واشنگتن — در میان هماهنگ فشار به سرزنش چین برای coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر کرده است که هوش و تحلیل این ادعا چین عمد با تاخیر به اطلاع سازمان بهداشت جهانی درباره گسترش سرایت به منظور ذخیره تجهیزات پزشکی با توجه به دو اخیر دولت اسناد و مدارک به دست آمده توسط اخبار یاهو.

این تحلیل که برخی از مقامات سابق و کارشناسان در حال بازجویی بر اساس آن محدود روش متکی به طور انحصاری در تجارت داده ها را به منظور جلب نتیجه گیری خود را.

در هفته های اخیر رئیس جمهور تهمت و از بالا هم پیمان شده اند هل دادن یک نظریه در حال بررسی توسط جامعه اطلاعاتی که این ویروس نشات گرفته از یک آزمایشگاه در ووهان و نه از “مرطوب بازار” که در آن عجیب و غریب حیات وحش فروخته شده است. “من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در مصاحبه با ABC در روز یکشنبه.

یک کارگر انواع ماسک در ووهان Zonsen پزشکی محصولات شرکت. (Ng هان Guan/AP)

فقط دو روز قبل از آن مصاحبه تحلیلگران در وزارت امنیت داخلی با استناد به یک “جدید تحلیلی و روش” به این نتیجه رسیدند که چین تا به حال در واقعیت پنهان گسترش coronavirus به منظور ذخیره کردن تجهیزات پزشکی. به طور خاص به آنها نگاه چینی-واردات و صادرات تجهیزات پزشکی اعم از فولاد ماسک صورت برای هواکش از اکتبر 2019 به فوریه سال 2020 و پس از آن نسبت که داده ها با آمار از قبل از پنج سال.

“ما ارزیابی دولت چین عمدا پنهان شدت COVID-19 از جامعه بین المللی در اوایل ژانویه در حالی که آن را انبار تجهیزات پزشکی توسط هر دو افزایش واردات و کاهش صادرات” از تحلیلگران نوشت: در سند مورخ آوریل 1. “ما بیشتر به ارزیابی دولت چین در تلاش برای پنهان کردن اقدامات خود با انکار وجود محدودیت های صادرات و obfuscating و تاخیر در ارائه آن تجارت داده است.”

همراه “مرجع کمک” صادر همان روز که گزارش بررسی داده های تجاری در, جزئیات بیشتر به این افزایش و کاهش صادرات و واردات از خاص و تجهیزات پزشکی.

هر دو اسناد و مدارک طبقه بندی نشده اما مشخص شده فقط برای استفاده رسمی. ABC اولین گزارش وجود هوش سند است. یاهو به دست آمده از آن و همراه با کمک های مرجع و انتشار آنها را در کامل است.

جدید تحلیلی روش توسط شارون Weinberger در Scribd

Nate اسنایدر که در خدمت به عنوان یک DHS عملیات رسمی در دولت اوباما مورد سوال هدف از این سند که او به نام “مسخره است.”

“ما می دانیم که از طریق جامعه اطلاعاتی این بد بود که چین به احتمال زیاد کم اهمیت جلوه دادن شدت آن و تلاش برای کاهش آن خود را بی سر و صدا” اسنایدر گفت. “در عین حال ما نادیده گرفته شده است و تمام اینتل و شاخص. بنابراین من مطمئن هستم که این محصول در تلاش است تا ثابت کند گذشته از پیدا کردن مناسب منابع باز به نقطه انگشت بیشتر در چین است.”

اسنایدر بود انتقادی همراه با کمک های مرجع که شامل برخی از اطلاعات DHS استفاده می کند تا خود را ادعا می کند.

“این چیزی که واقعا عمیقا اشاره کرد گفت:” اسنایدر که مشغول به کار در مرجع مشابه ایدز در طول زمان خود را در DHS. او اشاره کرد که در منابع ذکر شده توسط کمک های مرجع شامل یک محلی مین اخبار سایت و یک وبلاگ مطلب ارسال شده توسط یک شرکت تجاری است.

اسنایدر گفت: این نوع از سند به اشتراک گذاشته خواهد شد در سراسر جامعه اطلاعاتی و سیاستگذاران ارشد. “اهمیت این است که در حال حاضر آن است که در خارج وجود دارد به عنوان یک نقطه مرجع آن می توان اشاره کرد و در خلاصه داستان یا استدلال در جامعه اطلاعاتی که در حال حاضر آن را کردم مهر تایید” او گفت:. “این در نظر گرفته شده است یک منبع رسمی.”

در میان نمونه های DHS نقل است که 200 درصد افزایش در واردات فولاد ماسک صورت در ژانویه و فوریه سال 2020 و پس از آن نزدیک به 50 درصد کاهش صادرات در ماه فوریه. برای فن های DHS گزارش می دهد که چین و افزایش واردات آن توسط 54 درصد در ماه فوریه و کاهش صادرات این دستگاه توسط 45 درصد است.

