چینی رسانه های دولتی ناودان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز دوشنبه پس از Pompeo تکرار اتهامات که coronavirus به طور تصادفی موفق به فرار از آزمایشگاه در ووهان.

Pompeo است “یکی از بدترین وزرای امور خارجه در تاریخ آمریکا” به صدای آمریکا دولت خبرگزاری گفت: در مقاله ای که ترجمه شد توسط وال استریت ژورنال. به طور مشابه دولتی گلوبال تایمز نوشت: در یک سرمقاله “Pompeo است غرقه شدن در یک عملکرد انفرادی که موفق به رعایت استانداردهای حرفه ای انتظار می رود از یک دیپلمات ارشد. او ادعا می کند پشتیبانی نمی شوند توسط دانشمندان و یا اطلاعات قابل اعتماد.”

دولت چین پخش دوربین مدار بسته پخش یک تفسیر بخش تحت عنوان “بد Pompeo است روی عیاشی و بیفکری گردند و سم و گسترش نهفته است.”

“به اصطلاح ‘ویروس به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاه’ اعتیاد به مواد مخدره کامل و مطلق دروغ” دوربین مدار بسته اعلام شده در ترجمه توسط دولت قطر متعلق به الجزیره. “سیاستمداران آمریکایی در حال عجله برای تغییر سرزنش تقلب آرا و سرکوب چین که خود را داخلی ضد اپیدمی تلاش های ظروف سرباز یا مسافر.”

چینی رسانه های دولتی بارها و بارها مورد انتقاد Pompeo که در زمان یک خط سخت در برابر چین حتی قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

“من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که [coronavirus] آمد و از آن آزمایشگاه در ووهان” Pompeo گفت: در یکشنبه ظاهر در ABC را در این هفته. Pompeo با اشاره به ووهان موسسه ویروس شناسی که مطالعات coronaviruses.

سازمان بهداشت جهانی مشاور جیمی Metzl گفت: ملی بررسی در مصاحبه ای که آن را “به احتمال زیاد” که کروناویروس در واقع فرار از آزمایشگاه در ووهان اگر چه این اتهام هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است. چین تا کنون حاضر به اجازه می دهد که نمایندگان برای شرکت در یک تحقیق از coronavirus ریشه.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی باید به این نتیجه رسیدند که چین در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر گسترش coronavirus در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر به منظور انبار کردن لوازم پزشکی قبل از دیگر کشورها است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • Pompeo, اعلام محدودیت های ویزا در چین مقامات مسئول سرکوب UIghurs
  • ‘با احتیاط از رژیمهای’: Pompeo هشدار آفریقایی متحدان به تکیه بر چین
  • استیو Daines می پرسد از ایسنا ، به بررسی CCP را ‘رفتار’ در ابتدا کمرنگ جلوه دادن Coronavirus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله