کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما ممکن است به دنبال فرمت های مختلف از لیسانس یا لیسانس, اما “تبه کار” نقش همان باقی می ماند. و به عنوان جولیا Rae‘s درام با شریدان نی دشت مک کینلی و براندون میلز نقش را در این spinoff, او در بر داشت خودش را هدف جدی آنلاین نفرت.

“من درک می کنم که چرا مردم احساس نیاز به گفتن نظر خود را به من چون من بیش از حد انقباض غیر ارادی ماهیچه تماشای خیلی از قسمت” جولیا می گوید به طور انحصاری در آمریکا هفتگی’s “در اینجا به دلایل حق” پادکست اشاره کرد که شخصیت او “نیست در همه ترجمه” در تلویزیون. “من نمی باید هدف های مخرب و وقتی که من گفتم کسانی که همه چیز. من قطعا درک و چرا از آن که در سراسر راه آمد. من قطعا گمراه نا امیدی من به دشت و من عذر خواهی به او بلافاصله زمانی که ما فیلمبرداری انجام می شود چون من احساس واقعا بد است که, اما متنفر شده اند واقعی و صادقانه سایبری خوب است.”

جولیا آمد زیر آتش به عنوان او تلاش برای تصمیم گیری بین شریدان که او در ابتدا در ارتباط با و براندون بود که درگیر با ساوانا در سری.

Listen to Your Heart Julia Rae Admits She Should Have Picked Sheridan Over Brandon
گوش دادن به قلب شما Sheridan, جولیا Rae و برندن. ABC/Maarten de Boer (3)

“من دریافت کرده اند باطل پیام به من گفتن برای رفتن پرش از روی یک پل. و راستش این شده اند واقعا تیره روز برای من به نوع خودم را از این که” او توضیح داد. “و من فکر می کنم در حال حاضر به خصوص با COVID-19 و هر کس در خانه من فکر می کنم ما همه ولع مصرف ارتباط انسانی ، و من فکر می کنم که بخش عظیمی از چرا سایبری ممکن است شدید تر در حال حاضر. اما من قطعا تلاش برای نگه داشتن چشم انداز. من احساس می کنم اشتباه گرفته است. من قطعا می دانم که در آن من و من خود را به آن, اما من همچنین فکر می کنم چیزهای زیادی وجود دارد که مردم نمی بینم.”

پس از ساوانا و شریدان چپ در طول چهار شنبه, آوریل 4 قسمت جولیا و براندون به خود, عاشقانه, یک شات, اما آن را نمی گذشته است.

“من هرگز باید سمت چپ شریدان. شما می دانید که عمیق پشیمانی” او می گوید: در این پادکست. “من فکر می کنم راستش ما تا به حال این ارتباط هر دو تنگاتنگی در یک رابطه و همچنین موسیقی و من فکر می کنم ما می تواند رفته اند تمام راه را از آنجا که, و متاسفانه قلب من شد به طوری پاره نمی شود قادر به دیدن آن واضح است.”

برای اطلاعات بیشتر از Julia — از جمله زمانی که او در آخرین صحبت به شریدان و جزئیات درام خود را با Natascha Bessez — گوش دادن به Us Weekly‘s “در اینجا به دلایل حق” پادکست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de