کاملا در هیئت مدیره! Duane “سگ شکارچی فضل” چپمن‘s, دختر, francisco cuenya چپمن خوشحال است برای پدر و نامزد جدید خود Francie Franeبا وجود داشتن مسائل در گذشته با سگ در حال حرکت به سرعت از اواخر نامادری, بث چاپمن.

“خوش آمدید به Fam فرن!” Francisco cuenya, 32, نوشت طریق او Instagram داستان در دوشنبه, مه 4 در کنار یک عکس از پدر او پیشنهاد داستان — او ظهور سوال در خانه خود در کلرادو احاطه شده توسط شمع.

Dog the Bounty Hunter Daughter Lyssa Approves His Engagement
Francie Frane, سگ شکارچی فضل و francisco cuenya چاپمن. حسن نیت ارائه میدهد Francie Frane/Instagram; حسن نیت ارائه میدهد Francisco Cuenya چپمن/Instagram

Us Weekly, تایید کرد روز دوشنبه که سگ بیشتر می خواستم ستاره 67 مشغول به Frane, 51, درست 10 ماه پس از بث سرطان درگذشت در ژوئن 2019.

“آنها بسیار خوشحال هستیم و به دنبال به جلو به یک زندگی طولانی با هم” یک هرزه برای زن و شوهر گفت: ما.

این جشن از نظر francisco cuenya اولین بار نیست او نشان داد که مرغ عشق که ساخته شده خود را عاشقانه Instagram رسمی در مارس پشتیبانی در میان رابطه خود را.

Dog the Bounty Hunter Daughter Lyssa Approves His Engagement
حسن نیت ارائه میدهد Francisco Cuenya چپمن/Instagram

“من فکر می کنم که آن را واقعا سخت را برای مردم برای دیدن پدر در حرکت” به راه رفتن بر روی پوسته نویسنده گفت خورشید در روز شنبه, مارس 28. “این سخت است برای ما, آن را سخت برای جهان است. بث و سگ همیشه با هم بودند برای همه چیز.”

با وجود او تردید اولیه از دیدن او پدر و حرکت رو به جلو با یک زن جدید, francisco cuenya — که مادر سگ سوم, همسرم, francisco cuenya Rae Brittain — اعتراف کرد که این دو هستند “واقعا زیبا” با هم “شایان ستایش.”

“من فکر می کنم این نوع خودخواه برای مردم به نوعی از نگاه و می گویند همه چیز [در مورد رابطه خود] حتی خودم,” او گفت: خروجی. “خودخواه برای قرار دادن قضاوت خود را بر روی کسی و می گویند شما نمی صبر کنید به اندازه کافی بلند و یا شما باید منتظر زمان بیشتری یا آن را بی احترامی.’ من فکر می کنم که خودخواه. شما نمی دانید که چه کسی رفتن را از طریق.”

Francisco cuenya دارای سابقه بودن در سگ و بث: در شکار آلوم خواستگاران را زیر دست نامادری او در ماه ژوئن گذشته به سرطان در سن 51.

“من تنها مراقبت در مورد کیفیت کاری که پدرم آشنایی است,” او توضیح داد و اشاره کرد که او عاشقانه با قبلی دختر ماه Angell نبود همان وضعیت است. “من فکر می کنم که Francie شگفت انگیز است و من فکر می کنم که شرایط بسیار متفاوت است.”

به عنوان پدر او را عاشقانه با Frane شکوفا, francisco cuenya بود آوازی در مورد احساسات مثبت است.

Dog the Bounty Hunter Daughter Lyssa Approves His Engagement
سگ شکارچی فضل و francisco cuenya چپمن حسن نیت ارائه میدهد francisco cuenya چپمن/Instagram

“چه زیبا این دو؟!” او نوشت: در کنار یک عکس از سگ نگه داشتن عشق خود را در آوریل 13. یک ماه قبل از او به اشتراک گذاشته شده همان عکس در توییتر نوشته “عشق در هوا است.”

هاوایی اقامت احساسات نسبت به آینده او زن بسیار بهتر از کسانی که او تا به حال نسبت به آنجل و 53 بود که بث دستیار برای 20 سال قبل از جرقه عاشقانه شایعات با سگ در ماه ژانویه است.

“اگر کسی که به ملاقات خانواده خود را با آشنایی و برادر خود سعی در تاریخ پدر خود را بعد از خود را گام به مادر مرده چه کار می کنید؟” Francisco cuenya توییتی در ژانویه 6 مورد Angell. “اگر شما رفت و به مادران خود گنجه و دیدم او نقل مکان کرد و تمام لباس های خود را و جایگزین آنها را با خود چه کار می کنید ؟ #ItsNotWhenOrWhyItsWho.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر او نوشت: “پدر من یک رشد کون مرد. پول خود را. او سلسله. اما شما می توانید تضمین می کنند که نام من در حال رفتن در تاریخ به عنوان کسی که در حمایت از این.”

سگ های آینده nuptials به Frane خواهد شد ششمین عروسی. قبل از بستن گره با بث در سال 2006 شکارچی فضل ازدواج کرده بود چهار بار.

او ازدواج کرده بود به جنگلی ماری چپمن از سال 1991 تا 2003 Brittain از سال 1982 تا 1991, Anne M. Tengell از سال 1979 تا 1982 و لا فوندا سو Honeycutt از سال 1972 تا 1977.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله