کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما رسما وارد ظروف سرباز یا مسافر داغ نشد. زوج های منتقل شده در طول چهار شنبه, آوریل 4 قسمت و یکی از اونا ادعا کرد او دستکاری کنه.

کریس هریسون اعلام کرد سه جفت خواهد بود رفتن بر روی تاریخ, اما آنها خواهد بود و همکاری با مردم غیر منتظره. زوج را تغییر داد به: جیمی و رایان, کریس و رودیو جولیا و برندن. اکثر duos نمی شد نگران گردش خود تغییر اتصالات. جولیا مطمئن شریدان که او فکر نمی کنم او احساسات خود را به سوی او خواهد بود تغییر تاریخ خود را با براندون و براندون گفت ساوانا همین است.

رودی می ترسید Natascha را یک حرکت مت در حالی که او دور شد اما او حسادت بود و بی اساس است. او و کریس با تشکیل یک دوستی بهتر در طول تاریخ خود در حالی که رایان و جیمی به توافق هنوز هم بگیرید و یاد دهید با وجود مختصر خود را پرت کردن پیش از آن در این فصل است.

در طول جولیا تاریخ, اما, او با بیان این که این امر می تواند اشتباه به دنبال براندون اگر احساسات خود را هنوز هم در حال حاضر. او متوجه شد او در حال سقوط بود برای او و آنها را بوسید از او به عنوان حل و فصل است که او می خواست به “تا پایان با برندن.” علاوه بر این او اعلام کرد که او “بدون مرز” در مورد او تصمیم گیری است.

پشت در قصر, جولیا اخبار شکست به شریدان که آن را به خوبی. او استدلال که او بود و او می خواست برای ادامه به دنبال بچه ها که در اشتباه بودند برای او. چنین شریدان سمت چپ نشان می دهد.

براندون در زمان های مختلف به روش های توسعه با ساوانا. او اعتراف کرد او هنوز هم تا به حال احساسات و متهم ساوانا از تنها بودن 95 درصد “در” رابطه خود را. براندون گفت ساوانا که او را انتخاب کرد و امیدوار بود آن را به کار با او, اما او بیش از آن است. پس از او راه می رفت دور از بحث خود را به او نزدیک شد او را دوباره بعد از آن برای دیدن اگر او می خواست به سعی کنید دوباره اما او گفت که او نمی خواست به او انتخاب دوم.

ساوانا خارج از خود توافق و براندون زوج با جولیا. هر کس دیگری تصمیم قبلی خود duet همکاران.

Natascha سوال براندون در مورد اینکه آیا او خواهد ماند با ساوانا اگر او مایل به ماندن در رقابت است. او گفت: بله که Natascha گفت: جولیا مدت کوتاهی قبل از عملکرد خود را. جولیا باور نمی کند اما با این وجود متهم او را به دستکاری قبل از آنها به روی صحنه رفت. براندون همچنین ادعا کرد به جولیا که او هرگز “قطعی” گفت: او را برداشت کرده ام ساوانا بیش از او.

جولیا بعد از مواجه Natascha که گفت که او قصد ندارد پرتاب کردن جولیا قبل از عملکرد خود را. ناتاشا در نهایت گفت: جولیا لحظه ای بود که در مورد او نیست.

حرکت به ببینید که چگونه اجراهای رفت — با توجه به قضات راشل لیندسی, Bryan ابسلو, Toni Braxton and Andy Grammer — و کسی که خانه فرستاده شد.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله