحه: دوشنبه ، “ما قادر به تعیین که او به طور داوطلبانه به سمت چپ فروشگاه, اما پس از آن بود که فقط یک سوال پس از دیگری.”

او گفت: آنها را در نظر نمی آن را عجیب و غریب برای 18 سال به نه بود که در آن او گفت که او خواهد بود زمانی که او را به نام مادر خود را به او را انتخاب کنید تا “اما به عنوان ما شروع به دنبال یک کمی نزدیک تر عبدی در تاریخ شخصیت او را متوجه شدیم خیلی سریع که این از شخصیت او.”

“او نبود نوع بچه به ترک مادر خود نشسته بودند و بدون اجازه دادن به او را می دانم چه می گذرد در” Parizek گفت.

کارآگاهان که خود را “صدها نفر از تحقیقی ساعت در این” سرانجام به نام FBI به دلیل “هر سرب منجر به سوال دیگری” Parizek گفت.

جستجو احزاب با “شگفت انگیز مردم در انتخابات” scoured مناطق اطراف بازار از جمله چشم انداز پارک که در آن شریف تلفن دارای آخرین پینگ, اما هیچ چیز یافت می شود.

این خانواده تا به حال به استخدام یک محقق خصوصی استفانی Kinney که به نام جستجو “یکی از سخت ترین موارد است که من تا کنون کار کرده است.”

Parizek گفت: کسانی که به دنبال شریف هنوز امیدوار “است که ما را در پیدا کردن او را زنده در جایی وجود دارد و می تواند برخی از مرتب کردن بر اساس یک توضیح.”

“این است که قطعا یک پایان غم انگیز نه پایان که ما می خواستیم اما حداقل ما برخی از بسته شدن برای خانواده,” او گفت: “این پرونده به دور از بسته است.”

“ما مقدار زیادی از سوالات در مورد دقیقا, ‘بود و این اتفاقی? آن را عمدی?’ و ‘چگونه او تا پایان در رودخانه?'” Parizek گفت.

“این یک مورد است که محققان ما در زمان خانه با آنها را و آن را نگه داشته و آنها را در تلاش برای کشف کردن که آیا این قطعات با هم به خاطر آنها باید, و آن را بسیار خسته کننده برای بسیاری از مردمی بود و وجود نداشت امداد در پایان این” او گفت:. “شما می توانید آن را ببینید در این محققان چهره شنبه که این نه پایان که ما می خواستیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله