با نگه داشتن Outdoor! جاستین بیبر و هایلی بیبر (موسوم بالدوین) در حال باز کردن در مورد خود را عاشقانه در راه تعجب آور خود جدید Facebook تماشای سریال The Outdoor در سازمان دیده بان.

جاستین 26 و هایلی, 23 برای اولین بار خود را در 12 قسمت دیجیتال سری در دوشنبه, مه 4. در این نمایش اولین قسمت این زن و شوهر در زمان قایق سواری با هم و با صراحت خطاب به جنبه های مختلف رابطه خود را, از جمله پس از خود 2016 تقسیم می شود.

“من نمی جستجو برای کسی را به جای خود و دیگری را به رابطه و یا پر کردن یک جای خالی در این راه” آریزونا متولد شده مدل توضیح داده شده در زمان. “من واقعا خودم احساس احساسات من احساس شد. آن را احساس می کند مانند عزادار آن هایی است که در واقع. شما احساس می کنید مانند شما از دست دادن کسی که شما واقعا دوست دارم و در مورد مراقبت.”

هایلی ادامه داد: “من فقط به یاد داشته باشید من در مورد مراقبت شما آنقدر که گفتم حتی مهم نیست به من اگر او را در زندگی من, در, مانند, راه عاشقانه. من فقط در مورد مراقبت از او تا آنجا که من می خواهند ما را به جان یکدیگر و این که OK بود.'”

لخت مواد معدنی همکار نیز گفت که در نظر گرفتن زمان از هم جدا به او این فرصت را به کار بر روی خودش است. “من احساس می کردم جای پای من در زندگی حرفه ای من و خود من و به عنوان یک فرد بالغ جوان,” او اضافه شده است.

جاستین و هایلی قبلا مورخ و از سال 2015 تا 2016. درست قبل از برگشت هم در ماه ژوئن سال 2018 با “متاسفم” خواننده به طور خلاصه پیوست با سلنا گومز در اواخر سال 2017 تا زمانی که آنها آن را به نام واریز آخرین بار در مارس سال 2018 است.

ما تایید کرد که ازدواج جفت مشغول شد در ماه جولای 2018 و آنها بعد از بستن گره در شهر نیویورک دادگاه مراسم که سپتامبر. این زن و شوهر تا به حال بیشتر رسمی مراسم عروسی قبل از اینکه دوستان و عزیزان در کارولینای جنوبی یک سال بعد.

“ما تا به حال به کار سخت در روابط ما. من فکر می کنم که می پردازد خاموش در راه که در آن شما فقط آنقدر به یکدیگر متصل می شوند و پس از بستن و فقط جامد با یکدیگر” هایلی توضیح داد: در این Outdoor در سازمان دیده بان در روز دوشنبه. “بدیهی است که شما بهترین دوست من هستید. من فکر می کنم که بزرگترین نتیجه نهایی شما بهترین دوست و به انجام همه چیز را با.”

پایین ببینید برخی از بزرگترین آیات از این Outdoor در سازمان دیده بان.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله