عکس: Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

آن بود نیویورک فرماندار اندرو کومو مشاهده “یکی از واقعا خنگ ایده های تمام وقت”. لری هوگان با همتای خود در مریلند نام آن را “مزخرف کامل”. کنگره پیت پادشاه نیویورک گفت: این کار از “ماری آنتوانت سنا”.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور: coronavirus کمک تهدید به ” پناهگاه شهرها اتفاق می افتد

آن را کتمان می شود می گویند میچ مک کانل پیشنهاد که دولت و دولت های محلی باید اعلام ورشکستگی به جای آنکه بیشتر بودجه فدرال رفت مانند سرب ، این یک نمونه نادر از رهبر اکثریت سنا overplaying دست خود را.

آن را نیز نشان داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تنها شکل مجسم لیبرال کابوس در زمان coronavirus. هنگامی که مورخان تامل مرگ و میر در میان ده ها هزار و یک اقتصاد سقوط کردن یک صخره آنها را به توجه نزدیک به رئیس جمهور مهم ترین متحد.

“من فکر می کنم میچ مک کانل است این پسر به تماشای و تمرکز در شرایط از آنچه در جریان است گفت:” لری جاکوبز مدیر مرکز مطالعات سیاست و حکومت در دانشگاه مینه سوتا است. “پیام خود را در سراسر coronavirus شده است ناشنوا تن.

“این فقط واقعیت است که مک کانل بود قابل ملاحظه ای وحشیانه در جفت شدن آمریکایی ها به قرمز و آبی متحده در زمان بحران ملی – که بسیار بی شرمانه – اما من فکر می کنم آن را نیز از لحاظ سیاسی بی منطق چون او همکاران خود را در سختی مسابقه در آبی متحده است.”

مک کانل نقش در این بیماری همه گیر درام مورد انتقاد قرار گرفته است. در 12 مارس, فقط, قبل از تهمت, اعلام ملی اضطراری, سناتور پرواز را به کنتاکی برای یک جشن برای جاستین واکر جوان راست گرا که گرایش قاضی نامزد به امریکا دومین دادگاه. آن موقع شرایطی بود اشاره کرد. “#WheresMitch?” trended در توییتر.

با اقتصاد در یک سقوط, مجلس سنا جمهوری خواهان با بودجه اضطراری. اما آن کفه را به نفع مدیران شرکت و سهامداران است. دموکرات ها آن را رد کرد. نیویورک تایمز سرمقاله بود با عنوان: “Coronavirus نجات متوقف شده است. و آن را میچ مک کانل گسل.”

دموکرات ها مجبور امتیازات در یک رکورد $2.2 tn است که لایحه افزایش حمایت از کارگران و کاهش جزوه به کسب و کار هر چند هنوز هم این مبلغ به آنچه که منتقدان به نام $500bn “شرکت دوغاب صندوق”.

تهمت بود و درآمد جهانی برای opprobrium خود را بی مهارت از این بیماری همه گیر بود اما ظاهرا خیلی دیر شده برای مک کانل به untether خود را از رئیس جمهور حتی اگر او را که مورد نظر است. او مقصر دموکرات ها برای impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن.

“[Coronavirus] آمد در حالی که ما بسته بود در استیضاح محاکمه” مک کانل گفت: مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت. “و من فکر می کنم آن را منحرف توجه دولت به خاطر همه چیز هر روز همه چیز در مورد استیضاح.”

مخالفان را دیدم که به عنوان یک تلاش ضعیف به بهانه غیر قابل توجیه.

Moe Vela سابق مشاور ارشد جو بایدن گفت: “تقریبا هر میچ مک کانل را با همکاری و همکاری قانونی در طرف باطل را قادر می سازد از رئیس جمهور در زمانی که او می توانست یک رهبر واقعی و به نام رئیس جمهور در عدم پاسخگویی و رهبری است.

“این ناامید کننده بود چرا که او تا به حال فرصتی برای نجات خود از تمام منفی و فعال و تفرقه از چند سال گذشته به عنوان رهبر اکثریت و او نتوانست آن را.

