نسل بعدی! افراد مشهور, پدر و مادر از کامرون دیاز به جان دیوید Duggar به دست آورد شایان ستایش مینی اعضای خانواده در سال 2020 است.

بازیگر و Benji که دیوانه خود را به اشتراک گذاشته تعجب بچه ها در Instagram در ژانویه نوشتن در یک مشترک Instagram گفته: “سال نو مبارک از Maddens! ما خیلی خوشحال مبارک و ممنون برای شروع این دهه جدید با اعلام خبر تولد دختر ما Raddix دیوانه. او به طور کامل اسیر دل ما و تکمیل خانواده ما. در حالی که ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن این اخبار ما نیز احساس غریزه قوی برای محافظت از یک کمی ما را حفظ حریم خصوصی. بنابراین ما نمی خواهد ارسال عکس و یا به اشتراک گذاری هر گونه اطلاعات بیشتر از این واقعیت است که او واقعا واقعا زیبا!! برخی حتی می گویند راد. از خانواده ما به همه شما ما ارسال ما را دوست دارم و بهترین آرزوها برای شادباش سال نو مبارک و مبارک دهه جدید.”

یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در آن زمان که زن و شوهر “از طریق رفت و آنقدر” جلوتر از خود و نوزاد دختر هنگام ورود. “کامرون احساس می کند مانند این کودک است که واقعا یک معجزه” خودی به اشتراک گذاشته. “آنها فقط نمی تواند باور خود را کمی معجزه است در اینجا در نهایت. آنها به صرف پنج سال گذشته به امید این و آن پیشی گرفتن از انتظارات است.”

همانطور که برای Duggar به شمارش ستاره استقبال او اولین فرزند فضل آنت با همسرش, Abbie Duggar (موسوم برنت) هفته بعد در تاریخ 7 ژانویه. “زندگی ما را برای همیشه تغییر با ورود ما بچه دختر بچه” واقعیت ستاره گفت: ما به طور انحصاری است. “او یک هدیه زیبا از طرف خدا. ما خیلی خوش شانس خداوند به او داده به ما. آن را هنوز هم حقیقی بدانند که ما واقعا پدر و مادر, اما آن را به یک ماجراجویی بزرگ جدید است که ما هیجان زده به هم.”

آنت وارد با وزن 7 پوند و 2 اونس اندازه گیری 20.75 اینچ طولانی است.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن ستاره های بیشتری نوزادان از گرگ و میش‘s Jackson Rathbone و همسرش, شیلا Rathboneبه امروز‘s دیلن Dreyer و شوهرش برایان Fichera.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de