AFP

دهلی نو: هند سوار بر یک “عظیم” عملیات فراخوانی جت مسافری و کشتی های نیروی دریایی برای بازگرداندن برخی از صدها نفر از هزاران نفر از اتباع گیر کرده در خارج از کشور با توجه به کروناویروس محدودیت های دولت گفت.

هند ممنوع تمام ورودی پروازهای بین المللی در اواخر ماه مارس به آن تحمیل شده یکی از دقیقترین ویروس مستندات خروج تعداد زیادی از کارگران و دانشجویان رشته.

دفاع سخنگوی گفت: خبرگزاری فرانسه روز سه شنبه که دو کشتی شدند بخار نسبت به مالدیو و دیگر به امارات متحده عربی — صفحه اصلی به 3.3 میلیون-قوی جامعه هند که حدود 30% از دولت های خلیج فارس جمعیت.

دولت در بیانیه ای گفت: بازگشت پرواز خواهد شروع به آوردن اتباع خانه از پنج شنبه و هند سفارتخانه ها و کمیسیون بالا آماده می شدند لیست “مضطرب شهروندان هند”.

آسمان را مجبور به پرداخت خود را برای تصویب این بیانیه گفت: بدون توضیح و صرف 14 روز در قرنطینه در هنگام ورود.

“COVID آزمون انجام می شود و پس از 14 روز و بیشتر عمل می شود با توجه به سلامت پروتکل” به آن اضافه شده است.

کنسولگری در دبی گفت که آن را به تنهایی دریافت کرده بود تقریبا 200,000 برنامه های جذاب در توییتر برای “صبر و همکاری” به هند متعهد به “کار عظیم” بازگشت.

نفت خیز خلیج فارس است که متکی به نیروی کار ارزان از میلیون ها نفر از اتباع خارجی که عمدتا از هند و پاکستان و نپال و سریلانکا — بسیاری از آنها زندگی کثیف در اردوگاه های دور از منطقه زرق و برق دار آسمان خراش ها و مراکز.

اما coronavirus و ویرانگر اقتصادی تاثیر این بیماری همه گیر را ترک کرده است بسیاری از کارگران بیمار و دیگران بیکار پرداخت نشده و در رحمت گاهی اوقات کارفرمایان بی وجدان.

‘لطفا به من کمک’

بیش از 60 پرواز نیز در حال مرتب به خانه آن رشته در خلیج فارس, آمریکا, بریتانیا, بنگلادش, سنگاپور, مالزی و فیلیپین, Punjab دولت ویژه دبیر کل KBS Sidhu توییتی شنبه.

پرواز را به طور متوسط از 2 ، 000 نفر در بازگشت به کشورهای هند و سرزمین هر روز برای یک هفته یک وزارت امور خارجه سند به اشتراک گذاشته شده توسط Sidhu اعلام کرد. تا کنون برخی از 20,000 سرخپوستان در آمریکا امضا کرده اند تا برای تخلیه بار از هند گزارش شده است.

اما برخی از سرخپوستان گفت: آنها نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه های خود را تخلیه و التماس کرد با دولت برای کمک به.

“من درخواست دولت را به همه ما بدون پرداخت هزینه در این وضعیت بحران به عنوان ما همه تلاش در اینجا با توجه به طولانی مستند” گردشگری Sadhana Srivastava توییتی از دبی.

“من بی خانمان در حال حاضر پس از من از دست رفته کار من در ماه مارس, لطفا مرا به هند و یا دیگری من را در یک مشکل بزرگ در اینجا در دبی لطفا به من کمک آقا” Saroj K Swain در توییتر نوشت.

امارات متحده عربی بوده است آوازی در میان کشورهای خلیج فارس خواستار, دولت به کارگران با تقریبا 23,000 داشتن دکمه سمت چپ به عنوان از آوریل 20.

اما دهلی نو تا به حال تا به حال حاضر به همکاری balking در لجستیکی و ایمنی کابوس بازگرداندن و quarantining بازگشت شهروندان است.

هند قبلا تخلیه برخی از 2500 سرخپوستان از چین و ژاپن و ایران و ایتالیا قبل از ممنوعیت داخلی و بین المللی سفر می کند.

هند دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور با 1.3 میلیارد نفر در روز سه شنبه گزارش داد 46,433 موارد از بیماری های عفونی و 1,568 مرگ و میر.

آن را بزرگترین واحد-روز پرش با 3,900 عفونت های جدید و 195 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de