ایتالیا عطف “صفحه جدید” نخست وزیر این کشور را گفت و جلوتر از برخی 4 میلیون نفر در بازگشت به کار دوشنبه به عنوان طولانی ترین در اروپا coronavirus مستند کاسته.

“یک صفحه جدید آغاز شده است و ما را مجبور به نوشتن آن هم با ایمان و مسئولیت” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در Facebook پست در روز یکشنبه ، “خطرات ناشی از داشتن عفونت بیشتر متعدد هستند اما ما قادر خواهد بود برای جلوگیری از آنها را با مسئولیت است.”

با کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز بازگشایی دولت این است که اجرای قوانین جدید برای سفر در حمل و نقل عمومی توسط مارک صندلی های موجود در اتوبوس ها و مترو.

تصویر: مردم جریان از سن جیووانی ایستگاه مترو در رم (سیسیلیا Fabiano / AP)

ایتالیایی ها نیز باید فرصتی برای احساس هوای تازه با پارک ها و باغ های عمومی بازگشایی برای اولین بار در هشت هفته. آنها خواهد بود قادر به سفر در محلی به دیدن خانواده های خود و سفارش بایگانی اطلاعات دولت گفت.

رم راهنمای تور پائولو لدی گفت که او احساس “تولد” پس از مجاز شدن برای یک پیاده روی در منظره Villa Borghese.

اما لودی, 59, باقی عصبی در مورد این ویروس این است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 28,880 در کشور است.

“من امیدوارم که ایتالیایی ها را به دنبال خواهد داشت قوانین چرا که من نمی خواهم برای رفتن به عقب به چه قبل از آن بود,” او گفت:. “Coronavirus تمام نشده است در یک روز.”

امانوئل Spadaro, 36 بود که برای یک پیاده روی در پارک با پسر جوان خود را, موافقت کرد و گفت که او خوشحال بود که دولت بلند بود این مستند در مراحل.

“این ویروس هنوز هم در اطراف” گفت: Spadaro یک استاد ریاضیات. “من فکر می کنم آن را یک خطر بازگشایی همه چیز است.”

تغییرات کوچک متوسط بزرگ بهبود در شیوه زندگی برای 60 میلیون نفر از افرادی که به ندرت به ترک خانه های خود در نزدیک به دو ماه. کاستن مستند نیز ارائه می دهد یک افزایش بسیار مورد نیاز برای اقتصاد ایتالیا با-نام و نام خانوادگی صادرات گرا علامت های تجاری مانند فراری بازگشایی برای کسب و کار.

دولت اول آرامش اجتماعی آن فاصله اقدامات ماه گذشته بازگشایی برخی از فروشگاه ها. اما این باعث ترس در میان صاحبان کسب و کار و کارکنان است که این کشور در حال حرکت بود از این مستند خیلی زود است.

روز یکشنبه مقامات بهداشت گفت: coronavirus مرگ و میر صعود با 174 — بالاترین افزایش روزانه از مارس 10, زمانی که کشور رفت و به سراسر کشور مستند. روزانه تعداد موارد نیز کاهش یافت و به 1,389 از 1,900 روز قبل از.

اما با وجود این امیدوار کننده تعداد بسیاری از محدودیت ها هنوز در محل باقی می ماند, با, رستوران ها, میله مدارس و موزه ها بسته هنوز به عنوان نخست وزیر هشدار داد ایتالیایی ها در برابر کاهش خود را نگهبان.

تصویر: کارگران در یک سایت ساخت و ساز (آنتونیو Parrinello / فردا نیوز)

احزاب خصوصی و جمع های خانوادگی نیز هنوز ممنوع و اجتماعی فاصله لازم است حتی در هنگام بازدید از خانواده اعضای دولت گفت.در خارج از ایتالیا از ایسلند به لهستان, مستند اقدامات نیز کاسته سراسر قاره دوشنبه.

دو نفر از بدترین آسیب دیده ملت های اروپا — اسپانیا و فرانسه ثبت شده خود را در کمترین مرگ روزانه عوارض در هفته.

اسپانیا گزارش داد که کمترین تعداد مرگ و میر در نزدیک به هفت ماه روز شنبه, مقامات بهداشت گفت: — در تشویق به ثبت نام پس از آن سست آن مستند با اجازه دادن به بزرگسالان به ورزش در خارج از منزل برای اولین بار از این مستند آغاز شده و بیش از آخر هفته.

در همین حال فرانسه ثبت 135 مرگ و میر بیشتر سهشنبه به کمترین تعداد از آوریل 1 آن وزارت بهداشت گفت: آن را به عنوان آماده به تدریج بلند کردن برخی از مستند اقدامات شروع ممکن است 11.

مت بردلی بیل o’reilly لیدیا Sirna و Malou Visco Comandini گزارش از رم; یولیا Talmazan گزارش از لندن; نانسی Ing گزارش از پاریس و Hernan مونز Ratto گزارش از مادرید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de