ولا هیئت مدیره و مدیر TransparentBusiness افزود: “میچ مک کانل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مبارزه برای که بزرگترین منافق در کشور ما – آن را مانند آنها در حال رقابت برای نفاق جایزه. آن را در مورد وحدت آن را در مورد آوردن مردم آمریکا با هم در یک زمان بحران. برای مک کانل و مغلوب ساختن پیشی جستن, همه چیز در مورد سیاست و قدرت است.”

در هفته گذشته مک کانل عقب نشینی از خود بسیار تمسخر موقعیت در “آبی دولت کمک مالی” و ورشکستگی نشان می دهد او را به در نظر گرفتن بودجه در آینده امداد لایحه برای دولت و دولت های محلی در تلاش برای پرداخت پلیس و آتش نشان.

“وجود دارد هیچ سوال تمام فرمانداران بدون در نظر گرفتن حزب می خواهم به پول بیشتر و من باز به بحث در مورد که او گفت:” در فاکس نیوز رادیو.

اما او میره به جنجال تازه با اصرار دارد که سناتورها بر خلاف همتایان خود در خانه, بازگشت به کار در روز دوشنبه. واشنگتن باقی مانده است یک ویروس کانون. حداقل یک سناتور هشت افسر پلیس و 11 کارگران آزمایش مثبت است. دموکرات کریس ون Hollen مریلند هشدار داد که “بدون موثر پادمان در محل میچ مک کانل است که به خطر انداختن زندگی کارکنان”.

چاک شومر از رهبر اقلیت را محکوم مک کانل برای اولویت که شامل تایید واکر و خواستار نظارت جلسات به کاخ سفید را “وحشتناک پاسخ به این بحران بهداشت عمومی”.

شومر گفت: “مردم آمریکا خواستار پاسخ و راه حل – سناتور مک کانل باید به تمرکز آمریکا و کار در بحران های ناشی از Covid-19 نه راست گرا که گرایش قضات و یا انجام خود را “از قبل موجود حزبی آرزوها’ حفاظت از کسب و کار از هر گونه آسیب انجام می شود به مردم آمریکا.”

یکی دیگر از رویارویی بلندی است در آینده بسته محرک. مک کانل که اصرار بر حمایت از کسب و کار از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی به عنوان متحده بازگشایی شده است. دموکرات ها هشدار می دهند سلامت کارگران می تواند به خطر انداخته.

عمومی, شهروند, یک, شرکت ها و دولت ناظر توییتی: “مک کانل در حال حاضر به دلیل خودداری از تصویب هر لایحه محرک نیست که شامل مجموع مصونیت قانونی برای شرکت های بزرگ که مردم بیمار [با] coronavirus. آن را شنیع. آن را نیز کاملا غیر عملی است. چگونه می تواند ما را در بازگشایی اقتصاد اگر شرکت هیچ انگیزه ای برای نگه داشتن ما امن است؟”

مربوط به: ‘آیا شما یک اسپویلر?’: چرا منتقدان ترس Jalbi را آزادیخواه پیشنهاد ممکن است اطمینان حاصل شود یک برگ برنده برنده

مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل به نظر می رسد محدود با هم. باید رئیس جمهور از دست دادن در ماه نوامبر او می تواند به پایین آوردن جمهوری خواهان مجلس سنا – شاید حتی مک کانل در کنتاکی. چلنجر امی McGrath, جنگنده, خلبان, outraised مک کانل در سه ماه اول این سال است.

شکست خواهد بود رسوا پایان دادن به تفرقه حرفه ای. Kurt Bardella سابق مشاور ارشد برای خانه نظارت کمیته گفت: “تاریخ را نمی خواهد نگاه کردن به میچ مک کانل مهربانی. او شده است موثر ترین enabler دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن است و تحمیل بر مردم آمریکا انجام شده است با برکت مک کانل. از طریق تمام این coronavirus همه گیر مک کانل نمایش داده شده او یک بی روح کسی که مایل به اجازه دهید مردم رنج می برند به طوری که او می تواند همچنان به خوب بکار بردن قدرت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de