کارکنان راه آهن شرکت ساخت تجهیزات در نانچانگ, چین, کار در خط تولید فولاد ماسک برای صادرات در 8 آوریل. (چین روزانه از طریق بی بی سی)

دانیل هافمن بازنشسته سیا ارشد هوش افسر هشدار داد در برابر نقشه کشی فوری نتیجه گیری در مورد یک DHS گزارش بر اساس داده های تجارت به تنهایی.

“من می خواهم به جای شنیدن [جامعه اطلاعاتی را] تحلیلی قضاوت با کم متوسط یا سطح بالا از اعتماد به نفس” او گفت:. “این تجارت داده است. که قصد ندارم برای پاسخ به این سوال که چین قصد استراتژیک. شما نیاز به یک انسان منبع که می گوید این متصل است که به طور بالقوه می تواند ثابت کند قصد.”

هافمن برجسته چالش با دقت جمع آوری داده ها در آن DHS بود تکیه داده شده است که چین دارای سابقه ارائه غیر قابل اعتماد شماره. “چین یک دیکتاتوری بی رحمانه با سابقه طولانی و نه آشکار حقیقت,” او گفت:.

معلوم نیست دقیقا چه داده DHS تکیه بر این گزارش پس از آن به نقل نامشخص “تجاری فروشنده” به عنوان منبع داده اما می گوید که “اعتماد به نفس بالا” در نتیجه گیری در مورد صادرات و واردات است.

“این ارزیابی مبتنی بر خدمات تجاری که collates تجارت جهانی اطلاعات” مرجع کمک می گوید. “اطلاعات بسیار قابل اعتماد به دلیل رسمی ایالات متحده تجارت داده ها نشان می دهد الگوهای مشابه به تجارت جهانی داده ها از خدمات تجاری.”

جاشوا Meltzer, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز است که دارای تخصص در تجارت و سیاست بود کمتر انتقاد از داده اما هشدار داد در برابر نقشه کشی بیش از حد تیز یک نتیجه گیری. “آن را نمی کند به شما بگویم آنچه در جریان است; آن را نشانی از پشتیبانی از این نظریه مورد که آنها انباشت” او گفت:.

“این به شما داده را برای حمایت از نظریه” او گفت:. “من نمی دانم اگر آن را به صورت قطعی. آن بالا بردن پرچم قرمز است.”

تجارت داده ها در چین و پزشکی… توسط شارون Weinberger در Scribd

در گزارش وزارت امنیت داخلی آمریکا را “متوسط اعتماد به نفس” در ارزیابی خود که آن را می گوید همچنین در نظر اثرات آمریکا در تعرفه ها است که می تواند همچنین کمک به کاهش صادرات چین به ایالات متحده در اوایل این سال است. DHS نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بازنشسته نیروی هوایی Brig. ژنرال رابرت Spalding گفت: DHS گزارش به احتمال زیاد تغییر نمی کند, آنچه دولت ایالات متحده در حال حاضر می داند در مورد چین را پنهان. “من فکر می کنم شما در حال حاضر می توانید نتایج قرعه کشی در حال حاضر بر اساس جدول زمانی از آنچه ما می دانیم درست باشد,” او گفت: با اشاره به چین, تاخیر در خاموش کردن مسافرت های بین المللی و اطلاع رسانی که در انسان انتقال coronavirus.

“شما حتی نمی نیاز به DHS گزارش بدانید این بود که تاحدودی گیج کننده بر روی هدف توسط حزب کمونیست چین” او گفت:.

Spalding در حال حاضر عضو ارشد موسسه هادسون و نویسنده از خفا جنگ: چگونه چین در زمان بیش از در حالی که امریکا نخبگان خواب, نقاط, برای باز کردن منبع اطلاعات از ژانویه نشان داد که چین احتکار تجهیزات حفاظت شخصی. “شما می توانید نگاهی به سوابق در رسانه های اجتماعی شما می توانید ببینید تصاویر از پالت و تجهیزات است که در اصل بوده است انبار توسط شرکت های چینی” او گفت:.

تجارت داده است که “واقعیت دیگری در درک کلی از آنچه آنها انجام,” او گفت:. “این افزودنی — آن را در مورد نیاز به یک اراده است.”

هافمن سابق سیا رسمی می گوید که بدون در نظر گرفتن این گزارش چین در تلاش برای خودداری از اطلاعات حیاتی در مورد کوروناویروس نه در شک و تردید.

“در پایان روز چین دیدم ارزش بیشتری در پنهان کردن از در به اشتراک گذاری اطلاعات و آشکار آنها تا به حال یک مشکل بود که رفتن به تاثیر بقیه جهان است,” او گفت:. “آنها باید درخواست مشارکت به جای دروغ گفتن است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • من یک کارگر پستی. در این بیماری همه گیر کوروناویروس من مشتریان من لینک به جهان است.

  • چگونه کار مخترعان و علاقمندان در حال طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی

  • داخل بحث جهانی بیش از تکنولوژی برای coronavirus تماس ردیابی

  • چه جو بایدن coronavirus گروه مشورتی انجام شده است ؟

  • چگونه می تواند به کاخ سفید coronavirus جلسات بود بهبود یافته است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de