نشانه دیگری است که Kristin Cavallari و جی کاتلر نیست به معنای گذشته است ؟ سابق زن و شوهر بودند ناشیانه خواسته برای ازدواج توصیه های دو ماه قبل از تقسیم به تازگی مطرح تصویری.

در این کلیپ از یک فن Q&A در شیکاگو به دست آمده توسط TMZ 33-year-old تلویزیون واقعیت شخصیت و 37 ساله سابق کارفرمایی خواسته برای ازدواج مشاوره از یک تازگی مشغول فن. با توجه به خروجی این رویداد در محل غیر معمول جیمز store در ماه فوریه است.

“این کار را انجام نمی” Cavallari که نشسته است در کنار کاتلر انگلیسی دوبله. در حالی که در حال رشد خنده آنها اعلام خواهد کرد خود را تقسیم فقط دو ماه بعد.

“با غم و اندوه پس از 10 سال ما با هم آمده اند تا به یک نتیجه گیری به طلاق” این جفت ارز گفت: در یک بیانیه مشترک در آوریل 26 طریق Instagram. “ما چیزی جز عشق و احترام برای یک دیگر هستند و عمیقا سپاسگزار برای سال مشترک, خاطرات ساخته شده و فرزندان ما افتخار است. این فقط وضعیت دو نفر رو از هم جدا است.”

Cavallari و کاتلر که بحباله نکاح در اوردن, در سال 2013 سهم سه تا از بچه ها: Camden, 7 و Jaxon 5 و Saylor, 4. در حالی که در حال رشد مخالفت در برنامه های خود را برای بازداشت اولیه خود را در طلاق, اسناد, Us Weekly, تایید کرد روز دوشنبه, مه 4 که آنها را به یک توافق است. با توجه به اسناد دادگاه این تپه آلوم و ورزشکار را تقسیم زمان با بچه های خود را پایین وسط.

Kristin Cavallari Tells Fans Dont Do It When Asked for Marriage Advice Before Jay Cutler Split
Kristin Cavallari و جی کاتلر. اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر; Jeff Haynes/AP/شاتر

“پدر باید پدر و مادر با فرزندان صغیر هر جمعه پس از آزادی آنها از مدرسه و یا در 3 p. m. اگر وجود ندارد تا زمانی که زیر پنج شنبه پس از آزادی از مدرسه یا 3 p. m. اگر هیچ مدرسه در آن زمان مادر باید فرزند زمان” مدارک توضیح داده شده است. “احزاب باید در ادامه این پدر و مادر برنامه چرخش و جایگزین پدر و مادر با فرزندان خود در یک هفته-در هفته خاموش اساس است.”

همانطور که برای مناسبت های خاص Cavallari و کاتلر را تقسیم عمده تعطیلات توسط عجیب و غریب و حتی سال. در حالی که در حال رشد نیز استدلال بیش از پول و اموال بسیار Cavallari بود و بعد اجازه توسط قاضی به جلو حرکت کند با خرید جدید $5.5 میلیون خانه در فرانکلین تنسی. کاتلر سعی بر این باورند که خرید غیر ضروری بود به عنوان سابق زن و شوهر خود را در حال حاضر دو خانه در نشویل.

“قاضی قادر به سفارش آزادی دارایی های منجمد بنابراین کریستین در حال رفتن به قادر به خرید خانه او می خواهد به” خودی گفت: ما در روز شنبه, مه 2. “چیزهایی که بین کریستین و جی را بهبود بخشیده است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله