رستوران کسب و کار برای همه نیست. در حالی که نابو متفکر رابرت دنیرو و مستقر در لس آنجلس رستوران Lisa Vanderpump نمونه هایی از موفق, افراد مشهور, eatery صاحبان دیگر ستاره نبوده و بسیار بسیار خوش شانس است.

را Jessica Biel , برای مثال. در مجموع به یاد بیاورید بازیگر باز شیک و در عین حال بچه دوستانه L. A. رستوران در سال 2016 به نام Au سخن بی معنی وبیهوده. در حالی که ایجاد مجموعه خود را جدا از دیگر مرسوم غرب هالیوود eateries توسط غذا به طور خاص به مشتریان با خانواده های جوان (حتی یک playroom کودکان در سایت بنابراین پدر و مادر می تواند ناهار خوردن در صلح) است که به اندازه کافی برای نگه داشتن آن شناور است.

در ماه جولای 2018, Au, فاج ناگهان توقیف. بسته شدن آن تایید شد در یک اواز یا موسیقی دو نفری احساسی Instagram posts. “با تشکر از شما برای سال های بسیاری پشتیبانی می کند. فردا آخرین روز باز در رستوران, اما چیزهای بیشتری از او سخن بی معنی وبیهوده” اولین پست توضیح داده شده است. “از شنبه, جولای 16, ما باز خواهد بود برای برگزاری مراسم خصوصی.”

پست پیگیری تصریح کرد که وقایع خصوصی بودند هنوز هم در دسترس است و یک بار دیگر تشکر مراجعان برای “همه حمایت.”

یک منبع آگاه گفت: ما هفتگی در آن زمان که خبری از او سخن بی معنی وبیهوده ناگهانی بسته شد و ناراحت کننده برای کسانی که در آنجا کار می کرد. “کارکنان متوجه چند روز پیش و قطره قطره استقبال مهمانان در آن روز” خودی نشان داد.

بیل اشاره کرد که او تاخت و تاز صنعت مهمان نوازی نیست دقیقا رونق در ژانویه 2017 مصاحبه در Jimmy Kimmel Live. “کسب و کار رستوران است که راه سخت تر از بودن تولید” او گفت کیمل در آن زمان است. “[ما] قطعا نه پول. هیچ کس پول در کسب و کار رستوران در تجربه من حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.”

یکی دیگر از ستاره بود که به ظاهر با تعجب به مشکلات صنعت رستوران بود جو Gorga. The Real Housewives of New Jersey ستاره تیمی با خواهرش Teresa Giudice, برای باز کردن Gorga را در خانه پاستا و پیتزا در باغ دولت در ماه مه سال 2017, اما رستوران بسته شده و در ژانویه سال بعد به دلیل مسائل خود را با شرکای کسب و کار.

“جو انجام شده است با Gorga را در خانه پاستا و پیتزا” یک منبع گفت:” ما در زمان. “واقعی صاحب رستوران و جو کار می کرد این معامله که در آن جو را دریافت کنید ، اگر او لنت نام و تصویر خود را به رستوران. اما صاحب هرگز خوب ساخته شده در پایان خود را از معامله پس جو با انجام رستوران.”

در ماه فوریه سال 2020 Gorga گفت: ما به طور انحصاری که او “همیشه” مذاکرات به خانواده خود در مورد دادن کسب و کار رستوران دیگری را امتحان کنید اما در نهایت فکر نمی کند که آن را در کارت. “ما نه رستوران مردم” او اعتراف کرد. “آن را در کل جهان متفاوت است.”

پایین تر ستاره که شد ناموفق در کسب و کار رستوران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de