سابق FDA کمیسیون می گوید ایالات متحده ممکن است قادر به کاهش coronavirus انتقال خیلی بیشتر


سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb معتقد است که ایالات متحده ممکن است قادر به کاهش coronavirus انتقال خیلی بیشتر گفت: ما باید آماده برای یک “طبیعی است.”

گوتلیب با صحبت امروز در روز سه شنبه به عنوان بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد برخی از غیر ضروری کسب و کار برای شروع بازگشایی و پس از یک کلید مدل که ذکر شده توسط کاخ سفید به طور قابل توجهی افزایش یابد و پیش بینی مرگ و میر از COVID-19 تا تقریبا 135,000 در اوایل ماه اوت است.

“ما هنوز در سطح بالایی از عفونت در این کشور” گوتلیب گفت. “ما به فلات اما ما دیده می شود نیست این نوع ریزش است که ما در انتظار برای دیدن در این نقطه است. و به عنوان ما شروع به بازگشایی این کشور موارد به احتمال زیاد بالا برود و نه پایین.”

گوتلیب در ادامه به نشان می دهد که به عنوان موارد در ادامه به افزایش در بسیاری از ایالات این کشور ممکن است قادر به کاهش میزان عفونت بسیار بیشتر است.

“من فکر می کنم که ما نیاز به درک این ممکن است طبیعی جدید,” او گفت:. “ما ممکن است قادر به انتقال بسیار پایین تر. من امیدوارم که ما می توانیم.”

گوتلیب گسترش در این مورد در توییتر یک موضوع که در آن او نوشت که “ما نیاز به آماده شدن برای مقابله با covid به عنوان یک تهدید مداوم” از جمله با حفاظت از کسانی که آسیب پذیر هستند و در حال “آماده با جعبه و مبتنی بر مداخلات و گسترده غربالگری به سرعت انتقال است.”

روز دوشنبه نیویورک تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و بخش خصوصی پیش بینی که آمریکا روزانه coronavirus تلفات برسد 3,000 توسط 1 ژوئن تا از حدود 1,750 و همچنین 200,000 موارد جدید یک روز به پایان ماه از حدود 25000.


داستان های بیشتر از theweek.com
چگونه جورج دبلیو بوش در معرض تهمت بزرگترین شکست
تهمت بود این فاجعه ما باید دیده می شود در آینده
مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال یک گله ایمنی استراتژی — آیا عمدا یا نه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>