جو بایدن سابق کارمند تارا Reade, می گوید معاون رییس جمهور سابق و presumptive دموکراتیک نامزد حمله او در سال 1993. Reade سنای ID کارت دیده می شود در سمت راست.

آسوشیتد پرس تارا Reade

  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است رو به افزایش نظارت خود را بیش از گذشته رفتار نسبت به زنان است.
  • هشت زنان گفته اند که بایدن یا آنها را لمس نامناسب و یا نقض فضای شخصی خود را در راه است که آنها را ناراحت کننده است.
  • یکی از این زنان تارا Reade, مدعی است که بایدن sexually assaulted او در سال 1993. بایدن به صراحت رد آزار و یا اذیت و آزار Reade.
  • بایدن نیز انتقاد بارها و بارها اظهار نظر در ظاهر فیزیکی زنان در مبارزات انتخاباتی و برای امتناع از به صراحت عذر خواهی بابت رفتار خود.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سال گذشته بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مواجه شده است و بررسی بیش از خود را در تعامل با زنان و همچنین امتناع خود را به عذر خواهی برای بحث برانگیز خود رفتار است.

در ماه مارس سال 2020 سابق سنا مشاور تارا Reade ادعا کرد که بایدن sexually assaulted او در حالی که او کار می کرد برای دفتر خود را در سال 1993. بایدن به صراحت رد آزار و یا اذیت و آزار Reade.

هشت زنان از جمله Reade را متهم بایدن از دست زدن به آنها را نامناسب و یا حمله به فضای شخصی خود در راه ساخته شده است که آنها احساس ناراحت کننده است. هفت نفر از این زنان گفت: بایدن رفتار نمی مقدار به آزار و اذیت جنسی و یا حمله.

بایدن منتشر شد دو دقیقه پس از اولیه اتهامات ساخته شده در مارس 2019 اما او با انتقاد به آنچه منتقدان تلقی یک “غیر عذرخواهی عذرخواهی” که در آن او گفت که او سعی خواهد کرد برای انجام بهتر حرکت رو به جلو. او بعدها گفت که او “نه متاسفم برای هر چیزی است که من تا کنون انجام داده است.”

دلاور حزب دموکرات بود و بیشتر برای انتقاد بارها و بارها ساخت نور از اتهامات و برای اظهار نظر در مورد ظاهر فیزیکی از دختران جوان ملاقات کرد او در سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

اینجا همه اتهامات علیه بایدن:

تارا Reade ادعا شده در مارس 2019 که بایدن لمس خود را در راه است که ساخته شده او احساس ناراحت کننده در حالی که او کار می کرد در سنا در سال 1993. در ماه مارس سال 2020 Reade ادعا کرد که بایدن sexually assaulted او در سال 1993.

الکساندرا تارا Reade

Screenshot/YouTube

Reade اول ادعا شده در مارس 2019 که بایدن را بارها و بارها “قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من” در حالی که او کار خود را در سنا از دسامبر سال 1992 به اوت 1993.

او همچنین ادعا کرد که او خواسته شده بود که برای خدمت به نوشیدنی در یک رویداد کار به دلیل بایدن او را دوست داشت ، Reade گفت که او حاضر به خدمت به نوشیدنی خود مسئولیت کار شد کاهش می یابد و او در سمت چپ او ،

در ماه مارس سال 2020 Reade برای اولین بار علنا ادعا کرد که بایدن sexually assaulted او در سال 1993 با فشار دادن او را در برابر یک دیوار در کاپیتول هیل راهرو رسیدن به زیر دامن او و دیجیتالی نافذ او.

Reade گفت: او شکایت با سنا پرسنل دفتر مربوط بایدن را به اتهام “آزار و اذیت جنسی و تلافی” اما اشاره نکرد به اتهام حمله به.

لوسی فلرس ادعا شده در مارس 2019 که بایدن درک شانه های او از پشت و بوسید پشت سر او را بدون رضایت او در طول مبارزات انتخاباتی رویداد در سال 2014.

لوسی فلرس سی ان ان

تصویر از طریق سی ان ان

فلورس یک سیاستمدار دموکرات از نوادا ساخته شده اتهامات او را در یک مقاله منتشر شده در مجله نیویورک را برش در اواخر ماه مارس 2019.

فلورس گفت که در حالی که او در حال آماده شدن برای رفتن روی صحنه در یک 2014 رالی در طول مسابقه برای معاون فرماندار بایدن آمد تا پشت سر او قرار داده و دست خود را بر روی شانه اش بوی موهای او و بوسید پشت سر او.

“من مغز نمی تواند روند چه اتفاقی می افتد. من خجالت می کشم. من شوکه شده بود. من گیج شده بود,” او نوشت. “معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تا به حال فقط مرا در راه صمیمی متعلق به دوستان نزدیک خانواده یا شریک رمانتیک — و من احساس ناتوان به انجام هر چیزی در مورد آن … حتی اگر رفتار او نبود خشونت آمیز و یا جنسی آن را توهین آمیز و بی احترامی است.”

متحد Coll سابق دموکراتیک کارمند گفت واشنگتن پست در مارس 2019 که زمانی که او ملاقات کرد بایدن در سال 2008 او قدردانی کرد لبخند او فشرده شانه اش و برگزار شد او را “ضرب و شتم بیش از حد طولانی است.”

متحد Coll

تصویر/آمریکا قانون مجله

Coll در ابتدا خار حادثه اما او گفت: پست است که تأمل در آن حال او معتقد است که بایدن به اقدامات نامناسب است.

بوده است وجود دارد عدم درک در مورد راه قدرت است که می تواند به نوبه خود چیزی است که ممکن است به نظر می رسد بی ضرر به چیزی که می توانید به کسی احساس ناراحت کننده” Coll گفت: پست در مارس 2019.

