سایه واقعی است. Tamra Judge ماهرانه کف پس از دیدن دیگر زنان خانه دار واقعی از اورنج کانتی, ستاره های اتصال میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یکشنبه, مه 3 امیلی سیمپسون, شانون Beador, کلی داد و Braunwyn Windham-برک با هم برای اولین بار از زمان تولید فصل 15 از سری براوو قرار گرفت قابل تامل است. واقعیت تلویزیون ستاره به RHOC طرفداران نگاه کردن به درون در خود “فاصله اجتماعی سوس گوجه فرنگی” در Instagram, داستان, دوبله خود “واقعی زنان خانه دار از قرنطینه.”

در حالی که هر چهار نفر از براوو شخصیتهای شد نگه داشتن حداقل 6 فوت جدا از یکدیگر در بسیاری از عکس های فوری, یک, تصویر سمت چپ, قاضی, 52, نا امید کرد.

Tamra Judge Shades RHOC Cast for Filming Amid COVID-19
Tamra Judge. گریگوری پک/شاتر

“قوانین” Beador, 56, زیر نویس یک چهارم selfie با سیمپسون 44 و Windham-برک 42. هر یک از خانم ها عینک شیک ماسک صورت در عکس, اما به وضوح نمی شد پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل. زمانی که قاضی خال خال عکس در Bravo توسط Betches فن حساب او پاسخ داد: با ساده facepalm از emoji.

سابق RHOC ستاره شادی پاسخ می آید در مدت کوتاهی پس از او تایید کرد که او “تلاش و کوشش” به ماندن در تماس با Beador. “بیمار بود از حال ارسال به [صوتی],” او گفت: هواداران در طول یک Q&A on Instagram داستان در روز شنبه, مه 2.

Tamra Judge Shades RHOC Cast for Filming Amid COVID-19
شانون Beador و “RHOC’ بازیگران reuniting در طول بیماری همه گیر. حسن نیت ارائه میدهد براوو توسط Betches/Instagram

زمانی که دیگر پیرو خواسته آنچه او ارزش در یک, دوست, واقعیت شخصیت تلویزیون اشاره کرد که Beador تا به حال نشده است به او وفادار در سراسر دیرین خود دوستی است. “کسی که همیشه وجود دارد برای شما. نه فقط هنگامی که آن را مناسب برای آنها” قاضی گفت.

دو RHOC ستاره شد و پس از جدا اما طرفداران شروع به تعجب می کنم اگر همه چیز رفته بود جنوب هنگامی که Beador نوشته شده در عکس با Dodd, 44 در ماه مارس. در طول فصل 14 براوو سری Dodd شد در دشمنی با قاضی و عضو سوم از ترس Amigas, Vicki Gunvalson.

“دوستان دروغین هستند مثل سایه. آنها به دنبال شما در خورشید اما شما را در تاریکی” قاضی توییتی در مدت کوتاهی پس از دیدن او دوست سابق گرم و نرم به داد در حالی که quarantining.

هر چند Beador در outs با قاضی Gunvalson, 58, هنوز هم با کارآفرین است. “ما بزرگ هستند. بحث هر روز و نمی توانید صبر کنید برای دریافت با هم” قاضی گفت: هواداران در روز شنبه. “در مذاکرات به انجام خود ما نشان می دهد.”

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de