سوفی Karasek های پیشرفته, سازمان, شد, عکس, دست در دست و لمس کردن پیشانی با بایدن در سال 2016 جوایز اسکار. Karasek گفت که او احساس بایدن نقض شخصی او فضایی که در تعامل است.

سوفی Karasek

پل الیاس/AP تصاویر

Karasek یکی از ده ها تن از جنسی-حمله بازماندگان که ایستاده بود بر روی صحنه در حالی که لیدی گاگا, انجام, “تا وقتی که آن اتفاق می افتد به شما” یک آهنگ در مورد تجاوز به عنف و تجاوز جنسی در سال 2016 جوایز اسکار.

یک عکس از این رویداد پس از آن-22 ساله و بایدن نگه داشتن دست ها و دست زدن به پیشانی ویروسی رفت اما Karasek گفت واشنگتن پست در سال 2019 است که او احساس بایدن به حال تجاوز به او فضای شخصی.

او همچنین گفت که او فکر نمی کنم بایدن را 2019 عذرخواهی تصویری به اندازه کافی خطاب به اتهامات علیه او. بایدن هرگز به صراحت عذرخواهی برای اقدامات خود و Karasek گفت: “نمی مالکیت را در راه است که او نیاز دارد.”

“او تاکید کرد که او می خواهد به ارتباط با مردم و البته که مهم است,” او گفت:. “اما دوباره همه ما تعامل و دوستی یک خیابان دو طرفه … بیش از حد اغلب مهم نیست که چگونه این زن احساس می کند در مورد آن و یا آنها فقط فرض کنیم که آنها خوب با آن است.”

 

امی استوکس Lappos مدعی بایدن کشیده صورت خود را نزدیک به او در طول سال 2009 سیاسی جمع آوری کمک.

امی استوکس Lappos

تصویر/WTNH اخبار 8

Lappos یک صاحب کسب و کار کوچک و دموکراتیک فعال سیاسی گفت: هارتفورد کورانت در مارس 2019 که بایدن “قرار دادن دست خود را پشت سر من کشیده و به من نزدیک و من فکر کردم او به من بوسه.'”

Lappos گفت: تعامل با بایدن رخ داده در یک گرینویچ کانکتیکات, جمع آوری کمک برای دموکرات در کنگره جیم Himes در سال 2009.

Caitlyn کاروسو گفت که پس از او به اشتراک گذاشته داستان تجاوز جنسی در دانشگاه نوادا رویداد در سال 2016 بایدن او را در آغوش گرفت “فقط یک کمی بیش از حد طولانی” و قرار دادن دست خود را بر ران او.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند و در مردم فقیر اخلاقی اقدام کنگره ریاست جمهوری فروم در واشنگتن دوشنبه 17 ژوئن 2019. (AP Photo/سوزان والش)

آسوشیتد پرس

“آن را نمی کند حتی عبور خود را به خاطر داشته باشید که چنین فردی جرات تداوم آسیب برساند مانند این که” کاروسو گفته نیویورک تایمز در مارس 2019. “اینها قرار است به مردم شما می توانید اعتماد است.”

DJ هیل مدعی بایدن استراحت دست خود را بر شانه او نقل مکان کرد و آن را بازگشت او در سال 2012 رویداد جمع آوری کمک مالی در مینیاپولیس. هیل گفت: برخورد او را “بسیار ناراحت کننده است.”

D. J. Hill

تصویر/O’DONNELL

“تنها او می داند که او قصد” هیل نیویورک تایمز گفت در مارس 2019. “اگر چیزی باعث می شود شما احساس ناراحت کننده شما باید به احساس می کنید قادر به آن می گویند.”

بدرد خوردن Kohnert-Yount یک کارآموز سابق کاخ سفید گفت که او ملاقات بایدن در سال 2013 او “قرار دادن دست خود را در پشت سر من و فشرده پیشانی اش را به پیشانی من.” Kohnert-Yount همچنین گفت: بایدن به نام او “دختر زیبا.”

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

ایسنا

Kohnert-Yount گفت واشنگتن پست در مارس 2019 او بود “آنقدر شوکه” با او برخورد با بایدن که “آن را سخت به تمرکز بر روی آنچه که او می گفت.”

او گفت که او نمی خواهد طبقه بندی بایدن اقدامات به عنوان سوء رفتار جنسی اما افزود که این “نوع رفتار نامناسب است که باعث می شود بسیاری از زنان احساس ناراحت کننده و نابرابر در محل کار.”

در ژوئن 2019 بایدن گفت: برادران از 13 سال به “نگه داشتن بچه ها دور” از او در یک مبارزه انتخاباتی.

بایدن سر خود را لمس به یک دختر جوان را به عنوان پیشانی او به استقبال مهمانان پس از صحبت در طی یک مبارزه انتخاباتی با رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2012.

SAUL لوئب/گتی ایماژ

بوستون گلوب گزارش داد که این تعامل زمانی رخ داد که بایدن ملاقات رای دهندگان در یک قهوه خانه قبل از یک رویداد کمپین در آیووا.

زمانی که بایدن ملاقات رای دهندگان نوه او پرسید: سن او. پس از او پاسخ داد که او 13 سال بایدن به برادران و گفت: “شما باید یک کار در اینجا نگه داشتن بچه ها به دور از خواهر خود را.”

در مارس 2019 رویداد کمپین بایدن گفت: 10 سال “من شرط می بندم شما به عنوان روشن به عنوان شما خوب به دنبال.”

بایدن با دختر بچه

تصویر/ Wochit سیاست

دختر و پسر در دفاع بایدن اما مترقی منتقدان استدلال نظرات شواهد بیشتر از نامزد جنسیتی.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de